Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madziulka, miałam Cię ścigać po jakichś privach i mailach ale widzę, że jesteś online, to piszę tutaj. Przejrzałam Twój wątek jeszcze raz bo coś mi się kojarzyło, że planowałaś zlew na wyspie. Znalazłam jakieś zdjęcia położonej podłogi i tam sterczały radośnie jakieś przyłącza. Czy to były do zlewu? Czy musiałaś przekładać dopływy i odpływy, czy to dostałaś od developera w pakiecie? A jeśli przekładałaś, to czy to zabieg w miarę łatwy i sensowny, czy jakieś totalne cuda na kiju? A dopytuję się, bo gdybym wyrzuciła zlew na półwysep, to mogłabym mieć też płytę :) bez tego nie mam na nią miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Magda napisałam do ciebie maila, jak będziesz mieć chwilkę zerknij

 

Widziałam, widziałam mailika :) Wieczorkiem, na spokojnie spróbuję dojść wszystkich produktów i ich cen ;)

 

Madzia i jak zdrówko? bo plan na przyszły tydzień układam i muszę nasze spotkanko w grafik wpisać :p

 

Wpadaj, wpadaj kochanie:hug: Tylko uprzedź wcześniej, żebym na pewno była na powiślu :)

 

Madziulka, miałam Cię ścigać po jakichś privach i mailach ale widzę, że jesteś online, to piszę tutaj. Przejrzałam Twój wątek jeszcze raz bo coś mi się kojarzyło, że planowałaś zlew na wyspie. Znalazłam jakieś zdjęcia położonej podłogi i tam sterczały radośnie jakieś przyłącza. Czy to były do zlewu? Czy musiałaś przekładać dopływy i odpływy, czy to dostałaś od developera w pakiecie? A jeśli przekładałaś, to czy to zabieg w miarę łatwy i sensowny, czy jakieś totalne cuda na kiju? A dopytuję się, bo gdybym wyrzuciła zlew na półwysep, to mogłabym mieć też płytę :) bez tego nie mam na nią miejsca...

 

Miałam przekładaną instalację Aniu:yes: Nie wiem, czy to było łatwe;) - przecież wiesz, że mi to nie tobi różnicy:lol2: Ma być zrobione i już ;) Ale zadymy (czyt. demolki) z tym jakiejś wielkiej nie było... Nawet chyba obeszło się bez pompy - tego się musisz dowiedzieć. Czy w posadzce jest na tyle wystarczająco miejsca (głębokości), żeby zrobić choćby minimalny dopuszczalny spadek (tj. niewiele, chyba 5 st.). Ale jeśli się nie da, to trzeba mocować dodatkową pompę. U mnie było przez moment takie zagrożenie, ale się udało... to jedyne chyba utrudnienie i problem przy tym zagadnieniu ;)

 

U mnie też nic się nie chciało mieścić w zabudowie pod ścianą (niewiarygodne - ma 5 m długości:o:lol2:) także wiem co czujesz ;) Mi się zlewozmywaki na wyspach bardzo podobają :yes: Dużo bardziej niż pochłaniacze (nawet jeśli niektórzy ze względów praktycznych uważają inaczej) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że słabo:(

Dziś taka piękna niedziela... postanowiliśmy wyścibić te swoje zasmarkane noski z naszej "nory";) i skończyło się tym, że mnie od nowa chwyciło :( Nie wiem jak Hanutka... to się okaże pewnie w nocy;)

Niesamowite, że zwykły spacerek po parku w ciepły, słoneczny dzień może nas zagonić z powrotem do łóżek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej Madziu,

no co tam słychać?:hug: Nic nie piszesz...:mad:

Mam nadzieję, ze już wyzdrowiałyście:rolleyes: A jak idzie interesik?:lol: Kwitnie?http://images.paraorkut.com/img/emoticons/images/s/smiling_flower-206.gif

buziaki:hug:

 

Och jak dobrze, że mnie wywołałaś :hug: Już od dwóch dni mam Was o coś spytać, ale nie mogłam się do mojego wątku dogrzebać:lol2: Taras się robie:wiggle: No i oczywiście zaczęły się problemy;) Zaraz napiszę...

 

Madziu :bye:

 

Fajny ten blog :wiggle:, zaczęłam dopiero przeglądać :popcorn:

 

 

Buziaki zostawiam i dużo zdrówka życzę :hug:

 

Oj fajny, fajny:yes: Naprawdę:yes:

Dzięki kochana:hug: Ja ciągle podziębiona... cały tydzień funkcjonuję, przychodzi weekend - ląduję w wyrku:( Wczoraj to już miałam taką trzęsiawkę wieczorem... (mam podejrzenia, że to osłabienie ze zmęczenia - ale ciiiii;))

Hanka cały czas kaszle:rolleyes: Cały ten tydzień znowu nie chodziła do przedszkola:bash: (mówiłam, że w tamtym ładnie chodziła?:rolleyes:;))

 

 

W każdym razie... do rzeczy!

Taras już zdemolowany;) Kafle zerwane - została stara wadliwa izolacja.

Dziś będą ją unicestwiać i zaczną robić nową izolację, nowe spadki, nowe odpływy itp... No i trzeba dechy zamawiać - ale oczywiście bez problemów by się nie obeszło:mad:

Taras ma 5 m szerokości (ma 530, ale akurat na około 15 cm opaska z Libetu, więc zostaje równo 5 m), a wszystkie dostępne deski mają 4 m :(:bash:::mad::evil:

No normalne, no typowe:cry:

Wykonawca mówi, że dystrybutorzy poinformowali go, że nie sprowadzą 5m bo już koniec sezonu i 40 m2 nie będą sprowadzać:wtf:

 

Dziewczyny, apel:

 

Czy któraś z Was orientuje się, gdzie można zamówić w trybie pilnym 40 m2 MODRZEWIA SYBERYJSKIEGO O DŁUGOŚCI DESKI 5 m

 

Może Renia tu czasem zagląda, może coś wie:oops: A może ktoś inny z Was akurat załatwiał, dopytywał, wie...

Błagam :(

Łączenie u nas to jakieś nieporozumienie:bash: Same zobaczcie:

 

http://i3.fmix.pl/fmi189/466f8b47001e071b505c24c2/zdjecie.jpg

 

Tak naprawdę łączyć trzeba by było jedynie parę deseczek (z 12-15 desek), ale jak już się zacznie, to trzeba kontynuować - żal tych krótkie fragmenty jeszcze dzielić na 2 części:bash:

 

Musimy zdobyć 5 m dechy:bash:

 

Znalazłam taki anons - dzwonię - NIE, mają tylko 4 m:(:(:(

 

Jeśli tylko macie jakiś sprawdzonych dystrybutorów, producentów tego drewna - błagam o namiar:hug:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, świetnie że coś tam się dzieje. Spróbujcie podzwonić po....tartakach. Dla tartaku 5m deski to nie problem, nawet o konkretnej szerokości i grubości. Kwestia dostępności konkretnego gatunku drewna i chęci wykonania. Spróbować zawsze można. Ale może dziewczyny będą miały inne pomysły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, świetnie że coś tam się dzieje. Spróbujcie podzwonić po....tartakach. Dla tartaku 5m deski to nie problem, nawet o konkretnej szerokości i grubości. Kwestia dostępności konkretnego gatunku drewna i chęci wykonania. Spróbować zawsze można. Ale może dziewczyny będą miały inne pomysły.

 

a może popularny na forum tartak śrem...może maja ;)

http://www.tartak-srem.com/kontakt/

 

na allegro jest info ze maja 5m

http://allegro.pl/deska-tarasowa-modrzew-syberyjski-taras-i2605762072.html

 

Ja Was kocham, ja Was uwielbiam, ja bez Was bym żyć nie mogła;):hug::hug:

Z Wami wszystkie problemy przestają być problemami po paru chwilach:lol2:

 

Tartak Śrem ma 4 i 6 m dechy:hug: Można kupować na sztuki:wiggle: JESTEM URATOWANA:wiggle::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy z tartaku w Śremie (za radą Reni, która zamawiała u nich jako pierwsza) - faktycznie desek 5 m nigdzie nie uświadczysz, czekaliśmy kilka dobrych miesięcy, bo mieli nam sprowadzić, ale na końcu okazało się, że takich desek nie ma i nie będzie :) Zamówiliśmy więc 6 metrów i to był dobry wybór, bo deski z tego tartaku nie są takie drogie, żeby odczuć to finansowo, ale przy końcu bywają popękane i wtedy można sobie ładnie wybrać, z której strony odciąć, żeby decha była jak najładniejsza, bez pęknięć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...