Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu - ten też jest super:yes: Może nawet fajniejszy - wygląda tak bardziej profesjonalnie :lol:

I ma praktycznie te same funkcje (ten nasz nie ma dźwięków zwierzaków ;))

 

Nie zastanawiałabym się na Twoim miejscu :) W smyku za 100 zł to ciężko jakiś badziew kupić - ja za malutkiego kucyka Little Pony z małą lokomotywą i 5 torami zapłaciłam wczoraj 140 zł:sick:

 

A tu za stówę masz wielką, praktyczną zabawkę, która robi ogromne wrażenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze wróciłaś Madziu:hug:

Nawet mi tu nie próbuj nic myśleć o zamykaniu wątkuhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_nono.gifhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_nono.gif

Tyle pomysłów, tyle inspiracji, tyle naszych plotek i przepisów:lol2: ... szkoda by było:(

 

Schodki SUPER fajne- zawsze mi się takie podobały:yes: Szkoda, że sprzedajecie mieszkanko, ale przynajmniej nowi właściciele będą mieli wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach:D

 

Fajne zabawki dla Hanutka wymyśliłaś, a jak ona urosła:jawdrop::wiggle:

Tylko patrzeć jak zacznie biegać na randki:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia - nawet nie wiesz jak się cieszę, ze odzywasz się u Siebie:yes:

 

prawdę mówiąc brakowało Cię strasznie, jak dla mnie FM podupadał bez Twoich pomysłów, newsów i budowlano-życiowych historyjek:lol2:

 

Schody są rewelacyjne, jednak masz swoją głowę nie od parady. Mąż niechaj Cię na rękach nosi:yes: A ty przytyj trochę,żeby mu lekko nie było:p

 

Może Hania muzykiem będzie? A Ty po paru latach będziesz szukać prawdziwego fortepianu?:lol2:

 

Pozdrawiam i ściskam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze wróciłaś Madziu:hug:

Nawet mi tu nie próbuj nic myśleć o zamykaniu wątkuhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_nono.gifhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_nono.gif

Tyle pomysłów, tyle inspiracji, tyle naszych plotek i przepisów:lol2: ... szkoda by było:(

 

Schodki SUPER fajne- zawsze mi się takie podobały:yes: Szkoda, że sprzedajecie mieszkanko, ale przynajmniej nowi właściciele będą mieli wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach:D

 

Fajne zabawki dla Hanutka wymyśliłaś, a jak ona urosła:jawdrop::wiggle:

Tylko patrzeć jak zacznie biegać na randki:lol2:

 

Aga, spokojnie - zamknąć nie znaczy usunąć ;) Ploteczki na pewno zostaną póki fm się nie skończy:lol2: Ale taki martwy wątek tylko straszy - lepiej go zamknąć kiedy już nikt tu nie zagląda ;)

 

A z mieszkaniem to jeszcze sprawa nie przesądzona ;) Z nami tak łatwo to nie ma:lol2: Jest nowy pomysł, ale wszystko się jeszcze może zdarzyć ;)

Jedno jest pewne - mieszkanie na pewno skończymy:yes:

 

Madzia - nawet nie wiesz jak się cieszę, ze odzywasz się u Siebie:yes:

 

prawdę mówiąc brakowało Cię strasznie, jak dla mnie FM podupadał bez Twoich pomysłów, newsów i budowlano-życiowych historyjek:lol2:

 

Schody są rewelacyjne, jednak masz swoją głowę nie od parady. Mąż niechaj Cię na rękach nosi:yes: A ty przytyj trochę,żeby mu lekko nie było:p

 

Może Hania muzykiem będzie? A Ty po paru latach będziesz szukać prawdziwego fortepianu?:lol2:

 

Pozdrawiam i ściskam:hug:

 

:hug: Oj kochana - no trochę mnie więcej ostatnio na fm... ale efekty tego już odczuwalne ;) Niezewidencjonowane i niezapłacone faktury, 10-ki niewysyłanych maili itp... ;)

Chyba muszę znowu stąd zniknąć:rolleyes: bo przecież wszystkie wiecie jak to forum wciaga:lol2: teraz wiem na 100%, że jakbym się z niego nie wymiksowała na ten czas, to biznesu by nie było ;):lol2:

 

Dzięki za schodki:hug: I za ten łeb nie od parady:lol2: Tyć specjalnie już nie muszę - przytyło mi się przypadkiem ;):lol2: Aż mnie mąż na rękach już nosić nie może:(:lol2:

 

A z Hanką gdyby, to by była powtórka z rozrywki ;) Moi biedni rodzice musieli mi w życiu zakupić 2 pianina... 7 lat nauki, dyplom i co? I dziś nie umiem zagrać NIC... jak się postaram, to na jedną rękę nuty rozczytam i coś tam poplumkam ;) CHyba już kiedyś o tym wspominałam:oops:

W każdym razie ja dzieka do nauki gry na instrumentach zmuszać nie będę :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka co raz częściej się świeci na zielono :hug: cieszy mnie to bardzo:yes: bo to moja ulubienica :D

 

zamówiłam rano kożuszek :lol: wzięłam ekspres jutro powinien być.

 

I jakieś światełko w tunelu widzę....ale Madzia tajemnicza to nie drążę tematu....aczkolwiek trzymam kciuki za dalszy ciąg wykończeniówki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciałam! Niestety - globusy to już dawno historia;). Tak to jest Madziu, jak się z miesięcznym poślizgiem poleca coś na forum :p :lol2:

 

No ale i tak fajnie że wpadłaś :hug:

 

Oj tam od razu z miesięcznym:lol2: 2 tygodnie temu kupowałam ;)

To mi miło, że Ty wpadłaś:hug:

 

oooo Magda wróciła i są fotki !! :D

 

:wiggle:

 

Ano krążę i zaglądam w stare kąty;):lol:

 

Madziulka co raz częściej się świeci na zielono :hug: cieszy mnie to bardzo:yes: bo to moja ulubienica :D

 

zamówiłam rano kożuszek :lol: wzięłam ekspres jutro powinien być.

 

I jakieś światełko w tunelu widzę....ale Madzia tajemnicza to nie drążę tematu....aczkolwiek trzymam kciuki za dalszy ciąg wykończeniówki:hug:

 

:hug::hug::hug:

To prawda - coraz częściej żem zielona... jak wspomniałam - odbija się to na mojej pracy ;) Boszzzz, to forum tak uzależnia:rolleyes: Już zapomniałam jak to jest odświeżać stronę ustawienia 60 razy dziennie:lol2:

 

Madziu lustro dotarło :yes:

CAŁE, ZDROWE i PIĘKNE!!!!!! :D :D :D

 

Dziękuję Ci baaaardzo!!! :hug:

 

łaaaaaa, ale się cieszę http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif

Strasznie się bałam - wiesz jak to jest - raz się upiekło, a drugi raz bałam się, że już tak kolorowo się nie skończy;) Jeszcze ten cały okres przedświąteczny:sick: Naprawdę drżałam o nie:yes:

 

A jeszcze bardziej od tego, że dotarło, cieszę się z tego, że Ci się podoba:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z uniwersyteckich auli, profesor filozofii stanął przed swoimi studentami i położył przed sobą kilka przedmiotów.

Kiedy zaczęły się zajęcia, wziął spory słoik i wypełnił go po brzegi dużymi kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny, oni zaś potwierdzili.

Wtedy profesor wziął pudełko żwiru, wsypał do słoika i lekko potrząsnął. Żwir oczywiście stoczył się w wolną przestrzeń między kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni z uśmiechem przytaknęli.

Następnie profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W ten sposób piasek wypełnił pozostałą jeszcze wolną przestrzeń. Ostatni raz zapytał się studentów czy ich zdaniem słój jest pełen. Wszyscy chórem odpowiedzieli, że tak..

W końcu profesor wyjął spod biurka dwa piwa. Otworzył je i wlał sprawnie do słoika.

„Teraz” – powiedział profesor, chciałbym byście przyjrzeli się dokładnie temu słojowi. Przedstawia on Wasze życie...

Kamienie – to ważne rzeczy w życiu: Wasza rodzina, Wasza druga połowa, Wasze dzieci, Wasze zdrowie, Wasza życiowa Pasja. Gdyby nie było wszystkiego innego, Wasze życie i tak byłoby wypełnione.

Żwir – to inne, mniej ważne rzeczy: praca, pieniądze, mieszkanie albo samochód.

Piasek symbolizuje rzeczy mało ważne i często bezwartościowe.

Jeżeli najpierw napełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir, a tym bardziej na kamienie.

Dlatego jeśli nie włożymy kamieni jako pierwszych, później nie będzie to możliwe..

Tak jest też w życiu..

Jeśli poświęcicie całą Waszą energię na drobne rzeczy, nie będziecie jej mieli na rzeczy istotne.

Dlatego ważne jest, by zadać sobie pytanie: co stanowi kamienie w moim życiu? Następnie włożyć je jako pierwsze do słoja i dbać o nie. Zostanie Wam jeszcze dość czasu na inne sprawy.

Dlatego spędzajcie czas z rodzicami i Waszymi rodzinami. Odwiedzajcie dziadków, zabierzcie dziewczynę na obiad.

Zważajcie przede wszystkim na kamienie – one są tym, co się naprawdę liczy. Reszta to piasek.” – powiedział profesor.

W pewnym momencie, jedna ze studentek podniosła rękę i zapytała się co oznaczało piwo.

Profesor uśmiechnął się i odpowiedział: „Cieszę się, że o to spytałaś.

Piwo, mówi nam to, że bez względu na to jak zapełnione może wydawać się nam nasze życie, to zawsze powinno być w nim miejsce na kilka piw w gronie przyjaciół... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra przypowieść na dzisiejszy dzień i kolejne :hug:

I tak powstało jedno z postanowień noworocznych: znaleźć czas na spotkania z przyjaciółmi... Starać się (przynajmniej!) nie umawiać się w stylu "za 2 miesiące powinnam mieć wolny weekend, to się odezwę"...

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...