Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda :hug: - przepraszam, jeśli w jakiś sposób Cię uraziłam, to nie było zamierzone :no:, ja nigdy negatywnie o Tobie czy Twoim interesie nie myślałam :no:, cieszę się, że jesteś kolejną osobą, której udaje się połączyć pasję z pracą (czyli jest nadzieja dla mnie, że można :yes:) i tyle :).

 

Myślę, że razem z Reni pisałyśmy ogólnie o sklepach (że tak się zdarza, takie są praktyki, takie też nasze doświadczenia), bez zarzucania, że ma to miejsce konkretnie w MG. No głupio wyszło :oops:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak powiedziałyśmy?

Justyś, ja drugiego dna nie szukam :p Dziury też nie. Wystarczą mi te w Jakubowych portkach. Nie cierpię naszywania łat :bash:

Zabrzmiało to tak, jakby Twoje zdanie zamykało dyskusję. Wypowiedziała się Magda, wypowiedziała Venuska i finito.

Przy czym, nie twierdzę, że to miałaś na myśli :hug:

 

Dobra ta zupa?

Jedyna z dyni jaką znam, to na mleku. Brrrr :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu pozwolisz, że nie będę kontynuować tematu, bo nie zamierzam udowadniać co miałam na myśli ;) :hug:

 

Pewnie, że dobra i też na mleku...kokosowym :D

 

P.S. Na pogaduchy o wszystkim i o niczym zapraszam do mnie, nie przestraszmy Magdy ilością naklepanych postów w jej wątku po tak długiej przerwie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmiało to tak, jakby Twoje zdanie zamykało dyskusję. Wypowiedziała się Magda, wypowiedziała Venuska i finito.

Przy czym, nie twierdzę, że to miałaś na myśli :hug:

 

 

Ja też to tak odebrałam :lol2: mimo że wiem że nie w tym kontekście powiedziane :hug:

 

Justynko :hug:

 

--------------------------------

 

Magda nie daj się prosić pokaż nam co nieco z apartamenciku :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Ciesze się że jesteś :hug:.

I mam nadzieję że troszku z nami zostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda,Twój wątek jest moim ulubionym na forum,nie uczestniczylam w jego tworzeniu ale za to kiedyś przeczytalam przez 3 dni od poczatku do konca.Gdybym mogla wybrac forumowy dom do zamieszkania bylby to Twoj dom lub dom Tutli Putli. Twoj styl jest mi bliski,styl NYC,styl Hamptons ogolnie wolę tradycyjny styl amerykanski niz wszystkie inne. Zanim odkrylam Twoj watek,przeczytalam wątek E&K i tak własnie trafiłam do Ciebie po... nazwie podobnej "urządzają sie" .Zaintrygowalo mnie to. Pożniej czytając Twoj wątek zauwazylam: o Magda ma taka samą szafkę w łazience jak E&K ! Nawet okucia takie same! Ale zaraz,zaraz u Magdy daty sa wczesniejsze...To nie Magda ma takie same rzeczy... to E&K kopiują Magdę! Oczywiscie to nic zlego ( w koncu fm to wymiana pomyslow) ale mozna bylo wspomniec,ze podpatrzone u Magdy. Wyznam Ci,ze jak juz zbuduje druga polowe mojego domu to sama planuje podobna szafke do łazienki dla mnie jest boska.Zagladalam tutaj majac nadzieje,ze wrocisz i pozwolisz poobcowac z pięknem:) No i doczekalam sie a Ty chcesz znow odejsc...Prosze nie rob tego!!! Ile można ogladac film "Something's gotta give" dla pieknych wnetrz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...