Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda,z wiadomych przyczyn pytam u Ciebie :) Narożnik z funkcją spania... zmora... widziałaś gdzieś kiedyś taki,żeby był ładny/stylowy??? Wiem,że swego czasu szukałaś do siebie sof (nie wiem czy w końcu kupione??), więc może i narożnik rzucił Ci się w oczy? Może Ty albo któraś z dziewczyn możecie polecić fajny model?? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dałam rady odpisać na wszystkie wcześniejsze posty:bash: A szkoda, bo takich miłych rzeczy się tam naczytałam, że z chęcią każdą z osobna bym za te słowa wyściskała :hug:

 

No ale odpowiem zatem chociaż na kolejne, żeby znowu sobie nie narobić takich zaległości, coby tylko uciec i zniknąć pozostawało ;)

 

 

Ja chciałam tylko dwa zdania w wiadomej sprawie.Otoz nie znam Pani Magdy osobiscie pare razy jedynie zagladnelam do jej wątku ale zainteresowalam sie bliżej kiedy otworzyła MG.W związku z tym ze nie mieszkam w Warszawie zainteresowała mnie sprzedaż wysyłkowa asortymentu.Zapytalam przed świętami za pośrednictwem internetu o cenę jelonkow i.....odpowiedz otrzymałam po 10 minutach!!! Do wysyłki nie doszło bo złożyło sie tak ze mogłam osobiście dokonać zakupu.Kolejnych zakupów dokonałem w styczniu bądź lutym juz nie pamietam dokładnie ale procedura taka sama zadała, pytanie odpowiedz nadeszła po dosłownie kilku chwilach.Znowu nie było potrzeby wysyłki ponieważ osobiście mogłam dokonać zakupu świec.To tyle.Pisze to z czystego obiektywizmu sprawy nie mam w tym żadnego interesu jedyne co łączy mnie z Panią Magda to chyba tylko to ze podchodzimy z tego samego miasta.Tylko tyle czy aż tyle?Pozdrawiam.:)

 

Cieszę się, że wciąż jest jednak więcej tych, którzy mają dobre zdanie na temat obsługi w MG :D

Powiem Wam w czym kwestia - jak proste pytanie, to natychmiastowa odpowiedź. Ale gdy trzeba pomierzyć, specjalne zdjęcia porobić, wycenić, porównać, albo podać ceny 32 produktów - to wiadomo, że czasem nawalimy ;) Sprawę zostawia się na potem... i czasem to potem nie nadejdzie ;) Ale to i tak wydaje mi się bardzo rzadko się zdarza...

Pozdrawiam :bye:

 

Magda

Ja bym chciała znów zobaczyć Twój apartament, poczytać o planach i pomysłach :wiggle:

pamiętam tą obłędną podłogę z ciemnym paseczkiem :cool:

 

Powiem Ci, że sama o tej podłodze czasem sobie myślę... i zdaję sobie sprawę, że coraz słabiej pamiętam :bash:;)

 

Magda :hug: - przepraszam, jeśli w jakiś sposób Cię uraziłam, to nie było zamierzone :no:, ja nigdy negatywnie o Tobie czy Twoim interesie nie myślałam :no:, cieszę się, że jesteś kolejną osobą, której udaje się połączyć pasję z pracą (czyli jest nadzieja dla mnie, że można :yes:) i tyle :).

 

Myślę, że razem z Reni pisałyśmy ogólnie o sklepach (że tak się zdarza, takie są praktyki, takie też nasze doświadczenia), bez zarzucania, że ma to miejsce konkretnie w MG. No głupio wyszło :oops:.

 

Nie ma tematu:hug:

 

Przeczytałam całą historię z rozdziawioną buzią. Przykre to wszystko, ale takie już uroki biznesu (i sukcesu). Mam nadzieję, że mimo wszystko stąd nie znikniesz. Zawsze bardzo sobie ceniłam Twoją pomoc :hug:

 

:hug:

 

podpiszę się pod tym co napisała Dropka i dodatkowo gratuluję Ci sukcesu, wyczucia i klasy

 

ale.......... ja ZAWSZE chciałam zobaczyć koniec prac w twoim apartamencie, bardzo, bardzo, bardzo, trzymam kciuki :D

 

Też bym tego chciała :lol: Dzięki :hug:

 

Ja też to tak odebrałam :lol2: mimo że wiem że nie w tym kontekście powiedziane :hug:

 

Justynko :hug:

 

--------------------------------

 

Magda nie daj się prosić pokaż nam co nieco z apartamenciku :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Ciesze się że jesteś :hug:.

I mam nadzieję że troszku z nami zostaniesz :)

 

Z doskoku - pewnie już na zawsze ;) Ale wrócić tak na starych zasadach - jakoś trudno ;)

 

Magda,Twój wątek jest moim ulubionym na forum,nie uczestniczylam w jego tworzeniu ale za to kiedyś przeczytalam przez 3 dni od poczatku do konca.Gdybym mogla wybrac forumowy dom do zamieszkania bylby to Twoj dom lub dom Tutli Putli. Twoj styl jest mi bliski,styl NYC,styl Hamptons ogolnie wolę tradycyjny styl amerykanski niz wszystkie inne. Zanim odkrylam Twoj watek,przeczytalam wątek E&K i tak własnie trafiłam do Ciebie po... nazwie podobnej "urządzają sie" .Zaintrygowalo mnie to. Pożniej czytając Twoj wątek zauwazylam: o Magda ma taka samą szafkę w łazience jak E&K ! Nawet okucia takie same! Ale zaraz,zaraz u Magdy daty sa wczesniejsze...To nie Magda ma takie same rzeczy... to E&K kopiują Magdę! Oczywiscie to nic zlego ( w koncu fm to wymiana pomyslow) ale mozna bylo wspomniec,ze podpatrzone u Magdy. Wyznam Ci,ze jak juz zbuduje druga polowe mojego domu to sama planuje podobna szafke do łazienki dla mnie jest boska.Zagladalam tutaj majac nadzieje,ze wrocisz i pozwolisz poobcowac z pięknem:) No i doczekalam sie a Ty chcesz znow odejsc...Prosze nie rob tego!!! Ile można ogladac film "Something's gotta give" dla pieknych wnetrz...

 

:welcome:To strasznie miłe wszystko co piszesz :hug:

Wątek przez Ciebie wspomniany... ehhh - temat rzeka ;) Nie ma co rozprawiać, ale cieszę się, że są tacy, co go rozpracowali :)

 

MagdoZZZ - i ja przyłączam się do głosów za twoim powrotem, bo oczekujących na kolejne powody do zachwytów.

odnośnie zaistnaiłej sytuacji - bardzo mi się podoba, jak z niej wybrnęłaś. i tylko tyle :sick:

 

:hug:

 

Magda co było to minęło :) pisz ... wracaj :) bo zawsze dobrze czytało się Twoje posty :) i te miłe i te ze szczyptą krytyki też :hug:

 

;) pozdrawiam :bye:

 

Magda,z wiadomych przyczyn pytam u Ciebie :) Narożnik z funkcją spania... zmora... widziałaś gdzieś kiedyś taki,żeby był ładny/stylowy??? Wiem,że swego czasu szukałaś do siebie sof (nie wiem czy w końcu kupione??), więc może i narożnik rzucił Ci się w oczy? Może Ty albo któraś z dziewczyn możecie polecić fajny model?? pozdrawiam

 

łooo jooo, narożnik z funkcją spania? Ikea nie ma? ;) Nic innego mi do głowy nie przychodzi ;)

 

Madziu jak się nazywa konsolka którą masz w łazience?ta biała na zlew,a może któraś dziewczyna wie?:)i mi pomoże buziaczki pozdrawiam

 

Aniu - która konsolka? Masz na myśli tą u Hani w łazience? Ona czarna, nie biała:no: Hmmm, nie wiem, o którą chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka,

kopę lat:hug: Fajnie, ze się odezwałaś:wiggle:

Życzę Ci, żebyś więcej na swojej drodze nie spotykała takich wrednych osobniczek i osobników. Swoją drogą to ręce opadają, pozory jednak często mylą...

 

Mam nadzieję, ze nie znikniesz znowu na rok:eek::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, mam nadzieję,że jednak nie opuścisz forum i będziesz dalej nam dostarczała wspaniałe inspiracje, co do zaistniałej sytuacji nie chce mi się wypowiadać, powiem tyle, że jestem zadowolona z obsługi facebookowej Mint Grey :rolleyes: błyskawiczna wysyłka i szybka odpowiedż na pytania, a świece Lene Bjerre cudne. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG.

Wchodzę tu z nadzieją, że u Ciebie w mieszkanku coś ruszyło a tu taka dyskusja.................

Normalnie, o co chodzi???

Od siebie dodam, że robiłam na miejscu w Warszawie zakupy u Magdy raz (p.s. lampki jeszcze nie wiszą, stoją w kartonach na lepsze czasy aż tapety się pojawią) i nie miałam żadnych problemów. Magda nie tylko wirtualnie, ale i na żywo okazała się miła i sympatyczna i aż trudno uwierzyć, że musi się tu tak tłumaczyć. Madziu, wróć tu nie dla MG, ale dla Twojego pięknego apartamentu, na którego wykończenie cały czas wiernie czekam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, jakich miłych gości dzięki temu wzmożonemu ruchowi na wątku przywiało :hug:

 

aguś, mal, skibusiu, loluś - jak miło Was widzieć :bye: Tęskniłam:hug:

 

Madziu chodzi mi o tą którą E&K też mają w swojej łazience i chyba dobrze zapamiętałam że ona była biała,nie wiem czy kojarzysz....a ja tam lubię internetowe zakupy z MG,wszystko sprawnie i na czas:)miłego dnia pozdrawiam

 

Madziu,grzebałam wczoraj po Twoim wątku,skakałam:)i znalazłam...to Twój projekt był...a ja myślałam że skoro tamci mają taką samą to jakaś masowa produkcja;)żle sformuowałam pytanie do Ciebie bo chodziło mi o tą białą szafkę,a nie konsolę,miłego dnia buźka

 

ło jezzuuu, to ja nadal nie wiem, o jaką białą szafkę chodziło? Tą właśnie? Mojego projektu? To u mnie ona ci jasno-szara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Magda :hug:

Ostatnio bardzo rzadko bywam na fm-ale jak " zobaczyłam " Ciebie nie mogłam sobie darować i wpadłam na Twój wątek :)

Cofnęłam się o kilka stron.....A tu....:jawdrop:

Przykre są zarzuty ludzkie-zawiśc i nieuzasadnione pretensje...:mad:

Zresztą chyba wszystko w tym temacie zostało powiedziane i w zasadzie pod więszością wypowiedzi dziewczyn mogłabym kliknąć "lubię to " :)

W każdym razie jestem z Tobą Magda :hug:

A radę pt:OLEJ TO weź sobie do serca ;) :yes:

A spotkałyśmy się tylko raz - w Wawie u Moni,a póżniej wspólnie z Marjelką na wyjątkowym lanczu ::rotfl::lol2::lol2:.Pamiętasz? :lol2:

Na wątek venuski nawet nie zaglądam (przyznaję bez bicia :p) bo tam posty są klepane z prędkością światła :D.

A wiem,że nie mam najmniejszych szans być na bieżąco więc poddaję się walkowerem :D :p

Jak Pola była malutka i leżala tam gdzie ją położyłam ;) było więcej czasu na net,teraz Polusia zaczyna chodzić więc muszę być wciąż przy niej aby sobie nie zrobiłą krzywdy....Poza tym Mąż,Syn,treningi,mecze,dom ,ogród,przyjaciele,rodzice....I czasem też chciałabym mięć chwilę dla siebie;) zresztą ja teraz bardziej "czytająca" niż "pisząca"

 

Bużka!

Edytowane przez lady in red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - pytanie z księżyca...

 

Piła któraś Was kawę z cykorii?

 

Równo za miesiąc (no teraz to już bez 2 dni) wchodzę w wiek dojrzałości;) i mam zamiar hucznie świętować swoją 30-tkę.

Obiecałam sobie, że nie wejdę w 3-cią dekadę z tą dychą na plusie. Obiecałam sobie to jeszcze przed wakacjami, ale zamiast schudnąć, przytyłam kolejne parę kilo :bash:

Nawał pracy, a co za tym idzie - nadzwyczaj nieregularne odżywianie, a do tego beleczym bardzo mi nie służy :(

 

Został miesiąc i teraz to już nie ma wyboru - trzeba zacząć się odchudzać. 2 dzień już jadę "na zdrowo" i mam nadzieję, że wytrwam. Strasznie się zafiksowałam na zdrowy tryb życia i redukcję kalorii - a to u mnie dobry syndrom. Jak zacznę, to przeważnie daję radę :) (tylko zbieram się czasem pół roku - jak ostatnio np.;))

 

W każdym razie muszę uderzyć w zmasowany sposób - dieta, ćwiczenia. Karnet na siłownię mam od 2 miesięcy (byłam 2 razy;) ale teraz będę chodzić:))

Szukam jeszcze jakiś NATURALNYCH środków wspomagających przemianę materii itp. Gdzieś mi się obiło o uszy o tej cykorii - próbowałyście?

 

Tym bardziej się na nią napaliłam, że nie pijam kawy. Do zielonej herbaty muszę przywyknąć (póki co wciąż kusi mnie zwykła czarna z cytrynką i syropem malinowym:lol:) A w robocie zawsze fajnie pokręcić się przy kubasie z ciepłym, parującym napojem kiedy taka francowata pogoda za oknem... Ta cykoria wydaje mi się idealna :lol:

 

Jakieś opinie??? Z chęcią posłucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Magda :hug:

Ostatnio bardzo rzadko bywam na fm-ale jak " zobaczyłam " Ciebie nie mogłam sobie darować i wpadłam na Twój wątek :)

Cofnęłam się o kilka stron.....A tu....:jawdrop:

Przykre są zarzuty ludzkie-zawiśc i nieuzasadnione pretensje...:mad:

Zresztą chyba wszystko w tym temacie zostało powiedziane i w zasadzie pod więszością wypowiedzi dziewczyn mogłabym kliknąć "lubię to " :)

W każdym razie jestem z Tobą Magda :hug:

A radę pt:OLEJ TO weź sobie do serca ;) :yes:

A spotkałyśmy się tylko raz - w Wawie u Moni,a póżniej wspólnie z Marjelką na wyjątkowym lanczu ::rotfl::lol2::lol2:.Pamiętasz? :lol2:

Na wątek venuski nawet nie zaglądam (przyznaję bez bicia :p) bo tam posty są klepane z prędkością światła :D.

A wiem,że nie mam najmniejszych szans być na bieżąco więc poddaję się walkowerem :D :p

Jak Pola była malutka i leżala tam gdzie ją położyłam ;) było więcej czasu na net,teraz Polusia zaczyna chodzić więc muszę być wciąż przy niej aby sobie nie zrobiłą krzywdy....Poza tym Mąż,Syn,treningi,mecze,dom ,ogród,przyjaciele,rodzice....I czasem też chciałabym mięć chwilę dla siebie;) zresztą ja teraz bardziej "czytająca" niż "pisząca"

 

Bużka!

 

Buziaki kochana:hug:

Dzięki za dobre słowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, ja nie pomogę. Kawa rozpuszczalna zawsze smakowała mi jak woda o smaku kawy ;)

Wiem tylko, że rodzina męża bardzo lubuje się w Ricore. Nie chudną :no:

 

Polecam za to szczerze ćwiczenia z Chodakowską lub Jillian Michaels. Jeśli ćwiczysz 4-5 razy w tygodniu efekty widać bardzo szybko, samopoczucie jest rewelacyjne. Jeśli dorzucisz do tego zdrowe odżywianie, to w miesiąc powinno Ci już trochę ubyć :)

 

A! Herbata zielona na mnie działa świetnie. Może nie lecą od razu kilogramy, ale zawsze mam fajną "lekkość" na żołądku ;)

 

 

Ale tak poza wszystkim, to ja naprawdę nie widzę gdzie u Ciebie ta zbędna dyszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...