Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Współczuję nie udanej współpracy z tym architektem, a przede wszystkim straconych nerwów.

Ja współpracuję z deweloperem, którego architektka robiła nam indywidualny projekt aranżacyjny. Nie wszystko zrobiła ostatecznie jak trzeba. Na szczęście firma się stara i nie mam problemów z poprawkami, czy zmianami.

 

'Błądzić jest rzeczą ludzką', ale ktoś musi za to odpowiedzieć. Dlaczego to masz być ty?

Trzymam kciuki i życzę dużo słonka i pogody ducha mimo wszystko.:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj odpoczywam, odpoczywam u rodziców:D Szczególnie od dziecka, bo babcia nie odstępuje małej na krok;):lol2: A i problemy z wykończeniówką stały się jakby takie odległe i mało istotne:rolleyes:

Ale jednak nie zapomniałam o nich całkowicie, i mam nawet dobre wieści. (Już mój;)) Pan Stolarz zadzwonił do mnie wczoraj i powiedział, że żeby poprawić mi humor na weekend ma dla mnie fajną informację, gdyż znalazł w hurtowni zawiasy nie kryte, które będzie można zamontować w naszych drzwich (zachowują się jak te kryte), które kosztują 400 zł mniej:D Czyli już tylko 100zł w plecy na skrzydle (co nadal daje wynik -900 zł;)) - ale zawsze to lepiej:D Bardzo się cieszę, bo będzie taniej, i jeszcze zawiasy będą widoczne, na czym mi zależało. Kryte zawiasy wydawały mi się zbyt nowoczesne do tradycyjnych białych drzwi.

 

I tyle kochane. Wracam do Was jutro późnym wieczorem:D

 

PS anju też się nie mogę przyzwyczić do awatarka (choć bardzo ładny), bo wcześniej twoje posty były dla mnie najbardziej zauważalne - kolor wrzosu + kursywa = NIE PRZEGAP:lol2: Ale to na pewno jedynie kwestia przyzwyczajenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, a ja własnie chcialam kryte zawiasy i wyszły u mnie super. Ale do wyboru moglam mieć takie spore, chromowane z "wiezyczkami" bardzo mi sie podobaly ale jak dla mnie już za duzo na tych drzwiach by sie działo

 

Ale to pocieszjące kasiorku, bo pan ma nam przywieźć za ok. tydzień ramiak z wyfrezowaną opaską (nasz wzór znaczy się) i zamontowanymi zawiasami. Może się jeszcze okazać, że są paskudne:roll: A wtedy dorzucę te 4 stówy (z bólem serca), i zrobię kryte - spokojna, że wyjdzie dobrze:yes:

Jak już będę miała swój szybszy komputer do dyspozycji, to się jeszcze tym Twoim przyjrzę;) Choć już jestem spokojna, bo wiem, że mi się bardzo podobały (choć na zawiasy nie zwróciłam uwagi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza i spokój? To niepodobne do Magdy...:no:

Ledwo odnalazłam Twoją galerię...

 

Zaraz proszę mi tu zdawać relację z postępów.:mad::p:lol2:

 

NIE:p;)

Mam przerwę, nie gadam o wykańczaniu/projektach/fachowcach itp. Mam tak strasznie dość, że muszę się zresetować. Widzisz, że u innych udzielam się jedynie w tematach niedotyczących:D

Nawet bym tu nie wchodziła (wtedy kuracja może by była skuteczniejsza), ale jednak to silniejsze ode mnie:lol2: Z uzaleznienia tak łatwo się nie wychodzi;)

Czuję, że jeszcze ze 2 dni potrzebuję:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jednak muszę się złamać, i przerwać moją kurację zszarganych nerwów;)

Potrzebuję Was:D

Kwestia jest taka - jest owalna wanna, za nią jest postument, w którym ma być zamontowana 4-otworowa bateria. O taka (przypominam), tylko z białymi porcelonawymi "wajhami" zamiast pokręteł:

 

http://i2.fmix.pl/fmi1361/fda2836500006d0a4da5ff01/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi1022/ce6a371f00266d194da5ff00/zdjecie.jpg

 

No i teraz pytanie: Czy zamontować ją tak, że wylewka w osi wanny i postumentu zarazem? A wtedy słuchawka prysznica jest mocno z lewej.

 

http://i1.fmix.pl/fmi1491/80d74e000028b0524da5ff03/zdjecie.jpg

 

Czy jednak wszystkie otwory zrobić w semetrii do osi wanny/postumentu? A wtedy wylewka już nie będzie w osi:roll:

 

http://i2.fmix.pl/fmi1567/2d41a676002435e24da5ff04/zdjecie.jpg

 

Wiem, że to głupie pytanie, ale w ogóle nie mogę sobie na nie odpowiedzieć:( A miałam zadecydować dziś do 18-tej;) Umiecie sobie to wyobrazić? A może ktoś z was ma taką 4-otworową baterię i stał przed takim zagadnieniem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...