Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja mam ogłoszenie:

 

Ruszyło!!! SCHUDŁAM 3 KILO:wave:

 

Nie wiem, czy to magiczne jedno pudełeczko:???: Czy co??? Normalnie jeden dzień z LightBoxem i ich ziołowymi herbatkami, wstaję rano i kolejne -2 na liczniku.

Przyjaciółka mówi - matko, jak schudłać :o

Mąż w domu, chwycił w pasie i reakcja: O matko, gdzie brzuszek? Wczoraj tu był:jawdrop:

 

Jak bum-cyk-cyk:rotfl:

Schudłam mega zauważalnie w jeden dzień! Tego jeszcze nie grali:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny MASZAKRA :(:(:(

Od zeszłego czwartku moja mała chora. Byłam pewna, że wyzdrowieje do tego weekendu, a ona kaszle coraz gorzej :( Mąż powiedział, że nie możemy jechać do Krakowa:cry:

Zaoferował sie, że zostanie z nią sam i, że mogę jechać... ale tak sama??? :( Z noclegu z Wami zrezygnowałam. Teraz na pewno już nie ma miejsc. Nie uśmiecha mi sie samej jechać, a potem wracać po nocach do jakiegoś innego hotelu, do pustego pokoju, do pustego łóżka :(

 

kuźwa... że też to chorubsko się tak przypałętoało do niej :bash: A tak wszystko piknie zaplanowane było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda,

 

Ja jadę z Krzyśkiem, ale zabieram jeszcze Młodego i jego Niunię, bo chcą połazić po Krk.

 

Niestety mam auto 4-osobowe.

 

Wiem, że Ala (emiranda) z W-wwy wyjeżdża sama, ale po drodze kogoś zabiera. Nie wiem ile osób.

 

Iwonka (Ivy) już jest w Krk.

 

Nie pamiętam jak do Krk dojedzie Aga (Paś). Chyba będzie jechała z Lidką ale jakim środkiem transportu czy tylko one dwie?

 

Musisz popytać dziewczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...