Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Cześć Madziu, cieszę się, że znowu jest co czytać u Ciebie. Ty już od ponad dwóch miesięcy aktywna, a ja właśnie wtedy straciłam zapał do wątku i forum (pewnie dlatego, że nic się u nas nie działo, dopiero od wtorku ekipa remontowa jest w środku). Poczytałam co u Ciebie i nabrałam ochoty na reaktywację wątku.

 

Aaaaa taras w dechę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry :)

Nadrobiłam zaległości i chyba znowu zacznę zaglądac na forum :D

 

No mam nadzieję:stirthepot:

 

Cześć Madziu, cieszę się, że znowu jest co czytać u Ciebie. Ty już od ponad dwóch miesięcy aktywna, a ja właśnie wtedy straciłam zapał do wątku i forum (pewnie dlatego, że nic się u nas nie działo, dopiero od wtorku ekipa remontowa jest w środku). Poczytałam co u Ciebie i nabrałam ochoty na reaktywację wątku.

 

Aaaaa taras w dechę :)

 

Nie ma na co czekać ;) Muszę Cię w koncu odwiedzić...

 

Madziu,gdzie zniknęłaś?jak odchudzanie?:)pozdrawiam buziaki

 

Aaaa, bo choruję coś :( A do tego miałam mega intensywny czas ;) Sporo parcy w tygdoniu i na leżenie nie mogłam sobie pozwolić, a potem szalony weekend :lol: Jak większość z Was wie, obchodziłam 30-tkę :) Miałam pełną chatę goci, bo zjechała się rodzinka. Nie myślałam, że na tych naszych siedemdziesięciu-paru metrach tyle ludzi może się pomieścić :rotfl:

 

Powiem Wam tylko, że robiłam imprezkę w restauracji Warszawa Wschodnia. Jestem zachwycona. Nie mogę wyjść z zachwytu nad jedzeniem, obsługą i atmosferą do dziś... a cała reszta przeżywa razem ze mną :lol: To były chyba najfajniejsze urodziny jakie miałam :wiggle:

 

Madzia napisz mi proszę priva po ile masz to lustro takie jak to [ATTACH=CONFIG]218319[/ATTACH] i jakie są rozmiary. Dzięki:D

 

Napisz do mnie koniecznie. Adres mailowy w stopce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duśka jakie piękne życzenia :lol: Dzięki :hug:

 

Poniedziałek piękny nie będzie ;) Straciłam głos, nie mówię :( Do tego tak potworny skurcz brzucha od rana mnie złapał, że się ruszyć nie mogłam...

Mam tyle pracy, a nie wiem czy dam radę się z domu ruszyć :roll:

 

No więc życzenia zdrowia bardzo na miejscu:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odświeżaj tak, szkoda paluszka ;)

Lepiej sobie dodaj na bloglovin ;)

 

Ostatnio miałam straszny nawał roboty, bo masę dostaw, zamówień itp. a do tego musiałam dla prasy parę materiałów przygotować (wszyscy z dekoracjami świątecznymi już nękają ludzi :bash: aż sesję zdjęciową musiałam ustawić ;) )

Do tego organizowałam urodziny, potem najazd rodziny... i nie było kiedy ;)

 

Ale teraz jak sobie choruję i siedzę pod kocem, to może przysiądę i dokończę posta o finish'ach, tj. wykończeniu drewna i metali w stylu NY :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałam straszny nawał roboty, bo masę dostaw, zamówień itp. a do tego musiałam dla prasy parę materiałów przygotować (wszyscy z dekoracjami świątecznymi już nękają ludzi :bash: aż sesję zdjęciową musiałam ustawić ;) )

Do tego organizowałam urodziny, potem najazd rodziny... i nie było kiedy ;)

 

Ale teraz jak sobie choruję i siedzę pod kocem, to może przysiądę i dokończę posta o finish'ach, tj. wykończeniu drewna i metali w stylu NY :lol:

 

Przede wszystkim: wszystkiego najlepszego z okazji wejścia w wiek balzakowski ;)!

Radosnych dni i spokojnego snu nocą!

 

Czytam, żeś chora. W takim razie przełożę wizytę w MG na następny tydzień. Zajrzałabym któregoś dnia przed 17. Będziesz, czy w rozjazdach?

A tymczasem zdrowia życzę! Kuruj się, małolato :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z nowymi postami? o nie wiem czy odświeżać stronę co minutę, czy pozwolić trochę odsapnąć serwerom?:lol:

 

W zasadzie zbierałam się z tym samym pytaniem :)

 

Ale teraz jak sobie choruję i siedzę pod kocem, to może przysiądę i dokończę posta o finish'ach, tj. wykończeniu drewna i metali w stylu NY :lol:

 

Niedobrze, że chorujesz. Dużo zdrowia życzę! Dobrze jednak, że mogłabyś przysiąść ;) Wykończenie drewna, to bardzo dobry temat! :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamiast pisać, to padłam jak kawka... spałam 3 godziny, wstałam mokra jak szczur :(

Oj nie wiem, czy ja się jutro jeszcze do roboty nadaję :roll: A chyba już muszę :bash:

 

Barbe czwartek, piątek na pewno już będę :) Nie wytrzymam ;) Tym bardziej, że dostaliśmy obłędną dostawę, a ja zdjęć nie porobiłam... dziś już jedne z najładniejszych lamp się sprzedały :( Muszę zdążyć je obfocić (bo klienci jeszcze nie zabrali ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hej Madzia :)

Dzięki za życzonka :hug:

 

Dieta cud ;) Żartuję... chudnę, ale nie w jakimś zastraszającym tempie...

Co tydzień inną dietę zamawiam ;) Z lightbox'a zrezygnowałam, bo już rzygałam ich śniadaniami :sick: Codziennie jogurt naturalny z jakimś śrutem bezsmakowym, bez cukru. No nie dawałam rady ;)

W ogóle w zeszłym tygodniu było tyle atrakcji, gości itp., że w tym tygodniu musiałam wyrzucić ok. 10 posiłków, bo ciągle zastępowałam je posiłkiem w knajpie albo domowym obiadkiem w gronie rodzinki ;)

 

Ale 4 kilo na minusie jest :wiggle:

 

W tym tygodniu mam nową dietę: Wygodna Dieta. Najtańsza z nich i jak na razie najsmaczniejsza i najbardziej zróżnicowana :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...