Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hmmm nie skopiował sie link a więc MagdoZZZ zdradź proszę tajemnicę-adres srebrnej lampy metalowej kuchennej oraz tej którą masz w pokoju córci ze strony adpmarket (biała koronka) potrzebuję nazwę tej lampy , pozdrawiam ps. mamy podobny gust więc z przyjemnością oglądam twoje inspiracje i realizacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dobrnęłam do końca wątku :)

 

Melduję się pierwszy raz ale z pewnością nie ostatni :)

 

Gratuluję Ci przede wszystkim cierpliwości w tym wszystkim, szczerze podziwiam ile czasu poświęcasz na dobór każdego elementu. Bardzo współczuję wszystkich przejść, opóźnień, fuszerek a chyba najbardziej tej podniesionej podłogi. Człowiek wybiera, potem czeka, jak już zobaczy - cieszy się i wydaje sie ze to już spełnienie marzenia a potem takie coś. Załamałabym się chyba, rozumiem że możesz mieć dość mieszkania i musisz trochę ochłonąć i odbić się od urządzania. Mam nadzieję że jednak odzyskanie zapał, skończycie to, co zaczęliście i bedzięcie tam szczęśliwi :)

 

Odnośnie sklepu to mogę tylko wyrazić jedno wielkie WOW, że udało Ci się go otworzyć, utrzymać, wypromować w takim stylu :) To jest coś, do czego trzeba mieć serce i po prostu się urodzić :) Kiedy za milion lat będę mogła w końcu "urządzić" dom z pewnością do Ciebie wejdę (co ja mówię, będę wchodzić regularnie!), chociaż powiem szczerze że jakbyś otworzyła obok kawiarnię w tym stylu zachodziłabym przy każdej wizycie w Warszawie.

 

I szczerze uśmiałam się przy wspomnieniu, jak to myślałaś że własny biznes jest fajny, bo jesteś elastyczna i masz czas wolny kiedy chcesz. Chyba każdy kogo znam, nie będący "na swoim" tak myśli. Jaka to piękna bajka by była, prawda? :)

 

Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...