Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Madzia, sorry, ale ja jestem stanowczo za wersją nr 2. Symetria względem postumentu, czyli tego na czym się znajduje, a nie względem syfonu. Co ma piernik do wiatraka? Za chwilę zaczniesz ją umiejscawiać względem obrazka na ścianie...:lol2:

 

Popatrz, Agawi, na te rozwiązania i wskaż lepszą symetrię :lol2:

 

zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też myślę, że wersja nr 1 jest lepsza. U moich rodziców jest dokładnie tak.

I tak, jak mówicie słuchawka prysznicowa nie musi być w takiej samej odleglosci, co kurki od baterii. Nawet lepiej moim zdaniem wygląda, jak jest ze 3 cm dalej:yes: wtedy masz przejrzysty układ bateria+słuchawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogole nie wiem jak mozna sobie stworzyc taki dyleamt....sorry Magda...ale to juz jakies kuriozum. To chyba normalne ze wylewka musi byc centralnie nad spustem, widzialas kiedys zeby ktos inaczej montowal jakkąkolwiek baterie? To tak jakbys sie zastnawiala czy aby nie powiesic zaslony na srodku okna a firanek po bokach. Sorry ale prosze Cie szukaj realnych problemow...

 

Sorry ale juz nie moge! Moj problem jest realny: z 14 frontow kuchennych 11 jest do wyjebania bo sa obite i uszczerbione. To jest problem, ide sie powiesic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha no daj na luz dziewczyno ;) wchodzisz do czyjegoś wątku i umniejszasz jego problemy (tak tak wiem, że Magdzie do niczego adwokat diabła się nie przyda :) ) pochwała, krytyka - jestem za w końcu to forum publiczne i jak komuś się nie podoba to nich pisze pamiętniki ...ale skalowanie czyichś dylematów to już nie bardzo moim zdaniem...bez urazy ...ot taką mam opinię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasche, moja ty obrończynio:hug:

Kacha ma szczęście, że ją baaardzo lubię, więc może jej wybaczę tą impertynencję na Moim Własnym Wątku;):lol2: Bo dziewczyna faktycznie ma problem i zgryzotę. Chyba się nie dziwię, że jak tu weszła i przeczytała o czym sobie szczebioczemy od prawie doby, to szlak ją trafił:roll:

A poza tym pamiętajmy, że kacha dopiero weszła w "ten świat", i nawet pewnie nie wie, na ile sposobów można baterię zamontować:lol2: To wcale nie takie oczywiste Kasieńko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

jakby patrzeć na problem z tej perspektywy to 11 frontów u Kachy w porównaniu ze zniszczeniami domów po powodzi to pikuś niewarty uwagi ...punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ...

 

Lasche, Ty z kolei przesadzasz w drugą stronę. Powodzie, głód w Afryce a nie zapomniałaś czasami o trzęsieniu ziemi i tsunami?Oczywiście, że są większe tragedie. Ale jak wydajesz ostatnie pieniądze na montaż kuchni kosztem wielu innych wyrzeczeń lub co gorsza wydajesz pieniądze z kredytu, który trzeba spłacać przez najbliższe 30 lat i dostajesz w zamian taaaaką fuszerkę jak Kacha, to tylko siąść i płakać. Każdy ma inną wrażliwość i psychikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie Agawi o tym mówię ...nie nam oceniać sytuację i problemy innych :) ...a osobiście szkoda mi i Magdy co ma dylematy i Kachy bo ja bym tego stolarza ukatrupiła ...a później pewnie też się popłakała Edytowane przez lasche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejno, juz nie przesadzajcie;) Mnie tak żałować nie trzeba:lol2: Oczywiście, że mój dylemacik to tylko dylemacik:D Ale nudno tu, nie mamy co robić, to i taki temat się sprzeda - zobaczcie jaki odzew był:lol2: A mi się przez pół dnia wyklarowało w główce dzięki tym komentarzom, i już też nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej:)

W skrócie - kacha miała rację:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...