Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale macie problemy, ja późnochodząca spać jutro muszę się stać wczesnowstającą o 6 rano :D i jak ja to przeżyję.

 

Moja droga, ty się chociaż przygotujesz do tego - fizycznie i psychicznie. A pomyśl, że mnie moje chore dzieciątko (a przecie ja też późnochodząca) zerwało dziś na róne nogi za dziesięć 6-sta. To był szok!!! I żyję:D Popatrz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogólnie mnie wybiłyście z rytmu;) Miałam pokazać mozaikę pod prysznicem, która się (prawie) położyła, i piękny kolor farby, którą wypróbowaliśmy w holu.

Ale teraz, to jakoś mi już nie wpisują się te zdjęcia w tematykę. jutro będzie:D

 

... może:cool:

 

WSTRĘCIUCHA I SADYSTKA! :p:hug:

 

To tak, żeby jeszcze wam dopiec;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mortalm, będąc na tej stronie na górze, pod czerwonym menu masz aktywną ścieżkę dostępu: Forum >> O Was >> Galeria zdjęć domów Forumowiczów >> "nazwa wątku" . Wchodzisz w Galeria zdjęć domów forumowiczów i zaraz na górze, nad tematami masz przycisk "Dodaj nowy temat". I voila:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogole nie wiem jak mozna sobie stworzyc taki dyleamt....sorry Magda...ale to juz jakies kuriozum. To chyba normalne ze wylewka musi byc centralnie nad spustem, widzialas kiedys zeby ktos inaczej montowal jakkąkolwiek baterie? To tak jakbys sie zastnawiala czy aby nie powiesic zaslony na srodku okna a firanek po bokach. Sorry ale prosze Cie szukaj realnych problemow...

 

Sorry ale juz nie moge! Moj problem jest realny: z 14 frontow kuchennych 11 jest do wyjebania bo sa obite i uszczerbione. To jest problem, ide sie powiesic!

 

Kacha, nie zgadzam się z Tobą. Mam w domu 2 wanny i w żadnej wylewka nie jest centralnie nad spustem. W 1 nie chciałam, bo wolę mieć lepszy dostęp do słuchawki prysznicowej (ona jest nad spustem) niż do wylewki a w 2 mam asymetryczną wannę, gdzie również nie pasowała wylewka nad spustem. Rozumiem doskonale twój problem i jego skalę, ale każdy problem na etapie budowy jest ważny i nie można własnej złości przekładać na problemy innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę... o zdjęcia się upominacie?:D Darcy, przepraszam, ze cię zawiodłam, nie dostarczyłam atrakcji w chorobie, ale dziś po mieście latałam (po urzędach przede wszystkim:roll:). Zdjęcia będą:yes: Oczywiście, że będą:D Może już wkrótce, a może dopiero późniejszym wieczorem - zobaczę jak dziecko da;) Ale będą jeszcze dziś, obiecuję. Tylko proszę tu się nie spodziewać niewiadomo czego, nie daj boże skończonej łazienki:lol2: Przypominam - to nadal budowa, krajobraz jak po wojnie;) Trochę niezafugowanej mozaiki i tyle:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór....czy ja moge na chwile.... nie zgine?;)

Madziula..... no sorry no....

 

Ja po prostu jestem już w takim amoku i szale ze mam ochote wrzeszczeć z wiezy mariackiej o moim problemie...zeby caly swiat wiedzial jaka jestem zla, a ze ostatnio podniesli wstep na wieze na 25 zl a mnie juz nie stać bo wszystkie pieniądze utopilam w tej j.... kuchni no to przyszlam se za darmo pokrzyczec u Ciebie.

 

Ale przyniose Ci cos na przeproski...wiesz co? Zdjecie Twojej tapetki Rasch polozonej juz na mojej scianie w sypialni:)

 

Zaraz poleca gromy, ze jeszcze pare postow temu pyszczyla ze tapeta za lozkiem ble ble ble..... jest w sypialni a miala byc w holu. Ale na swoja obrone powiem ze nie jest za lozkiem. Zdjecie zrobie jutro to Ci wkleje.

P.S z wanna dobra decyzja:cool:

 

I dawaj dawaj te zdjecia...bo akurat Twoich lazienek to ja zawsze bede bronic jak lew nawet jesli wygladaja jak plac budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacha jak coś walnie to raczej chyba z przekory i półżartem, a przekleństwa to juz tak dopasuje jak mało kto

sorki mimo waszych problemów małych i duzych usmiałam sie

a to na pseudofachowców http://emoty.blox.pl/resource/fouet.gif

Kurde wiecznie to slysze ze klne pieknie i po mistrzowsku....a to teraz mam powod do dumy co?!:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...