Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hahaha:lol2: kacha no aż tak źle to ze mną nie jest:lol2: Pierwsza wersja zdarzeń (czyli Hania) była bliższa prawdy. Też choruje:( (chyba sezon na Hanki przyszedł;)) Było półgodzinne podawanie leków (we wrzaskach i spazmach:(), a potem usypianie - choć to jak zawsze - raz-dwa poszło:D

 

Już, już dziewuszki, już wklejam. W ciągu 5 minut będzie fotorelacja;) (choc teraz to mi głupio:oops: Smaka narobiłam, a tam nie ma czego fotorelacjonować;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już, już dziewuszki, już wklejam. W ciągu 5 minut będzie fotorelacja;)

 

Cześć, Madziu!

Przyszłam do Ciebie po wyguglaniu Twojej Haninej :) konsolki, do której się ślinię od miesiąca. Czytałam Twój wątek z tydzień (bo na raty) I naprawdę żałuję, że już skończyłam, bo tworzysz coś naprawdę pięknego i potrzebuję jeszcze. Zazdroszczę tym, którzy trafią tu za parę miesięcy i w tydzień czy dwa przejdą historię tworzenia Twojego mieszkanka, i będą mogli śledzić, jak tworzy się od A do Z Twoja wizja. Nie wiem, czy podłogę wybrałaś, ale jak nie wybierzesz tych kasetonów, to obiecuję, że przyjadę z mojego Tarchomina na Twój Czerniaków z banerem protestacyjnym! Rób te fotorelacje - nawet jakby to były niewielkie zmiany, to na nie będę czekać. Czuję się tak zaangażowana, jakbym miała co najmniej z Wami zamieszkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... słowo się rzekło;) więc pokarzę co mam...

 

Łazienka, zdjęcie poglądowe części kąpielowej:

 

http://i2.fmix.pl/fmi2057/ee55c2e6002caaa44da8ac14/zdjecie.jpg

 

A tu część kabiny z panelem prysznicowym (te puste kwadraty, to będą wnęki na kosmetyki, wypełnione pełnym kamieniem):

 

http://i3.fmix.pl/fmi1157/8b7f702800220e404da8ac3e/zdjecie.jpg

 

A tu lepsze zbliżenie na kurki (z łapką Pana Stasia:lol2:). Czy nie uważacie, że to najpiękniejszy możliwy kolor baterii?;) Ja tak uważam:lol2: Zachwycam się nimi za każdym razem, gdy je widzę:lol2:

 

http://i1.fmix.pl/fmi127/7915f0f200084f7f4da8ac3c/zdjecie.jpg

 

I jeszcze specjalna fota naszgo długo wyczekiwanego, ostatniego na świecie egzemplarza wanny Progress 190/90:D

 

http://i2.fmix.pl/fmi323/5c38ef3000181f9f4da8ac3a/zdjecie.jpg

 

 

 

A oto ściana na wprost głównego wejścia. Tu będzie jakaś oryginalna konsola, dwa kinkiety Delhi , które już widzieliście i lustro w pięknej ramie. Po lewej stronie część dzienna (widać salon), a po prawej - część sypialniana (widać fragment gościnnego).

 

http://i1.fmix.pl/fmi400/2f1d467a000a90f34da8ac19/zdjecie.jpg

 

Tu ujęcie w kierunku 2-go holu (w części sypialnianej)

 

http://i2.fmix.pl/fmi227/54e2c34f0020c79c4da8ac17/zdjecie.jpg

 

To jedynie jedna warstwa farby, ale już moim zdaniem widać, że kolor jest świetny:yes: Co sądzicie? Choć akurat, żeby było śmieszniej, tą farbą będzie pociągnięte praktycznie całe mieszkanie, tylko nie ta ściana:lol2: Na nią mam taki pomysł, żeby była ciemniejsza (ale szara oczywiście;)). Chcę ją tak zaakcentować:D

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Madziu!

Przyszłam do Ciebie po wyguglaniu Twojej Haninej :) konsolki, do której się ślinię od miesiąca. Czytałam Twój wątek z tydzień (bo na raty) I naprawdę żałuję, że już skończyłam, bo tworzysz coś naprawdę pięknego i potrzebuję jeszcze. Zazdroszczę tym, którzy trafią tu za parę miesięcy i w tydzień czy dwa przejdą historię tworzenia Twojego mieszkanka, i będą mogli śledzić, jak tworzy się od A do Z Twoja wizja. Nie wiem, czy podłogę wybrałaś, ale jak nie wybierzesz tych kasetonów, to obiecuję, że przyjadę z mojego Tarchomina na Twój Czerniaków z banerem protestacyjnym! Rób te fotorelacje - nawet jakby to były niewielkie zmiany, to na nie będę czekać. Czuję się tak zaangażowana, jakbym miała co najmniej z Wami zamieszkać :D

 

wyanna, nie wim co powiedzieć...:oops: Zawsze jak przeczytam coś tak miłego, to serducho zaczyna mi szybciej bić, durny uśmiech wkrada się na twarz... a ja nie wiem co powiedzieć:lol2:

Może powiem jedynie, że jest mi przesympatycznie:D Choć cały czas zachodzę w głowę, jaką konolę Ty wygooglowałaś?;) U Hani nie przewiduję konsoli?:lol2:

Tak czy siak, cieszę się, że do mnie trafiłaś:D A z podłogą, to już się do mnie wybieraj - zapraszam:lol2: Bo niestety muszę Was wszystkich zmartwić (Was - Obrońców Kasetonów:lol2:), bo dziś zapadła decyzja, i nie będą to kasetony, ani dąb:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć cały czas zachodzę w głowę, jaką konolę Ty wygooglowałaś?;) U Hani nie przewiduję konsoli? [/Quote]

 

Tę w łazience, na której masz umywalkę. Tak, tak, w tej łazience, co to udajesz, że jest dla gości, a w rzeczywistości jest dla Hani :p

 

PS. Nie wybaczę Ci tych kasetonów. Szczególnie, że jak je pierwszy raz zobaczyłam, to moja reakcja była "bleee", ale jak zaczęłam się wczytywać w Twoją wizję, to zrozumiałam, że są jej kwintesencją i się w nich zakochałam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę w łazience, na której masz umywalkę. Tak, tak, w tej łazience, co to udajesz, że jest dla gości, a w rzeczywistości jest dla Hani :p

 

PS. Nie wybaczę Ci tych kasetonów. Szczególnie, że jak je pierwszy raz zobaczyłam, to moja reakcja była "bleee", ale jak zaczęłam się wczytywać w Twoją wizję, to zrozumiałam, że są jej kwintesencją i się w nich zakochałam......

 

aaaaa, w łazience Hani? Nie pomyślałam o tym:oops::lol2:

A w kwestii kasetonów, to widzisz, ja najpierw ślepo w nie wierzyłam, a teraz boję się, że wyjdą bleee:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobraaaa :hug:Uwaga! Wszystko bardzo mnie się podoba! Zaskoczona? :lol2:

Mozaika ma super odcień- dobrze, że nie wybrałaś koloru śniętej ryby :rotfl:

Porcelanowe uchwyty są bajkowe- też mam i za nic w świecie bym ich nie zamieniła:)

Szare ściany wyglądają nadzwyczaj dobrze- nie za ciemne nie za jasne:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę wymusiłam te komplementy (sama sugerując co i kiedy skomplementować:lol2:) ale przyjmuję z radością:D

 

Odnośnie batrii dodam tylko jeszcze, bo niedoprecyzowałam, że chodzi mi o kolor metalu (nikiel, jak wspominałam kiedyś tam). Na żywo to wygląda naprawdę jak milion dolarów:lol2: Od razu widać, że to nie chrom, a coś takiego... no nie wiem... lepszego;):lol2: Naprawdę polecam, efekt n i e s a m o w i t y:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anagat, sztukaterii nie ma jeszcze w saonie i kuchni (na holu się kończy), bo czekamy na tą przebudowę. Dopiero wtedy będzie można dokończyć podwieszane sufity i zamontować sztukaterię. W całej reszcie domu już jest:yes:... a, jeszcze nie ma właśnie w tej łazience, bo dopiero po położeniu mozaiki fachowic mógł zacząć podwieszać sufit (żeby nie trzeba było ciąć mozaiki). I tam wyszedł np. o centymetr wyższy niż w pozostałej części mieszkania (wątpię, żeby to ktoś zauważył;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...