Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Magdulka, wiem, że pisałam, że przylazłam do Ciebie przyciągnięta konsolką w łazience, ale teraz, po 15 minutach uważnego oglądania Twoich zdjęć okazało się, że nie jestem pewna, czy to właśnie ta, do której wzdycham. Ulżyj mi w cierpieniach i powiedz, co za dzieło sztuki stoi u Ciebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magdulka, wiem, że pisałam, że przylazłam do Ciebie przyciągnięta konsolką w łazience, ale teraz, po 15 minutach uważnego oglądania Twoich zdjęć okazało się, że nie jestem pewna, czy to właśnie ta, do której wzdycham. Ulżyj mi w cierpieniach i powiedz, co za dzieło sztuki stoi u Ciebie...

 

:lol2: co ty tam wygooglowałaś moja droga:lol2:

Konsola, którą mam u siebie to GLOBO Relais (u mnie 100). I co? Tego samego szukałaś? Pozdraiwam gorąco:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devon&Devon... I mnie nóżki Twojej na tyle zauroczyły, że pomyślałam, że to tamta. A potem się wciągnęłam w wątek na tyle, że zapomniałam się. Swoją drogą, pisałaś coś o Devonie? Bo na pewno przez kombinację Devon + konsola + łazienka Cię znalazłam :) Ale, ale... muszę się przyjrzeć temu GLOBO. Może nie kosztuje po 6 tys euro/szt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja juz komentowalam? Bosz chyba nie...chyba padlam, zzielenialam i juz nie zdazylam nic napisac wiec niniejszym to czynie.

 

Kurki boooooskie, mozaika naprawde taka glamour i szlachetna (nie taka jak moja:bash:

Mam nadzieje ze moja mala zawierucha z ulozeniem wlewek na gzymsie sie przydala....bo podjelas jedyny sluszny wybor no i masz miejsce jeszcze z boku na szamponik:)

 

A co do kasetonow, wiem z pewnych zrodel ze masz wizualke jak te kasetony wygladaja na Twojej podlodze....oj nieladnie ze sie kolezankami nie podzieliłas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devon&Devon... I mnie nóżki Twojej na tyle zauroczyły, że pomyślałam, że to tamta. A potem się wciągnęłam w wątek na tyle, że zapomniałam się. Swoją drogą, pisałaś coś o Devonie? Bo na pewno przez kombinację Devon + konsola + łazienka Cię znalazłam :) Ale, ale... muszę się przyjrzeć temu GLOBO. Może nie kosztuje po 6 tys euro/szt...

 

ooo, kochana, to ty wysoko mierzysz:lol2: Nie, nie, Globo to stanowczo niższa półka (ja płaciłam ok. 7 tys. ale PLN - a i to wydawało mi się drogo:bash:), ale jestem z niej naprawdę zadowolona:yes:

Kupowałam z tej strony (mieli najlepszą ofertę jaką znalazłam): http://www.multiwnetrza.pl/index.php?cPath=21_31&sort=1a&filter_id=241. Przejżyj sobie, bo mają jeszcze inne propozycje konsoli umywalkowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja juz komentowalam? Bosz chyba nie...chyba padlam, zzielenialam i juz nie zdazylam nic napisac wiec niniejszym to czynie.

 

Kurki boooooskie, mozaika naprawde taka glamour i szlachetna (nie taka jak moja:bash:

Mam nadzieje ze moja mala zawierucha z ulozeniem wlewek na gzymsie sie przydala....bo podjelas jedyny sluszny wybor no i masz miejsce jeszcze z boku na szamponik:)

 

A co do kasetonow, wiem z pewnych zrodel ze masz wizualke jak te kasetony wygladaja na Twojej podlodze....oj nieladnie ze sie kolezankami nie podzieliłas;)

 

Nie Kasieńko, nie nie, nie mam wizualki, bo jeszcze nawet nie przesłałam rokoko moich zdjęć:oops: Sama nie wiem czemu:confused: Chyba zaraz się za to wezmę;)

Miło mi, że ci się podoba:D A półeczka na szamponik będzie niżej, jakieś 20 cm od rantu wanny, za nią, żeby go nie było widać:D Na postumencie od baterii będzie miejsce dla czegoś wyjątkowego, aleeee... jeszcze nie wiem czego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, cierpię na permamentny brak czasu, ale zaglądam jak już dawno śpisz;). Dziękuję za opinię o moim blogu - bardzo mi miło, w zamian zostawiam jeszcze jeden link, tak kolejny bezpłatny magazyn: http://www.highglossmagazine.com/read-issue2 - bardzo w NY stylu - miłej lektury:). Co do zdjęć to łazienka już teraz wygląda świetnie, a ściana przy wejściu będzie cudowną wizytowką Twojego domu :-). Chętnie poradzę Ci z suszarką (używałam, przez ostatnie 8 lat kilu modeli) tylko pytanie czy chcesz je oddzielnie suszarka na pralce, czy 2 w 1, czyli pralko-suszarkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Magda, niezmiennie jest pięknie:lol2: chociaż, chociaż.... trochę przeszkadza mi brak symetrii na postumencie, ale jak postawisz tam śliczną pierdółkę w postaci mydelniczki lub dozownika będzie cacy:wiggle:

 

agawi, no czekałam na ten komentarz:lol2::hug:

Ta wersja za którą ty optowałaś, też by była dobra:yes: Teraz to widać. Ale ta też mi się podoba, i tak bym jej chyba nie zmieniła, chocbym mogła. Zobaczysz, jak się zroi będzie git:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, cierpię na permamentny brak czasu, ale zaglądam jak już dawno śpisz;). Dziękuję za opinię o moim blogu - bardzo mi miło, w zamian zostawiam jeszcze jeden link, tak kolejny bezpłatny magazyn: http://www.highglossmagazine.com/read-issue2 - bardzo w NY stylu - miłej lektury:). Co do zdjęć to łazienka już teraz wygląda świetnie, a ściana przy wejściu będzie cudowną wizytowką Twojego domu :-). Chętnie poradzę Ci z suszarką (używałam, przez ostatnie 8 lat kilu modeli) tylko pytanie czy chcesz je oddzielnie suszarka na pralce, czy 2 w 1, czyli pralko-suszarkę?

 

a nie śpię;)

Muszę mieć dwa osobne sprzęty - jeden na drugim. Przebierając nóżkami czekam na rady:hug: Czas goni, a ja nie mogę nic wybrać:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula gdzie mi zwiałaś, burzę rozpętałaś i cześć :p

Jakbyś czytała kiedyś co Ci odpisałam to się nie gniewaj tylko na zimno :D:D:D

 

Pisałam już o baterii prysznicowej, że piękna. Ale ta przy wannie też jest super. Strasznie mi się podobają kilkuotworowe. Ten układ jest fajny, pewnie miejsce obok z czasem Ci się przyda.

 

:hug: Ty też się nie gniewaj:hug: Jeszcze raz (u ciebie) napisałam, ze nic złego nie miałam na myśli. Choć moze faktycznie moje rady jak oszczędzić na boku są głupie:P Każdy ma swój system oszczędzania. Ja mam taki, ale to nie znaczy, że u innych sie sprawdzi;)

buziaki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, ja właśnie kupiłam pralkę i suszarkę siemensa - tez sam zestaw co ma efilo, ona zachwalała mi go na wątku o agd, tam jest symbol, bo z głowy nie pamiętam. Rozważałam Miele, ale cena mnie odstraszyła i w sumie nie żałuję - jest tyle rzeczy, na które lepiej wydam te pieniądze, że nie warto. Siemens miał same pozytywne opinie jak szukałam. Myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać - za dużo czasu na to poświęciłam i dobrze ci radzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M

Tylko, że modeli tych pralek i suszarek Siemensa jest całe mnóstwo. Nawet nie umiem połapać się, czym się różnią:roll: Ktos może cos doradzić:confused: Macie jakiś sprawdzony model?

Darcy, wywołuję cię do tablicy;) Wiem że masz Siemensy i jesteś zadowolona. Podaj konkretne sygnatury, please:D

 

Mówisz i masz. :D

 

Suszarka do ubrań SIEMENS WT46E305PL (17/SUWT46E305PL)

Pralka SIEMENS WM12E463PL (17/PWM12E463PL)

 

Tak mam napisane w zamówieniu. Ja z tego sprzętu jestem bardzo zadowolona, ale od razu mówię, że nie mam szmergla na punkcie AGD, więc nie powiem Ci wiele więcej. Nie wiem, czy pralka jest cicha, bo stoi u mnie w kotłowni oddzielonej od wnętrza domu wiatrołapem, więc i tak nic nie słychać. Nie wiem, ile zużywa wody, bo mnie to na ogół mało interesuje i nie mam kompletnie porównania. Generalnie jest OK - wkładasz brudne rzeczy, wyjmujesz czyste. :)

 

A bez suszarki nie mogłabym już żyć. Jest cudoooooowna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...