Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oczywiście, że mogę:D Hokery znajdziecie tu: http://www.domartstyl.eu/hokery-c-3.html
Witam :)

Mam krzesła z podlokietnikami z tej firmy. Moge je polecić z czystym sumieniem, sa porządnie wykonane i wygodne. No i cena atrakcyjna.

 

No i przy okazji powiem, że pięknei będziesz mieszkac :yes:

Będę zaglądać :)

Edytowane przez kaśka maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magda !Na jakie kolory grazi zdecydowałaś się? Na zdjęciu jest kolor beach oktagonalny z czarną kropką ( myślałam że to biały ale w katalogu napisane;)ja zastanawiam się nad oktagonalną mauve i kropka stone lub agave oktagonalna z melissą do prywatnej łazienki .Gościnną zrobię armaturę w stylu retro i dam oktagonalną białą i czarną kropkę ;) jeszcze się zastanawiam na razie wszystko mi się podoba.Dziękuję za namiary na krany .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasha, ty jak zwykle nie zawodzisz:D Pojęłaś tę moją gmatwaninę - pod wrażeniem jestem:lol2: bo anji w ogóle się nie dziwię;)

To z tego stopnia na pewno zrezygnuję, choć nie wiem jak wtedy wykończyć ten kawałek ściany przy podłodze. W tej kolekcji chyba nie ma żadnych cokolików, które mogłabym ułożyć na całej długości od podłogi. Może być taka nie wykończona ściana stykająca się z podłogą??? Chyba nie:( (ktoś w ogóle rozumie o czym ja mówię??? bez planów strasznie się to wszystko tłumaczy).

 

A propos oświetlenia, to akurat w łazience lubię mieć dość jasno i paru halogenków się nie boję. Na wizualizacji tego nie ujęto, ale po lewej stronie blatu będą zwisały z sufitu dwie małe lampy (na delikatnie zróżnicowanych wysokościach). O takie:

http://images38.fotosik.pl/587/5eeb56e7039953f0.jpg

 

Nie wiem, czy są "dość szałowe" aby zawisnąć w mojej łazience (mężowi się nie podobają - powiedział, że to taki "moskiewski design":lol2:), ale były nieprzyzwoicie tanie, więc kupiłam. Narazie mi się bardzo podobają, ale jakby mi nie pasowały, to w piwnicy zawieszę;) (w tej cenie nawet żarówki nie znajdę:lol2:) W każdym bądź razie coś takiego będzie.

 

Tak więc będzie oświetlenie górne (halogeny) i dwustronne boczne - po lewej "zwisy" po prawej kinkiet. A kinkiety w lustrze to akurat jakieś takie banalne mi się wydają:)

 

Za to z tym koszem, to też masz świętą rację:yes:

 

A na podłogę co bys dała na moim miejscu? Kamień czy jakiejść białej terrakoty szukać? Bo gres z kamieniem to raczej nie będzie grał:no:

 

Ciężko nadążyć, ale spróbuję. Podłogi nie robiłabym białej z czysto funcjonalnych powodów. Na białej podłodze widać wszystko, każdy włos :-). Raczej kamień w kolorze mozaiki, chyba, że zrezygnujesz z mozaiki i postawisz wolnostojącą wannę. Przesyłam link do, który napewno Tobie i Darcy się bardzo spodoba :-) http://www.devon-devon.com . Niestety, w Polsce ich nie znalazłam :-(. Co do światła, to bardzo odważnie, fajnie będzie zobaczyć efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanna na pewno będzie ta, która jest (bo na devona mnie nie stać:cry:) Ale aż tak rzewnymi łzami płakać nie będę, gdyż a) nie mam nic przeciwko obudowanym wannom, nawet trochę je wolę od takiej wielkij plamy białego plastiku (czyt. akrylu); b) podoba mi się sposób wyoblenia tej wanny z KOŁA. Jest to prawdziwy regularny owal, a nie wanna prostokątna z zaokrąglonymi końcami. To naprawdę nie częste. Nieźle się takiej naszukałam i powiem tylko tyle, że na żywo wygląda obłędnie, żadne zdjęcie tego nie oddaje.

 

Szkoda, że ten post okazał się taki zawiły i niezrozumiały i zaowocował tak znikomym zainteresowaniem:cry: Szkoda, bo to najcięższe zagadnienie w tym całym przedsięwzięciu. Mam najwięcej pytań i wątpliwości co do tej łazienki i widzę, że nikt mi nie może pomóc:( Pewnie wyjdzie jakaś totalna bryndza, aż boję się za nią zabierać.

 

Jakby tego było mało, dziś wybrałam się do Piaseczna po mozaikę crema marfil i okazało się, że ta jedyna firma, która taką miała, ograniczyłą działalność i teraz handlują jedynie slabami (mozaiki, płytki i inne cuda z kamienia odpadły):cry:

 

Ktoś widział mozaikę Crema Marfil???:confused:

 

(wiem, wiem, dziś w żałobny ton uderzyłam:p dzień kryzysu. jutro może będzie lepiej:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasha:hug: mam nadzieję, że masz moc dobrej wróżki i to co mówisz spełni się:D

 

Warmio (Mazurko;)) witam Cię u siebie (hucznie, bo wiem, że jeszcze nie śpisz:lol2:). Cieszę się, że znalazłaś na mych stronach coś dla siebie, cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym jeszcze raz odnieść się do dylematów w wyborze Grazii, ale przeniosę to na szerszy kontekst. My kobietki, jesteśmy takimi emocjonalistkami koronczarkami. Sama mam takie ciśnienie przy poszczególnych etapach, że trudno uwierzyć. Przy wyborze kolorów grazi myślałam, że oszaleje i też chciałam mieć najchętniej WSZYSTKIE dekory i wszystkie ozdobniki, oczywiście również miałam podobne dylematy jak Ty z kolorem kropeczki do płytki oktagonalnej. Efekt był taki, że przy układaniu płytek, trochę pod wpływem moich amerykańskich glazurników, którzy wyśmieli "grentma stajl" odłożyłam większość dekorów i bardzo żałuję, że nie mam białej prostej płytki wykończonej piękną listwą gzymsową, tak byłoby zdecydowanie najlepiej. Googoolek i jego łazieneczki są absolutnie prześliczne i do zjedzenia, w jej wersji słowo "budyń" brzmi smakowicie. W mojej łazience, bez okna ... niezbyt. Poza tym Angie ma dom tak cudownie francuski, Ty stylizujesz się na nowojorski klasyczny, więc obejrzyj łazienkę Carrie Bradshow w seksie w wielkim mieście ;-)

Jeszcze jedna anegdotka - jakiś czas temu wybrałam dodatki do mojego ogrodzenia kutego: grociki, zakończenia slupków rozgraniczających w postaci okazałych szyszek, pokazałam swoje wybory mojemu architektowi, który powiedział: "Bardzo ładne. Można sobie to na przykład powiesić na szyi, każdego dnia inne, ale na ogrodzenie się nie nadaje...."

Edytowane przez Anna Kotynska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, masz rację. My, babki, takie właśnie jesteśmy. Oczywiście nie wszystkie, bo znam wiele z rodzaju "no i bardzo dobrze", którym mężowie urządzają domy, a one nawet nie raczą zajrzeć na budowę do dnia jej zakończenia. Ja stety/niestety nie z tych. Chciałabym zapanować nad każdym, najmniejszym nawet detalem mojego domu. I jeszcze do mnie nie dotarło, że SIĘ NIE DA!!!:no:

 

Tak więc decyzję trza podjąć, choćby się jej do końca życia miało żałować. I tu w odpowiedzi do pytania jo@nny (przepraszam, że dopiero teraz:oops:): będą białe z szarym. Bez stuprocentowego przekonania (bo tych kremowych z czarnym nie mogę odżałować:p).

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magda !

Przejrzałam całą galarię twoją i obiecuje że bede czestym gościem. Absolutnie zachwyciły mnie te twoje wnętrza ... WOW!!!!

a swoja droge tez mieszkam na Mokotowie ale wkrótce opuszczam Wawę:(

Metraz twojego mieszkania tez uwielbiam kurcze prawie połowe tego co ja mam heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmia życzę powrotu do zdrówka córci:) ile ma???

 

Dziękuję za troskę. :yes:

Hania ma prawie sześć lat i ostatnio chodzi dumna jak paw, bo rusza się jej ząb. :D

Czekała na ten moment chyba od pół roku :p

Część dzieciaków z grupy już pogubiła po dwa zęby, a ona biedna ani jednego. Nareszcie przyszedł czas na nią, więc przeżywa to mocno.

Na początku jak dostała gorączki, a nie była ona jeszcze taka wysoka, to myślałam, że to z emocji. :p

Okazało się jednak, że to angina. Na szczęście pani doktor trafiła z antybiotykiem i od wczoraj nie ma już gorączki.

Dostaliśmy nawet pozwolenie na wyjazd. Mieliśmy zaplanowany urlop w górach i myśleliśmy, że nas ominie. Udało się jednak i jedziemy, co prawda jeden dzień później, ale ważne, że Hania zdrowa(prawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...