Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madziu piękna ta twoja ościeżnica, bogato fazowana, ale z tego co pamiętam drzwi za dużo frezów nie mają? Pierwszą rzeczą ,na tej wizualce, na którą zwróciłam uwagę to,że są sporej grubości.;) :wiggle:Moim zdaniem cudnie będzie! A zawiasy proste i ładne, wybrałam sobie podobne. Dla mnie drzwi są tak samo ważne jak meble. W dodatku nikt ich za parę lat wymieniać nie będzie i muszą grać z całością.

Podłoga może wyglądać świetnie, powiedz tylko jakie wymiary będą miały te kwadraty?

 

35x35 cm. Dzięki:hug:

 

nihiru, naprawdę nie zaskakuje mnie fakt, że wam się mój pomysł nie podoba:no: Sama bym tak zareagowała jeszcze 2-3 tygodnie temu. Ale dziś już jestem przekonana, że to będzie fajnie wyglądać. Szczególnie w takiej ramie z czarną listewką.

 

Kochane, z chęcią poznam więcej waszych opinii (choć domyślam się jakie będą;)), tylko nie zrażajcie się, jakbym rzadko odpowiadała.

Właśnie zbieram się na samolot. Lecę na święta i zostaję do majówki w Szczecinie u rodziców:wave:

 

PS classic, czekam na zdjecia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam parę fotek, mam nadzieję,że się nie pogniewasz ;)

 

Tak sobie myślę, jeśli te 'kwadraty' byłyby duże to może fajnie grać. Tak jak tu:

parkiet_taflowy_55.jpg

 

 

aga:hug:

To pierwsze zdjęcie wspaniałe:yes: Tylko właśnie takiej regularnej prostej ramy mi brakuje. Ale nawet kolor bardzo podobny (może to akacja;)) Dodajcie do tego szare ściany, białą stolarkę i JEST BOSKO:wiggle:

 

W jednym ze sklepów też zaproponowali mi dechy o długości 49 cm (czyli kwadraty składały by się z 7 klepek i miały 49x49 - tak jak na zdjęciu). Wydawało mi się za dużo, ale teraz muszę to przemyśleć. Bo jednakfajnie wygląda:yes:

 

Jeszcze raz dzięki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się nie wypowiadam, bo obiektywna nie jestem.

Do Szczecina samolotem? Masakra :D Dzisiaj śnił mi się lot i dziękuję bardzo.

Wybrałabym auto albo pociąg :D na wszelki wypadek.

 

Samolotem leci się 1:20. Pociągiem prawie 6 godz. A samochodem 8. Z dzieckiem dwie ostatnie nawet nie wchodzą w grę, chyba że na raty z noclegami po drodze:lol2:

Do tego cena biletu samolotowego jest jedynie 30% droższa od intercity.

Na szczęście my z mężem uwielbiamy latać. Ja 35.000 mil (tytuł frequent travellera) wylatałam w 4 m-ce:wiggle: - tak lataliśmy:cool: (zanim się Hanka apojawiła;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni mnie nie bylo a tu i drzwi przedyskutowane i podlogi ;)

 

Drzwi - opaska bardzo dostojna (czyt slusznej grubosci i bedzie pieknie podkreslac drzwi) choc ja wlasnie na skrzydla zwracam wiecej uwagi...zaintrygowaly mnie zawiasy bo nigdy nie zwrocilam uwagi na zadne az do teraz :lol2:

 

Podloga - i wzor a tym bardziej rodzaj drewna mi sie podobaja, opaska chyba tez (tak 7/10) ale pisalas, ze bedzie tez wzor w cegielke jako ramka i to juz dla mnie za duzo dobrego ...niemniej jednak czekam na efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlogi mnie odrzucily...poki poki aga.domatorka nie zamiescila tego boskiego zdjecia, te wielkie kwadraty sa rewelacyjne a kolor piekny!!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam takie cieple miodowe podlogi

 

you see:D

Wszystko zależy od aranżacji. Tak jak mówię, przy szarych ścianach, białych listwach i stolarce powinno być obłędnie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Magda. A Ty już w Szczecinie?:cool:

 

już, już:wiggle: I nawet neta mam (nie to co ostatnio;)). Tata tak zabezpieczył sieć, ze trzeba do dos'a wchodzić i jakieś skomplikowane numery pobierać, żeby dodać się do listy dostępu:lol2: Na szczęście wysłał mi na stronę instrukcję działania, i się udało:D

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby już świątecznie się zrobiło, a ja jeszcze wnętrzarsko polecę;)

 

Dziś mama zaprowadziła mnie do nowootwartego sklepu w Szczecinie. Wspaniałe rzeczy tam można dopaść:wiggle:

Mi szczególnie spodobały się poniższe donice na taras:

 

http://i1.fmix.pl/fmi672/bc1f92d6001929fd4db0b68f/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi1825/6ee56096001552454db0b662/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2876/6cfb20cd001f484c4db0b669/zdjecie.jpg

 

 

Za pół ceny tego kwietnika, którego w końcu nie kupiłam;) mogłabym mieć wszystkie te ze zdjęcia (razem sztuk 7). Więc chyba dobrze zrobiłam, go sobie odmawiając:lol2: Poza tym, chyba osłonki w tym klimacie bardziej by mi się tam widziały:yes:

 

No to wracając do tematu, którym wszyscy już żyją:

ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga:hug:

To pierwsze zdjęcie wspaniałe:yes: Tylko właśnie takiej regularnej prostej ramy mi brakuje. Ale nawet kolor bardzo podobny (może to akacja;)) Dodajcie do tego szare ściany, białą stolarkę i JEST BOSKO:wiggle:

 

W jednym ze sklepów też zaproponowali mi dechy o długości 49 cm (czyli kwadraty składały by się z 7 klepek i miały 49x49 - tak jak na zdjęciu). Wydawało mi się za dużo, ale teraz muszę to przemyśleć. Bo jednakfajnie wygląda:yes:

 

Jeszcze raz dzięki:hug:

 

Magda, czym większy kwadrat, tym lepiej będzie wyglądać, a 49x49 przy powierzchni powyżej 30 m naprawdę nie wygląda przytłaczająco i tak jak mówisz do szarości i białych listew przypodłogowych taka podłoga bedzie bardzo pasować. Wesołych Świąt :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jeszcze nie byłam więc odwiedzę chętnie, a jeśli jest tam jakiś ciekawy sklep to szczególnie chętnie :)

 

Na wakacje się nigdzie nie wybieramy, ale parę dni ;) why not?

 

No to zapraszamy do Szczecina kochana:D

Podaję linka do stronki tego sklepu: http://zemlerdecor.com/home. Choć w adresie kontaktowym podają jedynie sklep na Wojska Polskiego. Ten drugi - nowy (dużo lepszy moim zdaniem), jest na Bohaterów Warszawy w nowo otwartym CH Turzyn (są dwa Turzyny obok siebie, nowy jest narożny) - ta wiadomość jest w aktualnościach.

 

Rzeczy są po prostu przepiękne. Sklep internetowy się nawet nie umywa (na stronie mają jakieś jakby całkiem inne rzeczy).

Moja mama miała przedwczoraj urodziny, i kupiłam jej tam piękny słój z takim rewelacyjnym srebrnym korkiem, i przepiękną wycieraczkę. Niesamowita, bo taka długa i węższa od standardowej. Idalna na taras:wiggle:

 

A wczoraj jeszcze pognałyśmy tam dokupić przecudnej urody osłonkę na donicę. Sama oceń:

 

http://i2.fmix.pl/fmi1167/b0aec2b70020c6124db28b6d/zdjecie.jpg

 

A tu jeszcze wspomniany słój:

 

http://i2.fmix.pl/fmi2018/89bd30e7001a787a4db28b74/zdjecie.jpg

 

I jeszcze jeden akcencik świąteczny, wyjątkowo udany moim zadaniem (tym razem sponsorowany przez AD;)):

 

http://i2.fmix.pl/fmi1226/2f1301090022f5014db28b7a/zdjecie.jpg

 

 

PS I awatarek zmieniony - ŚLICZNY:hug:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...