Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widziałam ostatnio ekspozycję z mugatów, z konsolą , ceramiczne grubaśne nogi, no i mimo mojego minimalistyczno-loftowych zamiłowań, to zrobiła na mnie ta wystawka ogromne wrażenie, będzie u Ciebie pięknie Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam po Świętach a tu takie zmiany. Magda, jak zobaczyłam podłogi to prawie nie dostałam zawału (ja z tych co w mieszkaniu mają dębową mozaikę), ale zdjęcie Agi jednak poprawiło mi nastrój. Opaski są piękne (już to pisałam) - w pełni doceniam i sama mogłabym je mieć gdyby nie przykrótkie węgarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam po Świętach a tu takie zmiany. Magda, jak zobaczyłam podłogi to prawie nie dostałam zawału (ja z tych co w mieszkaniu mają dębową mozaikę), ale zdjęcie Agi jednak poprawiło mi nastrój. Opaski są piękne (już to pisałam) - w pełni doceniam i sama mogłabym je mieć gdyby nie przykrótkie węgarki.

 

To witam skibusia po świętach;)

Odnośnie podogi, to dziś na DOMO widziałam piękne mieszkanie w centrum Paryża i właśnie miało taką podłogę w duże kwadraty (a konkretniej karo, ale ja zostanę raczej przy szachownicy). Wyglądało to obłędnie. Także tak jak mówię - wszystko zależy od aranżacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki lasche:) to jeszcze inne te kwadraty, ale wrzucam do inspiracji. Może poskałaam to wszystko do kupy i sama wymyślę jakiś innowacyjny wzór;) choć mam wrażenie, że wszystko już było - a to zdjęcie tylko mnie utwierdza w takim przekonaniu:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja z innej beczki...

siedzę już piąty dzień u mamusi, i ciąglę gapię się na jej zasłony. Nie uważacie, ze są piękne??? I pomyśleć, że to zwykła ikea. Nie wiem czy nie zmienić koncepcji, i zamiast nastwiać się na szukanie tkaniny, szycie itp. nie kupić wszędzie właśnie takich. Na żywo wyglądają po prostu cudnie:yes:

 

W ogóle zastanawiam się, czy nie zrobić sobie (i wam;)) chwili wytchnienia od mojej "przeklętej wykończeniówki";):lol2: (dziś podłogówka beze mnie się kładzie, aż boję się o tym myśleć, więc chętnie zmienię temat:lol2:) i może pokażę wam fragmenty, detale domku mojej kochanej Mamuni. Oj jest tu co pokazać:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się zapowiada, po tym jednym zdjęciu - dawaj, Madzia!!!

Piękne zasłony, wspaniały kolor, śliczny sznur do upięcia, i jakie dłuuuugie są!

Napiszesz, jak się nazywają?

I piękne lampy, jak widzę! A pewnie i dużo innych świetnych detali jest - no pokaż!

Edytowane przez Anjazzielonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga:hug:

To pierwsze zdjęcie wspaniałe:yes: Tylko właśnie takiej regularnej prostej ramy mi brakuje. Ale nawet kolor bardzo podobny (może to akacja;)) Dodajcie do tego szare ściany, białą stolarkę i JEST BOSKO:wiggle:

 

W jednym ze sklepów też zaproponowali mi dechy o długości 49 cm (czyli kwadraty składały by się z 7 klepek i miały 49x49 - tak jak na zdjęciu). Wydawało mi się za dużo, ale teraz muszę to przemyśleć. Bo jednakfajnie wygląda:yes:

 

Jeszcze raz dzięki:hug:

 

De nada Madziu :) Cieszę się,że mogłam pomóc :lol2::wiggle:

Pomyśl koniecznie o wymiarach tych kwadratów. Wydaje mi się że najlepiej wyglądałyby, gdyby miały wymiary min.50, max 80 (tyle ile maja kasetony Chapel). Masz u siebie sporą otwartą powieżchnię myślę,że takie ok. 30 cm (to tyle co przecietna płytka podłogowa) za dużo namieszają na podłodze i nie dadzą dobrego efektu :no: Tak optymalnie myślę 50x50,czy 60x60 :yes:

Madziu, w kuchni z tego co pamietam planujesz położyć gres?

 

Fotka z domu twojej mamy jest intrygująca ;) Chętnie zobaczyłabym więcej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...