Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja kocham wszystkie duże europejskie miasta - wszystkie. Uwielbiam Paryż, Rzym, Lizbonę, Barcelonę, a Berlin dodatkowo za to, że mogę tam jeździć ile chcę w roku:D My z mężem prawie zawsze na wakacje wybieramy jedno z europejskich miast. Wolimy przez tydzień zwiedzać dobrze nam znane zakamarki uliczek, niż wygrzwać się na słońcu w kurorcie. Uwilebiamy godzinami włóczyć się po mieście i chłonąć jego klimat:D

 

PS A ja na pierwszym sprawdzianie z niemieckiego w czwartej klasie zamiast ich heise Magdalena M... napisałam ich scheisse Magdalena M...:rotfl:

 

Magda, mam dokładnie tak jak ty, mogłabym każdy weekend spędzać w innym mieście i dłuższe wakacje też, i jeśli mogę to zawsze wybiorę miasto przed kurortem.

 

P.S. Co do twojej mamy to już wiadomo skąd u Ciebie taki dobry gust :-) - geny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek mamy sliczny!!!!! powiem tak...gdyby moja mama miała takie cuda, nie wyprowadziłabym się od niej nigdy!!!!!!!

 

:rotfl:

 

Dzięki dziewczyny, przekażę:D Czuję, że niedługo będę miała znowu co pokazać (maminego oczywiście - na moje jeszcze długo nie liczcie:p), bo tak ją podbudujecie i uskrzydlicie, że zaraz zacznie coś nowego "modzić" - znam ją;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Dzięki dziewczyny, przekażę:D Czuję, że niedługo będę miała znowu co pokazać (maminego oczywiście - na moje jeszcze długo nie liczcie:p), bo tak ją podbudujecie i uskrzydlicie, że zaraz zacznie coś nowego "modzić" - znam ją;):lol2:

 

Twoja mama, to sama powinna się zainstalować na FM i swój wątek stworzyć :) Byłoby do czego wzdychać, zanim Ty swoje mieszkanie wykończysz... A w ogóle oglądałam dzisiaj na żywo konsolę d&d i jestem straaaaasznie zawiedziona... Nie, żeby mnie było na nią stać, ale mimo wszystko szkoda mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja mama, to sama powinna się zainstalować na FM i swój wątek stworzyć :) Byłoby do czego wzdychać, zanim Ty swoje mieszkanie wykończysz... A w ogóle oglądałam dzisiaj na żywo konsolę d&d i jestem straaaaasznie zawiedziona... Nie, żeby mnie było na nią stać, ale mimo wszystko szkoda mi...

 

A czemu zawiedziona? Nie spodobała ci się? A co z tymi globo? Przyjrzałaś się im?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classic,

tak, to było lustro u Monah. Z Ikei. Wycofane ze sprzedaży:(

 

Anjazzielonego, wywołuję cię do tablicy!!!:p Całkiem przez przypadek trafiłam na Twój wątek sprzed lat: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?149761-Bia%C5%82e-okna-ze-szprosami-poka%C5%BCcie-wn%C4%99trza. Niby parę zdań, a już się człowiekowi piękny film w głowie wyświetla. 2 lata minęły, więc pewnie już część tych marzeń zrealizowana, a my wciąż nic nie widziałyśmy, nic nie słyszałyśmy:(

 

Jak tak można... tylko innych podpytywać, podglądać, a nie ulżyć w ciekawości "koleżankom";):lol2:

 

Zgłaszam postulat o anjową galerię do końca maja. Kto się podpisuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, po pierwsze nie było Audrey, tylko Miami, która jest minimalnie inna. Po drugie, marmurowy blat miał żyłki, które wyglądały jak wymazane pastą do zębów (wiem, można zamówić inny) a po trzecie, konsolka wygląda jak krowa. No po prostu za ciężka i za gruba wizualnie, zupełnie nie to, co na zdjęciach, czyli to http://www.herbec.pl/images/wiktorianski1.jpg

Ja widziałam to: http://www.herbec.pl/images/wiktorianski3.jpg

Pan w sklepie przekonywał mnie, że proporcje są dokładnie te same, więc jestem mocno niezadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, po pierwsze nie było Audrey, tylko Miami, która jest minimalnie inna. Po drugie, marmurowy blat miał żyłki, które wyglądały jak wymazane pastą do zębów (wiem, można zamówić inny) a po trzecie, konsolka wygląda jak krowa. No po prostu za ciężka i za gruba wizualnie, zupełnie nie to, co na zdjęciach, czyli to http://www.herbec.pl/images/wiktorianski1.jpg

Ja widziałam to: http://www.herbec.pl/images/wiktorianski3.jpg

Pan w sklepie przekonywał mnie, że proporcje są dokładnie te same, więc jestem mocno niezadowolona.

 

No faktycznie, niby niewiele się różnią (rozumiem, że głównie tą chromowaną listwą wykończeniową?), a jednak:roll:

Ja tylko jeszcze dodam, że znajoma urządzała ostatnio mieszkanie brata. W skrócie - nie musiała oszczędzać;):lol2: No i zamówiła mu szafkę umywalkową Devona, o taką dokładnie:

 

http://i2.fmix.pl/fmi425/c1ce98e60025ff454dc1d107/zdjecie.jpg

tylko że szarą...

 

I powiem, ze dramat. Nie pamiętam już ile kosztowała, bo człowiekowi przy takich sumach automatycznie mózg odcina zasilanie;):lol2: Gdzies pewnie koło 25 koła, ale jak przyszła, to się okazała, że wykonana nie z drewna, a z dykty cholernej. Szuflada się rozsypywała, gałki odpadały. Nawet nie było co naprawiać. Reklamację 3 m-ce rozpatrywali, nie chcieli przyjąć. Potem właściciel salonu z wielką łachą na własny rachunek ją wymienił, bo nie chciał dobrych klientów tracić (nawet przyciski do geberitów i kinkiety Devona brali), a akurat nową ekspozycję robił, więc tą zdezelowaną szafkę sobie zatrzymał.

 

Pieniądze kosmiczne... a jakość jak z głębokiego dna oceanu:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anjazzielonego, wywołuję cię do tablicy!!!

 

Madziu,

a chcesz siebie i wszystkich zanudzić dłuuuuugim oczekiwaniem na cokolwiek- gotowego- zrealizowanego?

Bo dom, owszem, już jest, zbudowany, stoi, ale czeka, czeka, i poczeka jeszcze na dalsze prace wykończeniowe.

Przeprowadzka za 2-3 lata.

 

Teraz tylko plany, dużo marzeń & inspiracji, dużo różnych klamotów - czytaj: popełnione już zakupy dekoratorsko - upiększające przyszłe wnętrza, długa "lista zakupów" do nabycia kiedyś- tam, nic więcej....

Edytowane przez Anjazzielonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda dobrze działasz na moją pamięć :) przypomnialam sobie firmę od podłogi FLOREX, jak bedziesz rozmawiala z parkieciarzem to zapytaj czy oni sa jeszcze na Bartyckiej :) dziekuje za mila wizyte

 

:D To cieszę się, ze dobrze działam na twoją pamięć:lol2: Dzięki:)

I to ja dziękuję za przemiłe spotkanie:hug: choć zżerają mnie wyrzuty sumienia, że wam tak nakichałam w talerze;) Będę się teraz modlić, żeby wam nic nie było:roll: - bo nie podaruję sobie:(

A ja się chyba naprawdę wybiorę z tym kaszlem do lekarza.

 

ściskam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Madziu,

a chcesz siebie i wszystkich zanudzić dłuuuuugim oczekiwaniem na cokolwiek- gotowego- zrealizowanego?

Bo dom, owszem, już jest, zbudowany, stoi, ale czeka, czeka, i poczeka jeszcze na dalsze prace wykończeniowe.

Przeprowadzka za 2-3 lata.

 

Teraz tylko plany, dużo marzeń & inspiracji, dużo różnych klamotów - czytaj: popełnione już zakupy dekoratorsko - upiększające przyszłe wnętrza, długa "lista zakupów" do nabycia kiedyś- tam, nic więcej....

 

oj anja, anja, mydlisz nam oczy:no: Ja rozumiem, że powolutku, że bez pośpiechu... ale z tego co się zdążyłam zorientować, to ty już masz wymyślony, znaleziony i dobrany każdy szczegół swojego domu, więc akurat kto jak kto, ale TY mogłabyś być skarbnicą inspiracji - i dobrze o tym wiesz:yes:

 

A mówisz tak, jakbym ja miała coś więcej niż beton na ścianach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...