Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochana, no właśnie, właśnie, beton - masz już TYNKI zrobione:)

I łazienek piękny kawał. Nawet z konsolką.

To nie to, co u nas....

 

oj tam, oj tam Aneczka. Spójrz na lasche... też jeszcze niewiele, a od tylu miesiecy to jeden z najciekawszych wątków na forum.

Ja swój postulat podtrzymuję:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam Aneczka. Spójrz na lasche... też jeszcze niewiele, a od tylu miesiecy to jeden z najciekawszych wątków na forum.

Ja swój postulat podtrzymuję:yes:

 

siem :oops: dziękuję za jeden z najciekawszych :) serio serio :)

 

Anja ja podam argument z praktycznego punktu widzenia ...założyłam wątek kiedy nie było wylewek (o nich chyba na stronie srylion pierwszej) ale miałam plan łazienek i zakupioną lampę :) i tysiąc innych rzeczy ...taki wątek pozwala uporządkować myśli i z czasem weryfikuje pomysły ...polecam ...naprawdę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda mam do Ciebie prośbe....nie mam swojej galerii a potrzebna mi pomoc w wyborze czy mogłabym wkleic do Ciebie zdjęcie?

Skończylismy pokój młodszego synka i kompletnie nie mamy pomysłu na dywan do niego:/Sciany są oczywiście szare,zamek wyszedł BARDZO szary i chyba to trzeba przełamać jakąś jasną "plamą"na podłodze.

Jest w zasadzie jeden dywan brany pod uwage ale żeby Wam to wytłumaczyć to musiałabym pokazać.

To jak moge...?Pomożecie mi dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kochane!Fotograf ze mnie kiepski to napewno,pokoik wyszedł jak wyszedł i juz za pózno na zmiany tak więc BARDZO prosze nie krytykujcie aż tak strasznie;)

Małemu przypadł ku jego ogromnej uciesze pokoik z wykuszem i jest jego ukochane miejsce do przesiadywania(ostatnie zdjęcie z poduchami)

A teraz czekam na pomoc w wybraniu dywanu bo narazie leży łoś z Ikei:)

DSC02644.jpg

DSC02644.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiaczku jesli moge cos wtracic, to po pierwsze szkoda ze nie zrobilas bardziej perspektywicznego zdjecia z ujeciem podlogi pokoju i calego view.... na tych zdjeciach wydaje sie ze w pokoju dzieje sie juz tak duzo (zaslonki, mnostwo mebelkow, zamki na scianach, zbroje etc) ze wprowadzenie kolejnego elementu spowoduje ze zrobi sie tam nieco klitkowato. Pamietaj ze dywany zmniejszaja nieco przestrzen a tu i tak wydaje jej sie malo, ale moze niech sie Magda wypowie ona sie lepiej zna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załadowało jeszcze kącika do malowania,grania itd....

A wracając do dywanu .... bierzemy pod uwage narazie te dwa i oczywiście jest wojna o kolor:)

Ja wogóle sie zastanawiam czy nie coś gładkiego żeby troche wyciszyć pokoik bo i tak sie z w nim dużo dzieje.8833621_TexasTeppeBlack1.jpgDSC02665.jpg8833622_TexasTeppeGrey1.jpg

Podpowiedzcie mi,prosze.Może jakies pomysły?Magda i Bardzo przepraszam,że tak u Ciebie i dziękuje za pozwolenie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiaczku, kacha ma trochę racji, ale moim zdaniem pokoik Twojego Synusia jest tak zdefiniowany, widać tam taką dbałość o szczegóły (kinkiety mnie powaliły:D), że odpowiedni dywan sie tam sprawdzi. Ale naprawdę musiałby być w klimacie średniowiecza. Już nic innego tam nie widzę;)

Pierwsza moja myśl, to dywan w formie kamieni. Wpisałam w wyszukiwarkę, i znalazłam:

 

http://i1.fmix.pl/fmi1693/3c565a9700165c334dc44dac/zdjecie.jpg

 

Ale jak znam życie, piekielnie drogi będzie:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załadowało jeszcze kącika do malowania,grania itd....

A wracając do dywanu .... bierzemy pod uwage narazie te dwa i oczywiście jest wojna o kolor:)

Ja wogóle sie zastanawiam czy nie coś gładkiego żeby troche wyciszyć pokoik bo i tak sie z w nim dużo dzieje.[ATTACH=CONFIG]55504[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]55505[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]55506[/ATTACH]

Podpowiedzcie mi,prosze.Może jakies pomysły?Magda i Bardzo przepraszam,że tak u Ciebie i dziękuje za pozwolenie:hug:

 

Te dywany rewelacyjne. Ale niestety, tu się zgodzę z kachą - będzie za dużo tego wszystkiego. To już lepiej gładki całkiem. Ta gwiazda w ogóle nie wpisuje się w charakter pokoju:no:

 

PS nie ma sprawy:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...