Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bdan, zdjęcie chyba nie miałoby sensu - i tak, jak znam życie, nic nie będzie widać:roll: Więc jeśli jesteś z Warszawy, to co najwyżej mogę ci dać namiar na sklep i podać nazwę.

 

Femina, z ogromną radośćią witam Cię u siebie:welcome: A jako moją krajankę - z jeszcze większą:welcome::welcome: I zapewniam, że nigdy nie byłać nieproszonym gościem, może jedynie... niewidzialnym:lol2:

 

ooliwko, nieraz już wspominałam, że koniec to dopiero na grudzień przewidywany. A jak patrzę jak to wszystko idzie:roll: to boję się, że na kwiecień przyszłego roku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie. Płytki do wc mnie powaliły. Super. Szkoda, że ja mam już urządzone łazienki, bo bym bezczelnie zgapiła:-) Życzę Wam zdrowia. Ja też leżę z grypa-chyba w łóżku. Na 16 idę do lekarza. Może mnie ominie antybiotykowa przyjemność.

 

Szkoda, że tych łazienek nie chcesz nam pokazać;)

Również zdrówka życzę, i oby się obeszło bez antybiotyku:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo, pamiętasz że skrytykowałam pomysł zwykłych kwadratów zamiast kasetonów? Cofam te słowa pod warunkiem, że kwadraty są położone w karo, a nie na prosto:)

Zmianę zdania spowodowało załączone zdjęcie, które pochodzi z tej strony: http://hypheninteriors.blogspot.com/ (punkt 4 postu z 6 maja). Sam zachwalany kolor niezbyt mi sie podoba, ale moją uwagę zwróciła podłoga. Jak mi się zdaje - dokładnie taka jak sobie wymyśliłaś.

mimo że kwadraty są raczej nieduże, to ułożenie w karo sprawia, że całość ładnie się prezentuje.

 

pozdrawiam serdecznie i zdrowia zyczę - ja sama ledwie, ledwie uniknęłam zapalenia oskrzeli (bez antybiotyku się nie obyło) i o wielu znajomych też słyszałam że ich dopadło. jakiś wirus się panoszy:(

podłoga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nihiru cieszy mnie twoja zmiana zdania:D a mam nadzieję, że zmienisz je jeszcze raz i dodasz, po obejrzeniu mojej podłogi, że proste kwadraty też fajnie wyglądają;)

Bardzo ci dziękuję za zdjęcie:hug: i w ogóle za link do bloga, bo bardzo fajny, a nie znałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda powklejaj jeszcze jakies zdjecia:)

napewno cos masz czego nie pokazalas:)

 

 

mam jeszcze jedno pytanie do kremowej lazienki

 

dol jest z kafli jasniejszych gora z ciemniejszych

zazwyczaj stosuje sie odwrotna technike (powieksza pomieszczenie)

 

czy chodzilo o wyciagniecie pomieszczenia do gory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, plan mi wiele wyjaśnia :yes: - mieszkanie jest świetnie rozplanowane. W zasadzie jak dom parterowy. Już wiem, że Wasza łazienka jest dla gości niedostępna, gdzie co i jak. Fajnie to wygląda :D

 

Szkoda małej :( antybiotyki są paskudne ehh ale choroba jeszcze gorsza.

Trzymajcie się :wiggle:

 

Dzięki kochana:D Też mi się wydaje, ze jest świetnie rozplanowane:cool: Dlatego nieraz powtarzałam, że wybaczam wiele mojej PA za to jak przerobiła mieszkanie pod względem funkcjonalnym;)

 

Haneczka jeszcze rano wyglądała tragicznie:( Dalej przelewała się przez ręce, znowu wymioty (ponoć przy tym antybiotyku to częste:bash:), nie wstawała z kanapy. Ale od godziny jakby cudowne ozdrowienie:wave: Czyli jednak antybiotyk dobrze dobrany i działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda powklejaj jeszcze jakies zdjecia:)

napewno cos masz czego nie pokazalas:)

 

 

ooliwka, rozczaruję cię;) Nie mam żadnych więcej (sensownych) zdjęć. U mnie naprawdę tylko tyle się do tej pory wydarzyło:lol2:

Co najwyżej mogę was jeszcze pozamęczać kolejnym etapem powstawania łazienki. Wszystkie ściany zrobione. Nawet zafugowane:wiggle:

Nie było mnie na budowie, bo dalej jestem wraczkiem, ale mój ukochany Pan Stasiu przesłał mi 3 mmsy, którymi nie omieszkam się z wami podzielić (czy tego chcecie, czy nie:lol2:):

 

http://i1.fmix.pl/fmi1459/08f57f3100092b4f4dc7db10/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2248/c171f7c600218aa54dc7db13/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2583/8d441cd40003a9294dc7db16/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie do kremowej lazienki

 

dol jest z kafli jasniejszych gora z ciemniejszych

zazwyczaj stosuje sie odwrotna technike (powieksza pomieszczenie)

 

czy chodzilo o wyciagniecie pomieszczenia do gory?

 

Znowu cię rozczaruję;):lol2: Nie chodziło o powiększanie, ani wyciąganie łazienki do góry. Dlatego tak zostały ułożone te płytki, ponieważ, czego nie widać na zdjęciach, te na dole są w pionowe paseczki i tworzą na ścianie coś na wzór lamperii czy boazerii. A te gładkie, szkliste kremowe miały być kolorem nad lamperią. I tyle:) Nie wiem czy wyszedł nam ten zamysł:roll: na żywo chyba lepiej to widać, ale w każdym bądź razie - taki był:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz rozumiem

 

nie martw sie na zdjeciach szczegolnie robionych samemu kremy nie wychodza powalajaco

 

w bialej lazience kafle rewelacyjne

dol ponadczasowy a ozdobniki robia cala lazienke

 

jesli moge zapytac to ile kosztuje metr tych kafli?

szukam czegos do kuchni a nie chce ani bialych cegielek ani bialych kwadracikow

te sa bardzo neutralne przez to nie bede zmuszona za 3- 4 lata do zbijania kafli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz rozumiem

 

nie martw sie na zdjeciach szczegolnie robionych samemu kremy nie wychodza powalajaco

 

w bialej lazience kafle rewelacyjne

dol ponadczasowy a ozdobniki robia cala lazienke

 

jesli moge zapytac to ile kosztuje metr tych kafli?

szukam czegos do kuchni a nie chce ani bialych cegielek ani bialych kwadracikow

te sa bardzo neutralne przez to nie bede zmuszona za 3- 4 lata do zbijania kafli

 

150 zł/m2. Mnie po rabacie wyniosły 135 zł. No ale do tego dochodzą dekory:roll: Każdy po 25-35 zł. No i robi się już duuużo droższa zabawa;) Ale są tak piękne, że w życiu bym ich nie oddała:lol2: Uważam, że warte są swej ceny:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, łazienka zapowiada się powalająco.

Ja też chcę takie płytki! :cry:

 

:hug: dziękuję, rozpłynęłam się:rolleyes:

Fajnie, że jesteś:) juz myslałam, że masz nas wszystkich dość;) i, że blog porzuciłaś:( a ty dzielnie pracowałaś nad jego nową odsłoną:wave: Już przeczytałam pierwszą stronę - rewelacja! Uwielbiam cię czytać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...