Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

POL-SKONE - modele, opinie, realizacje


Wowka

Recommended Posts

Poważnie się zastanawiam nad tymi drzwiami. Sprzedawca z marszu daje mi 15% rabatu a ja mam nadzieję, że "wyduszę" :grin: z niego jeszcze conajmnie 3%.

Czy macie z tymi drzwiami jakieś doświadczenia. Zarówno te dobre (oby!!!) jak i te złe :sad:

 

Pozdrawiam i proszę o opinie. :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Ja mam takie drzwi w gabinecie .Od trzech lat przechodzi przez nie 20 do 30 osób tam i z powrotem nie dzieje się nic. Każdego dnia są myte środkiem dezynfekcyjnym i naświetlane lampą ultrafioletową nie żółkną .Oryginalna klamka ( taka kupiona wraz z tymi drzwiami) nie ma wcale śladów zurzycia.Moja żona w jej gabinecie ma drzwi Porta i te się zniszczyły a klamkę AXA (rozprowadzaną wraz z drzwiami Porty )musimy wymieniać co pół roku - obłazi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam drzwi Pol-Skone model Elegant, ale nie ma się czym chwalić, już w momencie dostawy (październik 2002, notabene opóźnionej o trzy tygodnie) złożyłem reklamację na fatalne wykończenie płycin. Serwisanci z Pol-Skone pojawili się dopiero w styczniu! I mieli to naprawić w marcu (gdy będzie cieplej), jest połowa kwietnia i nic. Więc uważam że Polskone (czy też Pol-Skone) to głęboka dziura i trzeba z nimi naprawdę uważać.

Łaczą świąteczne pozdrowienia dla działu Customer Care Pol-Skone życzę Wam samych udanych zakupów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dostałem katalog drzwi fornirowanych Pol-skone linia RETRO. W folderze i w necie wyglądają rewelacyjnie :grin: Cena też wydaje się być do przyjęcia.

Czy ktoś widział te drzwi w "naturze" np. na targach. Jest to podobno całkiem nowa sprawa z wiosny tego roku. Niestety dealerzy w pobliżu nie mają jeszcze tych drzwi do "okazania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
  • 8 months później...

Witam,

 

My też zamówiliśmy lite malowane drzwi białe Modern 05 ( na zdjęciu z prawej strony) firmy Polskone:

 

http://www.pol-skone.com.pl/index.php?pageid=137&lang=pl

 

Oglądaliśmy je dokładnie wiele razy, i myślę, że są godne polecenia i w dobrej cenie ( około 1000 zl z montażem). Montaż wykonujemy w tym tygodniu, ewentualne uwagi i opinie mile widziane , moje po montażu

 

pozdrawiam

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi uwagami? Zapraszam. :smile:

 

Mam dwie pary białych, składanych (jedne ze 3 lata, drugie to juz z 8 lat). Mechanizmy OK, całość w zasadzie bez zastrzeżeń. W łazienkowych jak chlepnę farbą do włosów to trzeba od razu wytrzeć. Niestety, pare kropek przegapiłam i troche zabarwiły. Pies mi jedne troche podrapał, ale nie dziwne - pazury ma mocne a drzwi w końcu nie z tytanu...

 

Pozdrawiam

zielony_listek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie się zastanawiam nad tymi drzwiami. Sprzedawca z marszu daje mi 15% rabatu a ja mam nadzieję, że "wyduszę" :grin: z niego jeszcze conajmnie 3%.

Czy macie z tymi drzwiami jakieś doświadczenia. Zarówno te dobre (oby!!!) jak i te złe :sad:

 

Pozdrawiam i proszę o opinie. :smile:

 

Mamy drzwi POLSKONE juz prawie rok, Model Impresja, bez przeszkleń , w kolorze klon z ościeżnica obejmujacą. Szukalismy drzwi wewnetrznych w dostępnej dla nas cenie i w klonie - Inne firmy też miały ten kolor ale niestety kolor drewna wpadał w odcien zieleni fioletu był siny.

Tylko w polskone mieli ładny klon. Dlatego też - ze względu- na Kolor i cene kupilismy je.

 

Okleina bardzo delikatna, ale drzwi wyglądaja b. ładnie wg mnie.

Dodam zdjęcia.

http://images2.fotosik.pl/121/b199a3bf6618ac73med.jpg

http://www.budujemydom.pl/images/artykuly/2287d.jpg

 

pozdrawiam,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Gość Morrwa

Witam,

 

przymierzam się do zamowienia drzwi wewnętrznych firmy PolSkone. Czy ktoś użytkuje te drzwi? Jak się sprawują? Czy cena jest adekwatna do jakości?

A może ktoś zna inne firmy produkujące drzwi z fornirem typu Sahara (tak nazywa się ten fornir w Polskone)?

 

Proszę o rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drzwi tej firmy - model Intersolid II ( w okleinie naturalnej dąb rustik). Musiałam je reklamować, ale firma przyjęła reklamacje bez zastrzeżeń. To jest dosyć ważne, bo słyszałam (czytałam na tym forum) że np. z Portą przy reklamacjach są problemy. Jestem zadowolona z moich drzwi, wyglądają , moim zdaniem, lepiej, niż Porta - są trochę droższe , ale, jak wspomniałam, w okleinie naturalnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morrwa

Bogumiła - dzięki za informacje. Jeśli to nie tajemnica to napisz proszę, z akiego powodu reklamowałas je???

 

Ponieważ muszę przyoszczędzić to wwolę to zrobić na drzwiach. No i do Porty nie mam zaufania. Inne z tej półki co Polskone, mają forniry, któe średnio mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...