Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom moniki


Gość monika996

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość monika996

:yes:nie mam wizualizacji. dziś zrobię zrobię zdjęcia z budowy. może tak się uda.

podłogę już kupiłam, ale średnio mi się podoba. geology stone black 60x60 max fliz. są prawie czarne , grafitowe maziate. miały iść na hol wejściowy i na gOrę do kuchni. Kuchnia jest grafitowa mdf na połysk. blat grafitowt ze szczotkowanego granitu, cokoły i uchwyty wpuszczane z nierdzewki. nie umię rysować . ale jak będą zdjecia to wytłumacze. szafki tylko dolne . Tak jak u Elfi pod oknem dolne szafki pod oknem z parapetem granitowym, tym co będą blaty. 3, 20 m. na przeciw wyspa 0,9x 2,1 m tez w tym mdf z płytą i okapem ciarko rura z nierdzewki. i tak jak u elfi gdzie ma lodowkę w wysokiej zabudowie, u mnie ta szafa bedzie odsunięta 1m od szafek i zabudowana płytami pierwotnie miało być drewniane pod kolor podłogi w salonie ( tam będzie lodowka , kawiarka i piekarni) rodzaj spizarni . fronty nie otwierane przyklejone na ściance z ytonga . z boku tej szafy wejście do spiżarni.

no to tyle . na podłogach miała być deska barlinka jesion kawa 1 lamela, ale to już chyba za ciemno. i zaczęlo się wszystko od nowa. mogę jeszcze zamienić płytki na jakieś inne może szare jasniejsze:yes: Elfi coś wspominałaś:yes:już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki Efilo. U mnie na razie tak różnie z tą temperaturą wewnątrz. Przy -10 na zewnątrz było -2 wewnątrz.

Po dogrzaniu kozą temperatura wskoczyła na +3.

Wykonawca zapewnia też nagrzewnice więc może nie będzie tak źle.

Może już w tym roku, tzn. tej zimy nie będzie tak dużych mrozów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza sezonowa:

 

Luty

Luty przyniesie wycofanie się zimy. W pierwszej połowie miesiąca będziemy mieć jeszcze do czynienia ze śniegiem i mrozem, chwilami w wersji ostrej. Możemy też liczyć na sporo dni z błękitnym niebem. W drugiej połowie pojawią się pierwsze głębsze odwilże. Temperatura będzie szybko rosnąć i niewykluczone, że pierwsze powiewy cieplejszego powietrza pojawią się jeszcze przed końcem lutego.

Marzec już wiosenny

Zima ustąpi wcześnie, więc w marcu będziemy się mogli cieszyć wczesną wiosną z wyższymi temperaturami niż zazwyczaj w tym miesiącu. Suma opadów w porównaniu z poprzednimi miesiącami znacznie się zmniejszy, jest więc szansa na więcej słonecznych dni. Dla rolników problemem może być niedostatek opadów, zwłaszcza na południu Polski.

Kwiecień bardzo ciepły i suchy

W kwietniu czeka nas eksplozja wiosny, 2-3 tygodnie wcześniej niż zazwyczaj. Temperatury bardziej będą przypominały maj niż kwiecień. Będzie słonecznie i sucho, dzięki obecności wyżu znad wschodniej Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie sprawdziło :) umówiłam sie na tej podstawie z tynkarzami w listopadzie na 1 marca. dzwonią do mnie w połowie lutego na dworze ponad -20 i mówią że nie da rady w taka pogode. a ja na to ze wchodzą dopiero za dwa tygodnie i widzimy sie 1 marca. później sie śmiali że chyba mam konszachty jakies na dole bo równo pierwszego nastąpił zwrot w pogodzie na plusowe temperatury :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996

dopiero wróciłam do domu. dziękuję ci moja Elfio, :yes:Efilio. prognoza jest super:yes: tak jutro zaczynamy i wewnątrz i na zewnątrz/mamy gaz jurto odpalamy, na razie grzeje koza i nagrzewnica. jutro będą kaloryfery na 2 piętrze i w garazu:yes:

zdjęc nie zrobiłam , miałam dziś dzień dogrywania kolorow. zostaje grafit w kuchni. płytki są fajne wedlug mnie. chciałam mieć efekt granitu bądż marmuru. podłogi zaczynamy szukać w rozsądnej cenie, najchętniej dąb olejowany:yes:

barierki na zewnątrz wybrane

cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
my niestety idziemy na żywioł, bez wizualizacji i rysunkow wstępnych. profil 4 kwadratowy aluminiowy,będą mocowane w ociepleniu, więc widoczne będą tylko prety niestety chciałam ciensze:(ale dla bezpieczeństwa trzeba takie. będą 3 na oknach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...