Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom moniki


Gość monika996

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak to ? ! A papryka w lodówce ?? :rotfl:

 

 

 

Ty sie odpierwiastkuj od moich tłustych ud :mad:

 

Z tego co pamietam byly mega zgrabne i zielenialam z zazdrosci czytajac o tym:rolleyes: wiec o co sie zlosci jak jej komplementa prawie;).....moimi chwalic sie nie da poki co....ale i tak cos czuje, ze Monia zakasuje nas wszystkie nozkami, jak juz skonczy te czary mary:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia kurcze ja też fotek nie widziałam:sleep:
Anettko widziałaś - stare wrzuciłam:) nic cię nie ominęło

 

Cześć Monia :bye:

Buziaki poniedziałkowe zostawiam! :hug:

dzięki.... bardzo sie przydały

 

Z tego co pamietam byly mega zgrabne i zielenialam z zazdrosci czytajac o tym:rolleyes: wiec o co sie zlosci jak jej komplementa prawie;).....moimi chwalic sie nie da poki co....ale i tak cos czuje, ze Monia zakasuje nas wszystkie nozkami, jak juz skonczy te czary mary:cool:
czaruj. ja powiem ,kiedy masz przestać:)

 

Cześć Papryczki:-x

 

 

Kinia:hug:

cześc dziewczyny Emilko i KInga( z tą papryką - to może ta twoja ściana Justynce się kojarzy;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia chyba już nic z tego mojego czarowania pogody nie wyjdzie :sick:...dziś jechałam do pracy autobusem i jak przemarzłam na przystanku (przed 7) tak do tej pory nie odtajałam http://emotikona.pl/emotikony/pic/zezloszczony.gif
buuuu, czaruj czarownico:) kto jak nie ty.......:cool:

więcej wiary w siebie

a gdzie ty pracujesz??????? napisz, może w przerwie na lunch gdzieś się na kawę wyrwiesz jak wiosna zawita:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam byly mega zgrabne i zielenialam z zazdrosci czytajac o tym:rolleyes::

 

 

nie przypominam sobei żeby moje nogi gdziekolwiek były pokazywane :p

 

Kinia, a nie wylała Ci się kiedyś jakaś zupa pomidorowa czy cóś :)

 

w nowym domu jeszcze nie :cool: ale pewnie wszystko przede mną ;)

 

kinga cegła jest ciut paprykowa;);)

 

Monia, no błagam.....:rolleyes:

 

ciekawe, czy Kinga i dzisiaj wpadnie do nas :p

 

wpadła, wpadła....

 

o tuż to;)

 

 

kurcze zimno brrrrrrr:cool::cool: Justynko czaruj tą wiosnę , może być papryką i czym chcesz, niech już przyjdzie:)

 

GUMIŚKA mi zdradziła w sekrecie (więc ciiiii.....) ze wiosna sie NAJE...ŁA i leży gdzieś w rowie :rotfl:

 

 

======================pozdrawiam wieczorową porą :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaaaaa,:hug::hug::hug::hug: Wieeeeem, ze za krótko-dla mnie tez:bash: ale Twoj dom bedzie mi sie dzisiaj snił-wiem to. Padłam na cyce po prostu.Kochane, po wizycie u Admetki i u Ciebie wiem, ze fotki (zwłaszcza Twoje fotki:lol:) W OGÓLE nie odzwierciedlają rzeczywistosci:no: Masz taki dom, ze AAAAAAA, ja chce wybudowac sobie nowy:cry::cry::cry:

Jestem chora normalnie, no:rolleyes:

mua:hug:

Nastepnym razem bedzie dłuzej,promise:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu, czaruj czarownico:) kto jak nie ty.......:cool:

więcej wiary w siebie

a gdzie ty pracujesz??????? napisz, może w przerwie na lunch gdzieś się na kawę wyrwiesz jak wiosna zawita:)

Monia czaruję, czaruję i widzisz co się dzieje....masakra jakaś - może spróbować z pierunami http://emotikona.pl/emotikony/pic/027.gif...w każdym razie mam nadzieję, że choć z Twoimi nóżkami lepiej, bo z wiosną to już se chyba odpuszczę:eek:

 

nie przypominam sobei żeby moje nogi gdziekolwiek były pokazywane :p

 

GUMIŚKA mi zdradziła w sekrecie (więc ciiiii.....) ze wiosna sie NAJE...ŁA i leży gdzieś w rowie :rotfl:

Kinga nie pokazywałaś, ale opisy Twojej figury pozostawiły wielkie pole do wyobraźni http://emotikona.pl/emotikony/pic/2zlosc.gif...poza tym widziałam zdjęcie avatarowe - resztę sobie dośpiewałamhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0whiteVoid_1.gif i wyszło mi, że jest miodzio :p

 

"wpadła. wpadła" - ale na chwile i z przyczajki.....

 

Ty powiedz Gumiśce, że jak widziała sponiewieraną wiosnę to niech się nad nią zlituje, zarzuci jej jakiś alkazetcer czy cuś i niech ta wiosna ruszy dooopsko i łaskawie nas zaszczyci swoją obecnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaaaaa,:hug::hug::hug::hug: Wieeeeem, ze za krótko-dla mnie tez:bash: ale Twoj dom bedzie mi sie dzisiaj snił-wiem to. Padłam na cyce po prostu.Kochane, po wizycie u Admetki i u Ciebie wiem, ze fotki (zwłaszcza Twoje fotki:lol:) W OGÓLE nie odzwierciedlają rzeczywistosci:no: Masz taki dom, ze AAAAAAA, ja chce wybudowac sobie nowy:cry::cry::cry:

Jestem chora normalnie, no:rolleyes:

mua:hug:

Nastepnym razem bedzie dłuzej,promise:wiggle:

 

 

 

Olcia wróżka Karolina juz jakis czas temu wywróżyła Ci nowy domek :lol2:

Poczekaj na mnie może z tą budową, bo nie chce być osamotniona :lol2: Ja ostatnio widziłam taki dom,że :jawdrop:

Tylko dużo stropodachów, kamienia... cudne przeszklenia..... no taki naprawde the best! no ale....duze koszty :bash: ale bedę pracowac nad A. :lol2: :popcorn:

 

Monia cześć :bye:

Za brak porządnych fot Twojego domu powinno być lanie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...