Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom moniki


Gość monika996

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Założę :yes:,tylko muszę się zebrać ;).Ja chcę taki z przeźroczystymi gumkami i drutami ,coby się w oczy nie rzucał :lol2:
uuuu to poszlas na całość- drogi.....ale nasz ortodonta mowi,że pękają te przezroczyste elementy, czy coś takiego....ale ja tylko tak slyszalam:yes:

 

i uwaga u nas dziś proszy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

olu jak dlugo mnie nie było u siebie:eek: zmusiłaś mnie do ujawnienie się:cool:

 

W szczyrku było super i polecam Hotel Klimczok - super miejscówka. Luksus w normalnej cenie i do tego spokoj i cisza.Choć nie mieliśmy niestety pogody, to wyjazd się udał.Byliśmy ze znajomymi i nie nudziliśmy sie:yes:

 

Matura ok:cool: jeżeli tak można pisac . przebiega spokojnie. Został mu jeszcze trudny egzamin z rozszerzonej biologii. Dziś mial rozszerzoną chemię . jest ok. myślę ,że punktów starczy:yes: Jestem dobrej myśli.

potem przerwa do 26 czerwca- wyniki( chyba 26):cool:

 

 

a my chcemy gdzies polecieć do ciepełka:cool:

 

i na bank odezwę się za 2 tygodnie jak będziesz już u siebie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze z maturą :yes:

Też zdawałam biologię :D,a później jeszcze 5 lat się z niej dokształcałam :)

Swoją droga ,to masakra teraz z tymi wynikami ;)Strasznie długo trzeba czekać :o.Ja zdawałam jeszcze starą maturę i wyniki były po tygodniu :yes:.Bo trzeba było zaliczyć pisemną ,żeby przystąpić do ustnej .Moim zdaniem było to dużo lepsze ,chyba bym osiwiała gdybym na wyniki miała czekać prawie 2 miechy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola moj I już się cieszy ,że ma to za sobą:yes:

w przyszlym tygodniu robi ognisko urodzinowe- i ma zamiar sie upć:lol2:( tak powiedział babci:cool:)

przygotujemy mu na pustej dzialce za domem rodzicow ognisko, grilla i jakieś siedziska., może dziadek jakieś światło pokombinuje.......... Babcia bedzie miala oko na nich ( przez okno):yes:

 

Ale wracając do matury I jest zadowolony.........mały geniusz:lol2: ( zobaczymy za 5 tygodnii)

ja dziś leniuchuję, moi w Wawie, a ja piję kawkę , umyłam głowę i jadę po ten kostium

 

http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2013/Q70%200154775%20002%2098%201393%205.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[sTILL_LIFE_FRONT]&hmver=5&call=url[file:/product/thumb]

 

 

http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2013/Q70%200152757%20002%2038%201371%205.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[sTILL_LIFE_FRONT]&hmver=5&call=url[file:/product/thumb]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie potrójny push -up rządzi :rotfl:

 

Ja lubię takie usztywniane delikatnie, bez żadnych poduszeczek, silikonów....ale trójkąciki z samego materiału też nie przejdą w moim wypadku, muszę być usztywniane :D za to dół- majteczki lubię dobrze wycięte :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...