Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom moniki


Gość monika996

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W takim razie muszę jeszcze raz zadzwonić do dostawcy i pomęczyć go o detale dot. impregnacji- może pan, który nas dziś obsługiwał, miał serdecznie dość dwójki małych dzieci plątających się pod nogami i miauczących co 3 minuty: chooooodźmy juuuuuuż - i nas po prostu szybko chciał zbyć:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia trudno, najwyżej przyczynie się do rozwodu, ale następnym razem nigdzie Cię nie puszczam :mad:

Obiecałaś latające czerwone dywany i nici, pojechałaś! :p

Nie odbieram od Ciebie telefonów :p:lol2:

 

 

Monia ja już Ci powiedziałam, jestem pod wielkim wrażeniem:o Czym Ty się dziewczyno konserwujesz? :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja was czytam i mam znow rozczulenie:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Pasiulku czuję niedosyt ...... i jesteś moją grudniową duszyczką

 

Marta ten dywanik cię nie ominie. :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

i wtedy wsdzystko zdradzę

 

ivy kochana. Moja siostra była tobą zachwycona. a ja z toba się nie nagadałam:no::no::no: do następnego razu/

Róz był zamowiony przez szefową :lol2: i nkt tu nie mowi,że nagroda mi się należy za ilośc rożu w rózu:lol2:/ A mialam jeszcze w aucie polar, parasol i kapelusz - wszystko rózowe

 

Madziu ty wymiatasz. po prostu nie mam słów. jesteś przeboska:p:p:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, dziewczyny już napisały, że szprycha z ciebie nieziemska, więc się powtarzać nie będę :D

 

Strasznie miło było cię spotkać w realu, ale szkoda, że się zwinęłyście tak szybko z siostrą do domu :( Następnym razem nie odpuścimy i będziesz musiała zostać na noc :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Różowa Pantero :hug::hug::hug: Miło było się z Tobą spotkać :)

 

W imieniu wszystkich uczestniczek jako najstarsza z nich przyznaję Ci pierwsze miejsce za ilość różu w Różu i złoty medal :lol2:

 

Zgadzam się i oddaje moją koronę, królowa może być tylko jedna http://emotikona.pl/emotikony/pic/56krolowa.gif

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się i oddaje moją koronę, królowa może być tylko jedna http://emotikona.pl/emotikony/pic/56krolowa.gif

:p

nie cos ty Marta .... zostań królowa dalej. Ja tak na zastępstwo do twojego przyjazdu królowałam:wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

 

Zuzko- Adriano energię wyssałam od naszej Karolki Lublinianki ciut, tak 1/100 ;) Mnie było bardzo miło cię poznać . Tak od czasu do czasu natykałam się u ciebie u Paski. I powiem ci ,że 3 dzieciaków i taka mam zrobiła na mnie wrażenie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...