Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

opinie o MORSO


dslot

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie o kozach firmy Morso nie znalazłem żadnych postów o tej firmie, jestem na etapie podejmowania decyzji z 2 modeli morso 1442 i morso 3142 czy ktoś zna jakieś opinie o tych piecykach.

 

Nie ma opini , bo to produkt nie często kupowany. A jak już ktoś kupi

to nie ma o czym pisać . Lepszy od Jotula , niestety cenowo też.

 

Gratuluję wyboru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opini , bo to produkt nie często kupowany. A jak już ktoś kupi

to nie ma o czym pisać . Lepszy od Jotula , niestety cenowo też.

 

Gratuluję wyboru !

 

dziękuję za odpowiedz , to mnie utwierdza w wyborze firmy. Chodz powiem ze po pierwszych słowach była rezygnacja.

Mimo wszystko może znajdzie się jakiś użytkownik tych piecyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwa modele mam wycenione na jeden 3600 drugi 4600 z rurą i montażem , czy to drogo za dobra jakośc ?

 

Daniel ma zwyczaj zachęcać tylko do tych produktów,

którymi sam handluje - trudno sie temu dziwić , po to

wykupił reklamę. Tak to jest na forum ,że jeśli o Twojej

decyzji miałaby decydować jedna opinia ,toś naiwny.

 

Większość firm woli handlować tym co chodliwe,natomiast

zniechęcanie do zakupów produktów lepszych pozostawiam

ocenie czytelników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...
  • 6 years później...
odnawiam wątek, rozważam do domu wkład Morso 5660, planuję dwa kanały dgp grawitacyjne do dwóch pomieszczeń na poddaszu ok 2,5 metra od kominka, całość domu z poddaszem użytkowym 120 m2 do ogrzania, czy ten wkład będzie dobrym wyborem? przy okazji czy spece z forum mogą mi polecić komin systemowy w klasie T600, w instrukcji Morso dla Kanady i USA wskazuje się, że wkład powinien być podłączony do komina do 630stC Edytowane przez dambrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnawiam wątek, rozważam do domu wkład Morso 5660, planuję dwa kanały dgp grawitacyjne do dwóch pomieszczeń na poddaszu ok 2,5 metra od kominka, całość domu z poddaszem użytkowym 120 m2 do ogrzania, czy ten wkład będzie dobrym wyborem? przy okazji czy spece z forum mogą mi polecić komin systemowy w klasie T600, w instrukcji Morso dla Kanady i USA wskazuje się, że wkład powinien być podłączony do komina do 630stC
Sam wkład (marka) to jeden z najlepszych wyborów. Pytanie: jak często będziesz w tym palił - jaki udział w procesie grzewczym będzie miał Twój kominek? Bo w tej cenie można mieć dobre jakościowo palenisko do piecokominka, a grzanie wkładem kominkowym w porównaniu z tym drugim urządzeniem, dzieli przepaść. Warto poznać różnice, by nie żałować wyboru. Dodam tylko, że przy przy rozumnych założeniach, każdy wybór będzie dobry....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalowy czy ceramiczny?

 

Jak myślisz bo pytasz. Twoje zdanie ?.Mam ceramiczny i się 10 lat sprawdza.Systemowy ,ceramiczny z Jarosławia.Piotr zastosuje zapewne inny.

 

http://www.hoch-systemykominowe.pl/?gclid=EAIaIQobChMI4Kn36q7P4QIVBcAYCh0w9Ar_EAAYAiAAEgJxZ_D_BwE

Miałem możliwość organoleptyczni e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wkład (marka) to jeden z najlepszych wyborów. Pytanie: jak często będziesz w tym palił - jaki udział w procesie grzewczym będzie miał Twój kominek? Bo w tej cenie można mieć dobre jakościowo palenisko do piecokominka, a grzanie wkładem kominkowym w porównaniu z tym drugim urządzeniem, dzieli przepaść. Warto poznać różnice, by nie żałować wyboru. Dodam tylko, że przy przy rozumnych założeniach, każdy wybór będzie dobry....

 

piecokominek z pewnością będzie droższy od morso z dgp grawitacyjym i płytami varmsen, nie wierzę żeby to było tańsze, jedynym problemem z morso jest to, że dystrybutor w Polsce ma okropne opinie w necie i to mnie martwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecokominek z pewnością będzie droższy od morso z dgp grawitacyjym i płytami varmsen, nie wierzę żeby to było tańsze, jedynym problemem z morso jest to, że dystrybutor w Polsce ma okropne opinie w necie i to mnie martwi
W zakupie z pewnością tak. Ale jeśli wierzyć słowom z Twojego posta: "120 m2 do ogrzania" - pieniądze zaoszczędzone na zakupie urządzenia wydasz na drewno, a po tym okresie będziesz dokładał do opału dwukrotność tego co zużyjesz mając piecokominek. Rozmowy ze swoimi klientami w zasadzie zaczynam od odpowiedzi na pytanie do czego ma służyć kupowane ustrojstwo? Jak będzie użytkowane? Paląc tylko w ŁYKendy i to nieregularnie, inwestycja w piecokominek jest bez sensu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...