Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 230
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

do Lidla idę w czwartek, bo mają taką łopatę do wyrywania chwastów (a dokładnie mleczy) i muszę popatrzeć, czy przypadkiem za 23 zł nie uda mi się kupić urządzenia sprzedawanego w Leroy po 120. Mam nadzieję, że to może jakaś mniej ekskluzywna wersja tamtego, bo zawsze na nie miałam ochotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

ja też kupuję od dawna w biedronce, z ulubionych produktów to: bułeczki maślane 10szt w paczce (już tu wspominane), ciasto w stylu babki piaskowej z pudrem i ciasta takie z marmoladą wiśniową lub kiwi, herbata remsey, ser mozzarela tarty i w kulkach, kabanoski indycze, lody - rolady

z chemii to chusteczki nawilżane do mebli i innych powierzchni - niezastąpione przy szybkim ścieraniu kurzu lub zabrudzeń, sole do kąpieli, kiedyś dawno spotkałam zarąbiste ściereczki w rolce, do urywania, ale niestety teraz nie widuję :(

w lidlu uwielbiam "babkę piaskową" w postaci ciasta ;), pampuchy, ciasto francuskie

a z chemii produkty W5 zwłaszcza płyn do łazienek przeciwko kamieniowi w różowym spryskiwaczu - rewelacja do kabiny, "spsikuję", odczekam parę minut i spłukuję prysznicem, bez szorowania i wysiłku, śmierdzi tylko trochę chemicznie i drażniąco, ale coś za coś

 

wędliny jemy i jakoś nie zaobserwowałam skutków ubocznych zwykle szynkę babuni albo tą drugą okrągłą z biedrony i tą paczkowaną w obsypce czy jakoś tak i schab ze śliwką do pieczenia, a z lidla kiełbasy na grilla - śląską czy inne, mięso mielone, może ryzukuję, ale gdzie nie ryzykuję, chyba że w sklepie gdzie mi zmielą na miejscu a u nas tak dobrze nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...