Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 230
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

napoje-nektary w kartonach 1litrowych firmy Melly sa wyprodukowane dla biedronki przez firme Hortex, sa bardzo dobre w smaku i tansze od tych oryginalnych Hortexa
To dotyczy wielu produktów, szczególnie jogurtów, czy nabiału ogólnie. Art. spożywcze są ok. choć nigdy nie mogę niczego znaleźć [nieczęsto kupuję w biedronce]. Natomiast artykuły przemysłowe to w większości lipa, choć nie ma jak chusteczki higieniczne "delikatne" :yes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce nie kupuję, bo nigdzie pod nosem jej nie mam, najbliższa jest jakieś 30 min. jazdy od nas więc to bez sensu. Lidl za to jest blisko - spacerkiem 15 minut, więc zaglądam tam i powiem tak - jest tanioi w miarę porządnie. Produkty są ok. Nie raz jakieś markowe produkty są dużo gorsze a przy okazji droższe. Może jak przestaniemy się kiedyś liczyć z kasą (:rolleyes:) to będziemy kupować same firmówki, póki co nam to odpowiada. Wiadomo, że wszystkiego się tam nie kupi. Ale podstawowe produkty jak najbardziej i to jest spora oszczędność :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pytanie? Że niby wstyd kupować w Biedronce, czy co???

Nie o to chodzi. Kupuje sie tam gdzie dobrze i tanio. Jeżeli w biedronce jest dobrze i tanio to wszyscy powinni tam kupować. Ja mam własnie trochę inne odczucia ale rzadko w biedronce bywam wię mogę się mylić. Stąd też pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję w Biedronce, bo niestety, ale jest najtańsza. Najchętniej robiłbym zakupy w sklepie naprzeciwko domu, ale mnie nie stać. :( Jeżeli chodzi o jakość produktów, to jest tak jak w każdym markecie, są produkty dobre i byle jakie. Napewno w Biedronce kupuję sok jabłkowy i marchewkowy, są bardzo smaczne, makaron 4-jajeczny, olej, mleko, serki homogenizowane, owoce i warzywa, husteczki higieniczne, papier toaletowy i ręczniki papierowe, wybrane słodycze, mrożonki warzywne, kawę i herbatę. To są dobre i sprawdzone produkty. Napewno nie kupuję mięsa i wędlin ( we wszystkich marketach to szajs) oraz niektórej chemii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze sobie przypomnialam co na minus

kasjerki sie ruszaja duzo wolniej niz w lidlu

i karta nie mozna placic,a to w dzisiejszych czasach przegiecie.....

ale reklamy w tv maja zajefajne :wink:

 

A mnie się to podoba, że płacimy gotówką, przecież kolejki robią właśnie ci co płacą kartą. Najpierw wpisuje pin, potem akceptacja, jeszcze podpis ... :p

Dzięki temu że płacimy gotówką, kupujemy najtaniej właśnie w Biedronce, omijajmy prowizję bankową.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja właśnie przez gotówkę tak rzadko chodze do biedronki. Nigdy nie mam gotówki! Bankomat hektar od nas, jak już jestem przy nim to albo zapomnę albo wezmę pieniądz, który natychmiast okazuje się potzrebny bo córka za obiady albo mąż musi do warsztatu z samochodem. Jak nie ma gotówki w domu, to nie wydaję. Ile razy wezmę - to się rozejdzie. I na biedronkę brakuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego w Biedronce nie kupuje :

kefir tola, kwestia gustu nie smakuje mi ale za to mają jeszcze krasnystaw w 1l butelkach

budynie- straszny syf

marchew-inna w smaku niz kupiona w warzywniaku taka jakaś słodsza

ziemniaki, pomidory

wędliny- w ogóle żadnych nie kupuje

słodyczy - nie testuje bo nie jem :D

kupuje:

musli, mąke, olej, sosy z knorra po 2zl, przyprawy, papier toaletowy, płyn do tkanin, płyn do naczyń, mydło, szczoteczki do zębów, herbaty różne głównie remsay, grejfruty, pomarańcze, ryż, sery w kostkach, twarogi, kukurydze, fasole, groszek, koncentrat pomidorowy

mam na piechotkę 4min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ugotowałam budyń dla testu. :)

Kupuję czekoladowy i najczęściej użytkuję jako dodatek do moich różnych wypieków. Po twoim wpisie zaraz postanowiłam obadać, jak smakuje w swojej podstawowej postaci. Pamiętam, że kiedyś jadłam na ciepło waniliowy i faktycznie miał jakiś taki posmak nieciekawy, lekarstwowo-chemiczny. Czekoladowy wyszedł normalny - może raczej smak kakaowy niż czekoladowy, ale bez żadnych dodatkowych "atrakcji". Jeszcze drugą porcję spróbuję w wersji zimnej. Może w międzyczasie producent się zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronie jest kilka fajnych i dobrych rzeczy..........przede wszystkim tańszych niż w pozostałych sklepach. Np woda Żywiec niegazowana w lokalnym średnio 1,99, w Biedronie 1,79. Wędliny tam kupuje czasami, dobra jest pierś wędzona z kurczaka, szynka babuni, kiełbasa gospodarska, pyszne są pasty rybne, wędzony łosoś.......summa summarum ciesze sie, ze biedronka jest w pobliżu ;)

W Lidlu dobre są faktycznie słodycze (niemieckie słodycze zawsze były i będą dobre), makarony ... juz nie pamiętam co tam jeszcze kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...