Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 230
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ju łelkam:)

a tak przy okazji, czy ktos probowal łososia swiezego, tego po 34zl za kg?

mialam juz dzwonki mrozone (9.90zl), ale nie szczegolnie mi przypadly do gustu, wk* osci...moze sie nie znam:)

dzis zobaczylam swiezego fileta w "stonce" (w Makro jest po 58zl za kg i jest prze, przepyszny) jak z jakoscią tego z Biedrony?

ktos sie skusil na taki delyszys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim wydaniu "Wprost" jest fajny artykuł o Biedronkach.

opowiada mi o tym ,ze w miarę rozwoju sieci pozyskuje się renomowanych dostawców-przytoczono przykład Coca-coli,produkującej specjalnie dla Biedronki w niespotykanych nigdzie indziej opakowaniach i cenie,a także o winnicy Casa Vinicola Morando,która dla Biedronki wypuściła wino Barolo w cenie 29,90. Autor artykułu twierdzi ,że jest to "iście dumpingowa cena" bo "z reguły takie wino kosztuje między 100a 300 zł":)

 

Na dziesięciolecie biedronki kupiłam sobie patelnię z dnem jak plaster miodu.Jest świetna.Mowię to z pełną odpowiedzialnościa po latach kupowania patelni znanej firmy,z której teflon-mimo uzywania drewnianych łopatek-schodzi szybciej niż lakier z paznokci:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też sporo zakupów robimy w osiedlowych marketach. Co do jakości artykułów bywa różnie. Z Lidla np. słodycze i nabiał, z Biedronki napoje (ktoś powyżej pisał o Coli, choć ja wolę niegazowane). Nie pojmuję, jak można przez miejsce zakupów postrzegać siebie lub innych. W moim świecie statusu nie wyznacza reklamówka z Biedronki czy kurier z Piotra i Pawła. Ludzie, którzy mają tak ukształtowaną wiadomość są bardzo biedni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lasani będę pamiętać

 

Gałka, jak wygląda ten plaster miodu????? też ciągle walczę z patelniami.

Najbardziej mi żal... garnka z Leclerka. Taki żeliwny podobno, jaki fajny był ale teflon mu zlazł z dna po pierwszym bigosie :(

Potrzebuję dobrego garnka nie z nierdzewki i dobrej niedrogiej patelni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, ja jestem testerem garnków :) miałam już taka ilość markowych i nie markowych, że głowa mała i co? Króluje stary Olkusz i ceramika,choć miałam okazje gotować w żeliwie i to moje niedościgłe marzenie Le Creuset lub Fissler (cena , około tysiaka za garnek 26 cm :( ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZS-niestety te patelnie były tylko na jubileusz:(

Teraz ich nie widzę.Na dnie mają wzór w plaser miodu ,trochę wypukły,nie wiem jak to dobrze opisać ale funkcjonuje dobrze.

I zgodzę się z Malką,że nie ma jak normalny ,emaliowany garnek za średnie pieniądze.Oczywiście można i należy dążyć do" mercedesów garnkowych"ale póki co wolę Olkusz niż te z cienkiego metalu w których zupa kiśnie zanim jeszcze zdąży ostygnąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patelnie z Olkusza czesto sa w Biedronce w promocji.

Lazani nie jadlam ale slyszalam same dobre opinie.

 

Bylam wczoraj i sa w promocji czekolady belgijskie z Wawela w koszach z limitowanymi artykulami. 75 g kosztuje okolo 2,80 zl. W srodku maja nadzienie pralinowo/orzechowe, a smakuja lepiej niz praliny z linda, ktore byly u nas hitem w domu. Czekolady belgijskie z biedronki przebily linda.

 

Tak wygladaja

http://swiatslodyczy.blox.pl/resource/belgijskabiala1.jpg

 

sa 4 smaki:biala, mleczna, z orzechami i gorzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem:)

Niestety potraktowałem ja mikrofalą i się rozpłynęła , ale i tak była bardzo smaczna.

Ale mi apetytu narobiłaś, zaraz lecę do Biedy:)

 

 

tylko i wylacznie piekarnik, nawet dluzej kilka minut trzeba piec niz podaja na opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...