Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 230
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W Biedronce ostatnio były piwo Carlsberg po 2.19 oraz deserki czekoladowe po chyba 1,59 takie z pianką czekoladową. Że nie wspomne o tanich jogurtach gruszkowych czy innych. I ser żółty, krojony Morski.

Jeśli chodzi o wędliny to jak chyba pisałem PIKOK z Lidla. I dość niezłe piwo Argus malinowe (choć w większych ilościach zasłada strasznie paszczękę). A i w Lidlu smaczny Advocat, ale ten niemiecki, duży. A od wczoraj - akcesoria dla rowerzystów. Dobrej jakości i niezbyt drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce ostatnio były piwo Carlsberg po 2.19 oraz deserki czekoladowe po chyba 1,59 takie z pianką czekoladową. Że nie wspomne o tanich jogurtach gruszkowych czy innych. I ser żółty, krojony Morski.

Jeśli chodzi o wędliny to jak chyba pisałem PIKOK z Lidla. I dość niezłe piwo Argus malinowe (choć w większych ilościach zasłada strasznie paszczękę). A i w Lidlu smaczny Advocat, ale ten niemiecki, duży. A od wczoraj - akcesoria dla rowerzystów. Dobrej jakości i niezbyt drogie.

Pikok z Lidla faktycznie smaczny, schab szczególnie :). Jak się jednak policzy ile te wędliny kosztują w przeliczeniu na kilogram to wychodzi na to że taniej pojechać do jakiegos dobrego, nawet drogiego mięsnego i kupić pokrojone na wagę.

Zachęcony przez was byłem na zakupach w Biedronce i cos tam kupiłem. Faktycznie takiej tandety straszliwej nie zauwazyłem. Praktycznie ten sam standard co Lidl czy Netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Wszyscy nas doją nas jak tylko mogą, i się śmieją z głupiego narodu że na to wszystko pozwala.

 

Ale w Biedronce nas doją mniej niż Pana Prezesa na Ochocie! Okazał się frajerem, że dał się tak wydoić! Ja tam kupuję w dyskontach choć do biedoty się nie zaliczam [tak mi powiedzieli w banku sprawdzając zdolność kredytową]. Może dlatego stać mnie na kredyt, że nie kupuję [zwykle] w ekskluzywnych sklepach? Kto oszczędza to i ma - jeden więcej drugi mniej.

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako fanka Biedronki, podam taki przyklad:

-wczoraj zabraklo mi kawy, a tu niespodziewanie goscie w drzwiach (8.00 rano, wiec kawa obowiazkowo;)

lece do osiedlowego sklepiku, bo do stonki daleko, patrze-nesca 23zl:rolleyes: kupilam wiec tylko malą za 7zl (jak mus to mus-jakos przezylam), a popoludniu do biedronki i patrze, oczom nie wierze....nesca 17zl (o gratisie nie wspomne:jawdrop:)

Ptasie mleczko w osiedlowym sklepiku kosztuje 11,60zl a w Biedronce 8zl...przykladow mnostwo

 

by the way-o mnie to kazdy moze mowic, ze "bidna, robi zakupy w Biedronce"....ja mam 5zl na moją kochaną fete z peperonii i jak sobie ją tak podjadam w domku, zagryzając prosciutto to sie jakas biedna nie czuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...