Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Malachit Świstaków - komentarze


Recommended Posts

Dzięki za odpowiedz!

 

Odnośnie WM to wlaśnie nad klatką schodową pasowałby wywiew, wynika to z moich obserwcji, że jeśli coś ucieknie z kuchni to ładuje prosto na piętro przez klatkę.

 

Co do maszyny do cięcia to chętnie pożyczę i skopiuje sobie lub dokładnie opisz jej budowę. Ale czasami bywam w Rzeszowie to i do Łańcuta mogę podskoczyć.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Więc tak. Poniżej rysunek z wymiarami:

http://img36.imageshack.us/img36/2589/ciciestyropianu.jpg

 

Do tego potrzebny będzie drut oporowy, najlepszy dla mnie okazał się 0,6mm, o taki (można go kupić na metry-do ocieplania domu radzę kupić koło 15m):

DRUT OPOROWY

 

I teraz źródło zasilania. Potrzebujemy czegoś, co da nam 100W przy napięciu 14-18V (ja kupiłem 300W trafo z napięciami 7,5 i 15V), bo próbowałem dużo różnych średnic drutów).

Np: TAKI lub TAKI

 

Ramię jest tak zrobione, że jest sprężyste, i nie ma potrzeby stosowania napinacza drutu (sprężynka była na początku). Ono samo z siebie jest napinaczem.

Za to podpowiem, że można skrócić wymiar ramienia 550mm o jakieś 20mm.

Łatwiej wówczas ustawić drut prostopadle do blatu.

 

To tak 90% informacji jakie potrzebujesz. Połączyć to łatwo. W obudowę jakiś wyłącznik + kabel i ognia :).

Edytowane przez swistak81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...