Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poważny wypadek Kubicy, Polak zabrany śmigłowcem do szpitala - po Kubicy?


lulkas

Recommended Posts

slyszalem, no i co ?

kubica jest ubezpieczony wiec makaroniarze maja niezly zarobek, przelot, badania i inne duperele

mam nadzieje ze po 2 tygodniach bedzie normalnie trenowal w F1, czego mu serdecznie zycze

 

Nie sadze ze wyzej post byl rozsadny, Kubica jest w stanie ciezkim, caly rok pewnie rechabilitacja, zreszta pewnie za kilka godzin bedzie podana informacja o stanie Kubicy oraz przebytej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wy się spieracie ? - każdy ma jakieś hobby -nie można mu zabraniać czy trzymać za kratkami od wyścigu do wyścigu- oby nam zdrowiał szybciutko i mógł robić dalej to co kocha -z pożytkiem dla kibiców

 

Nikt sie nie spiera, tylko dziwnie sie czyta o kasie i wszytkim innym nie zwiazanym bezposrednio z Robertem. Bardzo sie ciesze z wiadomosci naplywajacych z Wloch. Za miesiac powinnismy wiedziec jak dokladnie przebiega rehabilitacja i jak sprawna ma dlon Kubica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wy się spieracie ? - każdy ma jakieś hobby -nie można mu zabraniać czy trzymać za kratkami od wyścigu do wyścigu- oby nam zdrowiał szybciutko i mógł robić dalej to co kocha -z pożytkiem dla kibiców

 

wydaje mi się że nie do końca jest tak. team inwestuje w takiego roberta ogromne miliony i płaci mu miliony. za to chcieli by, żeby pan robert siedział na d... i se krzywdy nie zrobił w tak ryzykownych rajdach. za takie piniondzory można na kilka lat się powstrzymać co nie? teraz pan robert ma problem bo (nie znam się ale przypuszczam) że kaska zamiast płynąć będzie tylko skapywać, w dodatku jego fotel zajmie ktoś inny równie dobry i oby nie okazał się lepszy. wiesz ja też mam hobby za które dałbym się pokrajać (wędkarstwo) ale przyszły na świat dzieci. oczywiście mógłbym je trochę zaniedbać i co 2 tyg. wyskoczyć z koleżkami na weekend. tylko, że czuję się w jakiś sposób do czegoś zobligowany i rybki parę lat muszą poczekać.

robertowi oczywiście z całego serca życzę powrotu do formy i oby nam dostarczył jeszcze wielu wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wychodzi twoja odpowiedzialność.

na marginesie dodam, że wychowywanie dzieci to nałożony na nas obowiązek nic nie mający wspólnego z tym kogo i jak wychowasz. dzieci trzeba wychować niezależnie jak ci za to potem odpłacą (kwestia wychowania). ale może jak będziesz miał dzieci to zweryfikujesz swoje poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wychodzi twoja odpowiedzialność.

na marginesie dodam, że wychowywanie dzieci to nałożony na nas obowiązek nic nie mający wspólnego z tym kogo i jak wychowasz. dzieci trzeba wychować niezależnie jak ci za to potem odpłacą (kwestia wychowania). ale może jak będziesz miał dzieci to zweryfikujesz swoje poglądy.

Na mnie nikt nie nakładał "obowiązku" wychowania dzieci- nikt nie zostawił mi pod drzwiami i nie powiedział teraz wychowuj. Jeśli ktoś chce mieć dzieci to rozmawia na ten temat z partnerem-ką i działają w temacie. Mówienie o obowiązku w kontekście emerytalnym-żeby miał kto na nas pracować też jest bzdurą-nie zafundował bym tej roli swoim dzieciom. Nie wiem o chodzi z tym obowiązkiem -rozwiń bo nie mogę się ustosunkować.

To że ktoś chce realizować swoje pasje nie czyni z niego nieodpowiedzialnego- każdy ma swój model życia -nie znam nikogo na tyle mądrego by mógł wskazać który model jest lepszy -nie ma złotej recepty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj jeszcze raz mojego posta #9 może zrozumiesz. teraz renault pluje sobie w brodę, że nie podpisało z zawodnikiem odpowiedniej klauzuli zakazującej ekstremalnych hobby. tak zrobiły inne teamy i teraz nie mają kłopotu.

nawiązując do tematu dzieci. nie wciskaj mi w usta kontekstu emerytalnego. ja podałem przykład a jeśli nie wiesz co to jakikolwiek obowiązek to po co rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj jeszcze raz mojego posta #9 może zrozumiesz. teraz renault pluje sobie w brodę, że nie podpisało z zawodnikiem odpowiedniej klauzuli zakazującej ekstremalnych hobby. tak zrobiły inne teamy i teraz nie mają kłopotu.

nawiązując do tematu dzieci. nie wciskaj mi w usta kontekstu emerytalnego. ja podałem przykład a jeśli nie wiesz co to jakikolwiek obowiązek to po co rozmawiać.

Prostuję -Fernando Alonso wrócił właśnie z nart w Dolomitach- więc nie wszyscy -nie wszyscy .... ;) Pomijam Marka Webbera w zeszłym sezonie ....

W kontekście dzieci nie rozumiem słowa obowiązek- to chęć -albo chce się mieć dzieci albo nie- decyduję tylko 2 osoby. Nie rozwinąłeś o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...