Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój mini salonik


desuetudo

Recommended Posts

Chętnie przyjmę wszelkie sugestie dotyczące Waszych pomysłów na mój aneks. Jeżeli chodzi o szczegóły to na przeciwległej ścianie do kanapy będzie powieszony telewizor, w rogu za stołem myślałam o niewielkiej szafce. Nie wiem czy zostawić tyle fioletu ile jest, czy dodatki tylko w brązie będą pasowały? Podoba mi się połączenie szarości i fioletu, może być np.fiolet-brąz-szary?Mam świadomość że przestrzeni jest niewiele dlatego nie chcę przesadzić i dodatkowo jej zmniejszyć niepotrzebnymi gratami. (Poduszki były już w tym kolorze razem z kanapą) Czekam na wszelkie pomysły. Pozdrawiam.

P1060363..jpg

P1060366..jpg

P1060365..jpg

P1060364..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilabym poduszki na bardziej spokojne, np gladkie szare, do tego zaslona podwojna np fiolet + szary, dywan bardziej spokojny jednolity, krzesla tez bym zmienila na bardziej nowoczesne jak i zwis nad stolem + calkiem sporych rozmiarow donica w kolorze fioletu.

 

Koniecznie cos nad kanapa bym powiesila ale to i tak musi wyjsc w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze na przeciwko kanapy jest tez otwarta kuchnia? jakei tam masz kolory? moze zamiescisz zdjecie tez zeby bylo widac calosc?

co do poduch to sie zgadzam. kolorystycznie srednio pasuja, ale moze mozesz zmienic tylko powleczke na poduchy na wybrany przez Ciebie kolor.

 

ze stanu mebli, dywanu wnioskuje ze wszstko jest raczej nowe i wymiana na cos innego nei wchodzi w gre. zatem raczej musisz dograc reszte dodatkow, czyli np zaslony czy zdjecie/obraz na scianie nad kanapa etc

 

z tego co widze to stolik jest przysuniety do sciany, tak? tam tez bym przemyslala jakies fajne zdjecie, ktore by wspolgralo ze zdjeciem nad kanapa. najlepiej gdyby te zdjecia byly duze i czarnobiale. a i moze daj jeszcze jedno zdjecie starajac sie ujac caly salon, np. stojac w przedpokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszelkie sugestie, co do poduszek to napisałam że takie przyszły razem z kanapą nie zamierzałam ich tak zostawić:) Po prostu czekam na koncepcję całościowo. Też myślałam o czarno-białych obrazach nad kanapą i nad stołem, może coś takiego nad kanapą: http://www.alarte.pl/architektura/panorama_miasta/manhattan_18.html ?Jeżeli chodzi o zasłony to myślałam o Tych materiałach http://www.dekoria.pl/offer/fabrics_collection/57/Fantasy i wtedy zasłony i poduszki z tego samego (nie będzie za dużo? ) Na wymianę krzeseł czy zwisu narazie nie ma szans to dostaliśmy i to mamy a fundusze są ograniczone niestety:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ja nie mam co z tym dywanem zrobić:) Może nie był to zbyt przemyślany przeze mnie zakup, ale jak powiem że chcę nowy dywan bo ten mi już nie leży to mnie chłop razem z nim z mieszkania wysadzi;) Więc jakie dobrać dodatki by jakoś z nim 'grały'? Poduszki i zasłony całkowicie jednolite dać? i jaki obraz wtedy żeby się to wszystko nie gryzło?

 

BTW joliska bardzo mi się podoba Twoja kuchnia szkoda, że jej nie widziałam przed zrobieniem mojej:)

Edytowane przez desuetudo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny dywan proponuję podpowiadać dzieciom/zwierzętom jako znakomite miejsce zabaw, jedzenia etc. A zasłony i poduszki wybrałabym w kolorze tych jasnych listków na dywanie. Pobawić możesz się fakturą poduszek: filc, kudły, wstążki - co Ci tylko przyjdzie do głowy. Zdjęcia/obrazy/plakaty - w jasnych, rozmytych szaroburościach z odrobiną kremu, ciemne wąskie ramki, zimne kremowe passe-partout.

 

fiolet.jpg

 

Dziękuję w imieniu kuchni :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...