Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Proszę o polecenie firmy-zachodniopomorskie


Recommended Posts

  • 1 year później...
Jak w temacie - poszukuję solidnej firmy- projekt i wykonanie ( rekuperacja GWC odkurzacz centralny) na terenie woj.zachodniopomorskiego ( okolice Koszalina, Kołobrzegu). Z góry dziękuję.

 

POLECAM!!! Zachodniopomorskie Centrum Wentylacji PAJOS. U mnie wykonali rekuperacje w oparciu o Brink 300 i łącznie 12 punktów naw-wyw. Działa już 4 rok i nic nigdy sie nie stało. Kanały sztywne zaizolowane, wydatki wciąż takie same jak przy instalacji. Cena była najniższa sposród wszystkich wykonawców i troche sie obawialismy z żoną o jakosć wykonania, ale bezpodstawnie. Dostalismy szczegółową umowę z której się wywiązali w 100%. No i instalacja wciąż na gwarancji. Mam nr jak komus potrzebny 726 377 161, mają też strone http://pajos.home.pl/strona-glowna/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM!!! Zachodniopomorskie Centrum Wentylacji PAJOS. U mnie wykonali rekuperacje w oparciu o Brink 300 i łącznie 12 punktów naw-wyw. Działa już 4 rok i nic nigdy sie nie stało. Kanały sztywne zaizolowane, wydatki wciąż takie same jak przy instalacji. Cena była najniższa sposród wszystkich wykonawców i troche sie obawialismy z żoną o jakosć wykonania, ale bezpodstawnie. Dostalismy szczegółową umowę z której się wywiązali w 100%. No i instalacja wciąż na gwarancji. Mam nr jak komus potrzebny 726 377 161, mają też strone http://pajos.home.pl/strona-glowna/.

 

Twoja rado-reklama po 2 latach to o kant doopy potłuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

szukam rekuperacji w okolicach szczecina i trafilem na zcw pajos i te wypowiedzi na forum i smiac mi sie chce. szukajac firm w internecie zawsze staram sie sprawdzic z kim mam do czynienia i tak samo zrobilem z zcw pajos i okazuje sie ze jak wynika z wczesniejszych postow pana soohy5 to ta firma, ktora dziala od 13.02.2013 r. założyła :jawdrop: 4 lata temu rekuperacje w domu który zaczał budowac w lipcu 2011 r. DOBRE

Uważajcie na takie firmy bo łatwo dać się naciagnać CEIDG najlepszym sposobem na pseudo fachowców!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
firma, ktora dziala od 13.02.2013 r. założyła :jawdrop: 4 lata temu rekuperacje w domu który zaczał budowac w lipcu 2011 r. DOBRE

Uważajcie na takie firmy bo łatwo dać się naciagnać CEIDG najlepszym sposobem na pseudo fachowców!!!

 

Szanowny panie sopell,

 

ZCW Pajos rzeczywiscie zostało zarejestrowane w lutym br. jednakże od kilku ładnych

działalismy na rynku pod ogólną nazwą usług budowlanych, a Pajos było

nazwą nieformalną. Po podziale spółki otworzylismy ZCW Pajos i działamy juz

tylko w branży wentylacji. Myslę ze najlepszym sposobem na sprawdzenie firmy jest rozmowa w cztery oczy i poznanie referencji, a nie wyciaganie pochopnych wniosków ze szczątkowych informacji jakie są dostępne na internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...