Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ukladanie kostki ile kosztuje?


Recommended Posts

mamy do zrobienia podjazd i jakieś alejki (ok 150-170m2) plus ogrodzenie od frontu. wszystko w systemie semellrock. Jaki jest kompleksowy koszt położenia m2 kostki? Może ktoś się orientuje.

 

Ja płaciłem w zeszłym roku (lipiec/sierpień) za ułozenie 125/m2.

Usługa kompoletna od przygotowania podłoża do ostatecznego odbioru. W sumie miałem 157m2 kostki w tym "trochę" palisad, z których wykonane były schody tarasowe i wyjście z boku garażu.

Kostka z Bazaltexu (polbruk) seria Santorini - płukana a'la granit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
mamy do zrobienia podjazd i jakieś alejki (ok 150-170m2) plus ogrodzenie od frontu. wszystko w systemie semellrock. Jaki jest kompleksowy koszt położenia m2 kostki? Może ktoś się orientuje.

 

Cześć,

ja dostałem ofertę na ułożenie Semmelrock Palio 130 PLN/m2. Usługa all in, po mojej strony "tylko" zabezpieczenie gotówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150zl za metr? to lichwa, albo czysta naiwność inwestora;) fachowiec proponujący taka stawkę za położenie kostki (bez palisad) wyleciał dziś z hukiem z placu budowy sąsiada.

Wracając do pytania, to kwota 110-120zł jest realna kwotą jaką trzeba zapłacić z kompleksowe położenie kostki, na ile się zgodzisz to już inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś namiary na sensowną i sprawdzoną ekipę działającą w okolicach Łodzi. Wybór materiału dopiero przede mną także nie wiem czy pójdę w stronę bruku czy granitu

jak rany, miałam bardzo fajnych chłopaków, kostka leży rok i ładnie leży, ale zgubiłam namiary na nich!!! Napisz na grupie łódzkiej, miałam ich z grupy, może się odezwą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...

Ja płącę 150 cm za kompletną usługę (jeden bok docinany w łuk, bdo tego eko bordy, obrzęza itp)

Oczywiście cena zależna jest od wybranej kostki - patrząc na cenę wybranych przeze mnie kostek, wychodzi na to, że robocizna wynosi około 30zł/m2

Utwardzenie podłoże - 60zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

To teraz ja odgrzeję temat :)

 

Mam do ułożenia <> 210m.kw kostki. Żadnych mozaik greckich ;)

Około 90m obrzeży, 14m palisady, dwa schody.

 

Lokalizacja: okolice Skawiny.

 

Kostkę mam wybraną i znam jej cenę. Interesują mnie aktualne ceny usługi kompleksowej

czyli jest trawnik - czary mary i jest kostka :) Zrobione wszystko na gotowo.

 

Na razie dwóch nie wzbudzających zaufania gostków podających się za brukarzy rzuciło

"około 30-35tys za robotę z materiałami".

 

Interesuje mnie prosta sprawa - ile kosztuje typowo samo ułożenie kostki, a ile wszelkie związane

z tym koszty poboczne - czyli wykopanie ziemi, ułożenie podłoża, wszelkie materiały itd itp.

 

Będę wdzięczny za przykłady cen z okolic Krakowa.

 

Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...