Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze okołobudowlane


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczoraj napisałam post, ale mnie wyrzuciło. Może tym razem sie uda.

 

Moim zdaniem wybrałaś idealnie pasujące ogrodzenie do Waszego domu. Nie przepadam za kutym, ale ten wzór jest bardzo ładny i różni się od powszechnie stawianych płotów. Bardzo dobry wybór.

 

PS. Chaberek szlachetnieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej hej :D W środku nic nowego - zupełnie nic ( poza małą rozpierducha w łazience, gdy trzeba było odrywać umywalkę od szafki i ściany, żeby zamontować kran. Efekt - nie ma ani umywalki, ani kranu, hydraulik niechętnie nas odwiedza :( ) No ale muszę przyznac, żeby oddac sprawiedliwość, że po kilkunastu tygodniach umawiania się w końcu zamontował kran w kuchni i podłączył zmywarkę i kibelek ( choc bez deski, bo zagubiłam mocowania do deski wolnoopadajacej - na szczęście już się znalazły i teraz woże je w samochodzie ;) )

 

Z rzeczy realnie zrobionych - została położona kostka - dzisiaj zapłaciłam wykonawcy, nasze konto zostało więc mocno uszczuplone.

Teraz ekipa przygotowuje teren pod trawkę, której pragne bardziej, niż np. nowych mebli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ewa:)

Dobrze, że Cię Aga wywołała do odpowiedzi:)

 

Wiesz co, jak czytam Twoje wpisy to jakbym o sobie czytała - wszystko się ciągnie jak flaki a olejem i mam wrażenie że tylko mi zależy, żeby tą budową jakoś pchać do przpdu:/

 

ps. to ja Luka, tylko avatar zmieniony mam:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Luka:) a co jest na nowym awatarku? Nie miałaś przejsciowo dmuchawca?

 

Jak juz napisałam - kostka połozona, więc w koncu będę mogła zmyc podłogę w domku, bo strasznie jest zatłuczona.

Mnie wykonawcy to chyba niezbyt lubia, bo "się czepiam". Gośc od malowania tez się nie pojawia od kilku tygodni, bo powiedziałam, ze jest kilka miejsc niedomalowanych i chciałabym, żeby to poprawił (np. pod parapetami - zauważyłam jak usiadłam na krzesełku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz, jaki usmiech wywołałas na mojej twarzy, gdy zobaczyłam Twojego awatarka :)

Bywam na forum, bo to uzaleznienie chyba - podglądam, co się u Was dzieje i podziwiam postepy, najczęsciej szczeka mi opada, jak widzę efekty Waszych prac. Stwierdziłam w pewnym momencie, że nie mam czym się pochwalić, bo nawet jak chcę dobrze, to efekt końcowy nie zawsze wychodzi taki jakiego bym oczekiwała - więc wyciszałam się powoli i tak juz zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz, jaki usmiech wywołałas na mojej twarzy, gdy zobaczyłam Twojego awatarka :)

 

I bardzo dobrze - ja lubię ludzi i lubię pozytywne emocje...:)

 

 

Bywam na forum, bo to uzaleznienie chyba - podglądam, co się u Was dzieje i podziwiam postepy, najczęsciej szczeka mi opada, jak widzę efekty Waszych prac. Stwierdziłam w pewnym momencie, że nie mam czym się pochwalić, bo nawet jak chcę dobrze, to efekt końcowy nie zawsze wychodzi taki jakiego bym oczekiwała - więc wyciszałam się powoli i tak juz zostało.

 

Ewa, wiesz co Ty moją siostrą budowlaną jesteś (mam identyczne odczucia jak Ty w stosunku do swojego domu) więc jak zaglądasz to mów do nas, pokazuj że jesteś , dobra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamieszkania jeszcze sporo wody musi upłynac ....Planowalismy poczatkowo na wakacje, ale dawno już przesunelismy na święta B.N. Czytałam, że u was rówiez przesuwka

Śmiać mi się chcę, jak próbowałam przekonać panią w banku, że po roku od rozpoczęcia budowy, to my na bank bedziemy już mieszkać...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumpa - kostka w piachu, więc nic nie widać. Na podjeżdzie jest czarny Akropol, a chodnik do drzwi wejściowych i opaska wokół domu z szarej Piccoli z białym paskiem.

 

Ardea - dzięki :) kuchnia tez mi się podoba ( pomijam fakt, że ostatnio wzywałam stolarza, żeby przy okazji demontażu umywalki poprawił też drzwiczki do szafki narożnej, bo dopiero po czasie zauważyłam, że aby się dostać do kosza na smieci, to musiałabym otwierać dwoje drzwiczek)

 

Czy wymaga od siebie za duzo? Zawsze trzeba równac do lepszych :) Duzo się nauczyłam na forum i dzięki Wam, ale "pewne wzorce" pozostaną dla mnie niedoścignione :)

Edytowane przez ewanz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...