Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze okołobudowlane


Recommended Posts

Ewa to nie kwestia ciągnięcia tylko mega zapracowania. Ostatnio to nie wiem w co mam ręce włożyć. Praca, szkolenia, dzieciaki i choróbska nas rodzinnie gnębiące całkowicie pochłonęły moją uwagę i czas.

 

 

No i ja też byłam za jasnymi :p A balterio są super, u mnie wielu znajomych maca z niedowierzaniem bo w panel ciężko im uwierzyć. Pewnie przy 2stronnej v-fudze mogłabym wpierać że decha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

my jak braliśmy nasze liberty to była super promocja w komforcie plus jeszcze rabat na cały dom, ostatecznie kosztowały nas po 70kilka zł a teraz koleżanka chciała takie same położyć i już 105 od metra jej zaśpiewali (opcja z usługą a więc i niższym vat'em tak jak u nas)

 

jeśli idzie o chorowanie to u mnie niestety akcja długoterminowa ciągnąca się już od dawna tylko teraz nawracająca, po prostu i psychicznie i fizycznie ciężko jakoś wszystko pogodzić więc wolałam oszczędzać siły i na kompie nie bywałam praktycznie poza sprawami zawodowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balterio też na mnie zrobiły wrażenie i jakośc super

 

Cena niestety też super - próbuję wyczaić jakieś bardziej przystępne cenowo - oczywiście jak to ja - jeszcze nic nie wybrałam.

 

też niczego nie pokazujesz, a wiem że łazienka gotowa

 

He he - ciekawe skad takie wieści???

łazienka dolna została pozbawiona umywalki i tak na razie zostało- bo pan hydraulik ma do nas strasznie daleko :p deska do muszli wciaż nie zamontowana :( tak więc stan łazienki jest prawie taki, jak kiedyś pokazywałam.

Natomiast górnej łazienki nie ma i na razie nie będzie, niestety. :cry: :cry: tak więc pewnie nie o mojej łazience krązyły słuchy :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Acero tylo raz i poraził mnie wybór dostępnych tam paneli - można dostać zawrotu głowy! Na pewno jeszcze się tam wybiorę :yes:

 

No tak - łazienka "prawie" była gotowa i to "prawie" ciągle jest w mocy :p mam nadzieję, ze niedługo to sie zmieni :) Plytki łazienkowe i szafkę juz pokazywałam, więc wiele się nie zmieni.

 

matraż na panele mamy spory - 100m2, więc cenowo musze podejsc rozważnie. Najbardziej podobają mi się z podwójna fugą, jak u Ciebie, ale takich jest niewiele. najczęściej 4V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak piszesz Ardeo, szuflady to inna bajka ale mi zależało żeby szafka była pojemna i ze względu na brak pralni chciałam mieć możliwość wstawienia do niej wszystkich płynów i proszków do prania czy dużych pojemników (wiaderek) z proszkami. No i moje szafki to po prostu lakierowane fronty a boki zwykła płyta, żadne kamienne blaty etc i sądzę że cena umiarkowana, chociaż mówiąc szczerze dla mnie ten tysiąc to i tak już sporo było.

 

Ardea a co do cen to ja nie mam stricte określonych wzorów i przy poszukiwaniach i zakupach na duże ustępstwa idę. Kupując podróbkę podróbki oryginału który mi się podobał zaoszczędziłam sporo, na zasadzie podobne a niekoniecznie dużo gorsze czy brzydsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...