Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze okołobudowlane


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myślę, że i tak ekipa trzyma satysfakcjonujące tempo:)

 

Z dachówką było tak, że moi rodzice sponsorują nam cały dach, więc, aby ich nie naciągać, szukaliśmy wśród tych tańszych i okazało się, że Roben poprawił zamki i jest godny polecenia. Mój warunek (kanciasta i jak najbardziej matowa) spełniała Monza Plus w kolorze antracyt i na nią się zdecydowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, (okien też jeszcze nie zamówiłam) ale są to dodatkowe koszty - i to nie małe, bo pytałam się o taka opcję i na razie odstąpiłam od tego zamiaru; teraz w letnie miesiące korzystamy w domu z elektronicznego odstraszacza brossa - na wakacjach też się sprawdził;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak się zastanawiam czy nie lepiej tego zrobić od razu, ponieważ gdy ja domawiałem moskitiery do gotowych już okien miałem problemy, raz ze zmierzeniem rozmiaru, dwa z interpretacją tych wszystkich oznaczeń :) Nie wiem jakie ceny otrzymywaliście, ale jakiś rok, może dwa lata temu cena wynosiła około 60-70zł za połówkę okna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno byłby rabat. Proszę pomyśleć czy ten odstraszacz będzie się tak samo dobrze spisywał na 60 metrach co na 200 metrach. I czy takie coś trzeba montować w każdym pokoju? Bo moskitierę montujemy tylko w pokoju dziewczynek x2, Waszym, może dwie w salonie, w spiżarni i chyba tyle by wystarczyło (Wasz wybór:)). To tak z mojego doświadczenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiusz, miałam podobne przemyślenia, jednak coraz częściej zaglądam do mojego kosztorysu i poddaję go weryfikacji; coraz więcej desek ( drewno zdrożało - 1m3 = 500zł), potrzebny las stempli, stała dostawa cementu itd. Zobaczymy, jak dojdzie do zamówienia okien i dachówki - to ciągle jeszcze przed nami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...