Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo ładny macie domek i wystrój wnętrz. W wolnej chwili napisz prosze czy macie ogrzewanie podłogowe i co na tym(kafle, deski czy panele) i jak to sie sprawuje. Z góry dziękuję i miłego mieszkania w domeczku.

 

P.S. Kasia-Grzes, tak naprawdę to przede wszystkim chciałam życzyć Waszemu synkowi dużo zdrowia. Może spytasz skąd wiem, natknęłam się tu i tam na Twoje wpisy a "te sprawy nie sa mi obce' jako matce. Wszystkiego dobrego.

Edytowane przez kloska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Witaj Kloska:)

Bardzo miło mi ,że podoba Ci się nasz domek.Dużo pracy w niego włożyliśmy ale komfort mieszkania jest tak wspaniały ,że niczego nie żałujemy.No może tego ,że tak póżno się zdecydowaliśmy na bydowę.

Dziękuję za życzenia dla synka. To nasz skarb :D

Gorąco pozdrawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna wiosna w ogrodzie.Zające kicają po polach .Budzi się życie .Pięknie aż się chce wyciągnąć meble ratanowe na taras.Zapowiadają u nas( Dolny Śląsk) w następnym tygodniu nawet 18 st:wiggle: Prace w ogrodzie już prawie skończone ,poprzycinane drzewa i krzewy i już liście zaczynają się rozwijać.Nawet zakwitły już kosaćce miniaturowe :D i lada chwila będą też hiacynty kwitły ,narazie królują śnieżyczki,przebyśniegi i krokusy.Ach jak ja kocham wiosnę:wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloska

Z wrażenia chyba zapomniałam o ogrzewaniu, mamy cały parter w podłogówce,bez sypialni ,na górze tylko w łazience i przedpokoju. W łazienkach i kuchni kafelki, reszta w panelach AC4 .kupiliśmy zwykłe ,tak nam pan doradził bo to niby chodzi o grubość . Nic sięz nimi ie dzieje . W całym domu bardzo ciepło. Zalozylismy kilka kaloryferow na wszelki wypadek ale ich nie wlanczamy. U dzieci na górze są w pokojach kaloryfery i tam włączamy zimą. Nic się nie dzieje z panelami . Polecam z całego serca :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Byliśmy na badaniach kontrolnych z synkiem i na szczęście leki zaczęły działać bardzo dobrze.Serce pracuje spokojnie bez żadnych niespodzianek.:D

Za tydzień kontrol ,a za miesiąc wyjazd na wczasy ,ach jak my tego potrzebujemy po tylu pobytach w szpitalach. Mam nadzieję ,że lekarze nie sprzeciwią się i pozwolą nam na wyjazd z Tomkiem do Włoch ,on tak bardzo się cieszy:( Basen w ogrodzie to super sprawa ale nie to samo, no nie ma co się zamartwiać na zapas.

A w ogrodzie kolorów przybywa ,pogoda bajeczna a od jutra znów upały u nas:D

Najbardziej chyba cieszy wiadomość ,że za dwa tygodnie wakacje :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Nestety ogród zaniedbany ,choroba synka bierze górę nad nami ale się nie damy, gdyby ktoś chciał pomóc to bardzo prosimy i z góry dziękujemy .Przed nami wielka walka ale Tomek , dla niego wszystko jesteśmy w stanie zrobić.

Pomagają nam FUNDACJE: COR INFANTIS I SIEPOMAGA oraz od wielu lat ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ.

http://www.siepomaga.pl/gawron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Czas biegnie tak strasznie szybko a czy my mamy go dużo ,wierzę ,że tak ,że zdążymy.Bo miłość zwycęży wszystko.A dla Tomka naszego warto.

Bo mimo pogarszającej się pracy serca on ciągle pogodny i uśmiechnięty. Chęć życia jest silniejsza od cierpienia , cotygodniowych wizyt kontrolnych w klinice.

W Jaworze kilka pań organizuje zumbe i pieniążki w całości pójdą na konto na operację serca synka.Następne osoby są w trakcie organizowania maratonu ( bieg ,rolki i kijki ) a więc mocno trzymamy kciuki.

 

:wave:

www.siepomaga.pl/gawron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Dawno mnie już tu nie było . Ale bardzo dużo się działo w naszym życiu. Na szczęście już po najgorszym. 13.04 1995r na świat przyszedł nasz syn Radek a teraz po 20 latach 13.04 2015r odbyła się przeszło 7 godzinna ratująca życie operacja serca naszego 15 letniego drugiego synka Tomka . Najszczęśliwszy dzień ten 13. kwiecień .Czas nie do opisania ,ale już po wszystkim, Tomek bardzo dobrze przeszedł operację i szybko doszedł do siebie . po 11 dniach wypisali nas do domu. I teraz łapiemy życie garściami bo mamy dużo do nadrobienia . W połowie wakacji już będziemy mogli zacząć rehabilitację i mam nadzieję ,że też damy radę i będzie tylko z górki.

A w ogrodzie kolory niesamowite ,wszystko rośnie wspaniale . Dużo pracy ale teraz to już takie problemy to żadne problemy.

Życzymy miłego wieczorku wszystkim :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, 13-tego z pewnością nie przynosi pecha, jak widać, wręcz przeciwnie.

A teraz jest z górki i niech będzie tak, że już wszystkie dni będą szczęśliwe.

Z całego serca tego życzę...Ty wiesz :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...