Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

tu proszę komentować nasz dziennik budowy :)

Prosimy dzielić się opiniami, wrażeniami - może doradzać? - w sprawie budowy naszej Pchełki :)

 

Jesteśmy na początku drogi i każdy wpis będzie na pewno dla nas ważny .Za wszystkie rady, wskazówki będziemy bardzo wdzięczni.

 

Pozdrawiamy,

Danonki

 

link do dziennika Danonków:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?173662-Pche%C5%82ka-Danonk%C3%B3w&p=4586298#post4586298

Edytowane przez Danonki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 367
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

daszek taki wydaje nam się lepiej pasować, ale na projekcie (tym zrobionym przeze mnie) jest zdecydowanie za długi. Musiałby być prawie o polowe skrócony.

Pod daszkiem miałby się znajdować stół z krzesełkami np.

musimy jeszcze to przemyśleć - w każdym razie długi na 6m byc nie może :D

Edytowane przez Danonki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowesten, czyli w salonie planujecie zamienić miejscami drzwi z oknem? już u kogoś widziałam takie rozwiązanie i taras ten ktoś zrobił na prawdę ogromny. W sumie nie głupi pomysł. Sama przez jakiś czas się zastanawiałam nad takim rozwiązaniem, ale na razie zostaliśmy przy tej podstawowej wersji, ale kto wie - może nam się jeszcze pozmienia (jeszcze trochę czasu mamy :)) - tylko wtedy na pewno ten zmieniony dach tarasu (co to go wymyśliliśmy) nie będzie pasował.

 

i faktycznie, lasek, stawik, rzeczka to super miejsce dla naszej Pchełki :) najlepsze jest to, że do miasta spacerkiem to max 20min się idzie, a jak zrobią drogę to do szkoły, basenu i boiska dzieci będą miały dość blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana położenia tarasu została jakoby wymuszona przez usytuowanie domu na działce, ale bardzo nam to odpowiada z paru powodów:

- wyjście na taras będzie 2 metrowe (chciałabym większe, ale chyba nie da rady)

- taras duuuży i zadaszony (przedłużenie dachu)

- możliwość postawienia rogówki w rogu pokoju i niezakłucanie spokoju domownikom wypoczywających na kanapie

- wyjście blisko kuchni i salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ,widziałem,działeczka z stawem i laskiem-miodzio,a ryby są ? - w stawie.:)Na Forum wiele razy poruszany był temat zmian w projekcie gotowym,jestem zwolennikem wybudowania wg.projektu, gdybyśmy chcieli zmian zamówilibyśmy projekt indywidualny.Pchełka od razu nam przypasowała ,w 2009 była to,, nowość''-żałujemy tylko że garaż mógł być większy o min.1 metr.Będziemy śledzić postępy w pracach.I do soboty.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt indywidualny, to za dużo pracy aby tak wszystko od podstaw stworzyć. Zawsze dobrze mieć punkt odniesienia i dla nas taką idealną bazą jest właśnie Pchełka.

My dużo zmian nie planujemy wprowadzać tylko dostosować projekt jak najbardziej do naszych potrzeb. W zasadzie to kosmetyka będzie :) ale te takie ostateczne decyzje to prawdopodobnie zapadną po jutrzejszej wizycie w chesterowej pchełce :)

 

i rybki są! dużo rybek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...