Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zlew firmy Blanco___ METRA 5 S Biały Silgranit PuraDur-----BIAŁY!!!


aniaitomek

Recommended Posts

Witam o poranku :)

 

Mam zlew w kolorze "szampan" Blanco i jestem zadowolona.Wymaga on starań ale mnie to nie odstrasza.Pociesza mnie estetyka.Kiedy zbieram naczynia w ciągu dnia do opłukania przed załadowaniem do zmywarki, zalewam dno wodą i wtedy nie mam żadnych plam.Jeżeli jednak pojawi sie jakaś np na ociekaczu , chocby po woreczku z herbatą nie jest ona aż tak uciążliwa do zmycia.Firma Blanco proponuje gotowe preparaty ochronne dedykowane tym zlewom i sprawdzają się doskonale.Ale jeśli nie macie pod ręką tych firmowych, wystarczy zwykły domestos, dosia, w żelu i plamy nie ma.Natomiast co do opinii o papierze ściernym to aż się przeraziłam.Pozdrawiam:)

Kilkakrotnie wyślizgnął mi się ciężki stołowy nóż do zlewu i o dziwo zlew pozostał nienaruszony a końcówka sztućca niestety się wygięła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Mój zlew przyprawiał mnie o sporego doła, po 4 latach biały ale właściwie żółty, zostawienie zlewu z proszkiem albo tabletką od zmywarki na noc dawało efekt na krótko...

Ostatnio zmieniłam mleczko do mycia zlewu na Cif z wybielaczem i mikrogranulkami.... Bez problemu doczyściłam zlew, jest bielutki i ta biel utrzymuje się zasadniczo cały czas.... Super i polecam wszystkim posiadaczom tego typu zlewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...