Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kuchnia Agi75


Agi75

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 664
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aantenka a Ty widzisz stare wersje?

ja pamiętałam stare wersje to raz. :D

Dwa - na początku Twojego postu z nowym projektem jest - co bardzo się chwali bo wygodnie - obrazek ze starą wersja z pasem drewna po środku. Mnie to wystarczyło :D

Ale obrazki na stronie 24 też widzę.

 

Jeśli ktoś nie widzi, to może być kwestia przeglądarki... Albo braku jakiejś aktualizacji. Mnie też się zdarza, że na jakimś kompie tylko ikonki, a w domu widze znowu zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jeszcze nowe wc.bardzo zła jakość wizualki bo płytka ciemna azteka.Zrezygnowałam z drewnopodobnej podłogi i będzie tylko "drewniany pas w prysznicu podswietlony z góry na dół paskiem led. Acha i lampa wiszaca będzie jedna przy umwalce od strony okna. Myśle o jednej dużej lub dwóch małych o róznych długościach kabla.

 

http://images45.fotosik.pl/1430/0e6a83e8dacb76ab.jpg

http://images40.fotosik.pl/1420/ceb8e8374c700b5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rere... Zamysł do tej wersji był taki....szaro buro wszędzie ...co to będzię? Lampa będzie !!!!!

I tu pojawił się problem.Jaka lampa będzie pasować do takiej surowej łazienki. Jak juz pisałam wyżej, jesli miałaby być pojedyncza yo napewno duża i nie ciemna. Może coś w kontrastowym kolorze i obłych kształtach? Np. taka

http://www.sklep.asaj.pl/Img.ashx?Id=39001

Na zdjęciu tego nie widać ale sam klosz ma 60cm

Albo....

http://www.elektryczny.com/photo/product_big/1/9/d/1_19d468602de2.jpg

Albo takie dwie..

http://nokautimg1.pl/p-41-03-41038965e13facc404c3be50e51ab1c6500x500/lampa-wiszaca-dallas-550344.jpg

Edytowane przez Agi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej aga

 

super, że kuchnia zamówiona:) oby było tym razem wszystko ok:)

 

pozwolę się też wypowiedzieć w kwestii łazienek, o ile wc jest dużo fajniejsze w poprzednim za dużo się działo jak na tak niewielką przestrzeń o tyle łazienka górna jakoś nie bardzo- głównie chodzi mi o te 2 różne rodzaje luster obok siebie, jedno w ramie, drugie klejone. Przekombinowane to. Nie pamiętam ja było w tamtej wersji też nie widzę wizualek:(. Nie robiłabym też tylu uskoków na suficie - niczemu one nie służą. Rozmieszczenie samych światełek ok- zwłaszcza te w strefie wanny są przydatne:)

 

Kupiłaś już piekarnik??ja swój właśnie reklamuję, powiem szczerze, że samsung robi straszne problemy z posiadaniem karty gwarancyjnej ( ja swoją gdzieś posiałam i szczęście, że sprzedawca tak miły i wydał mi nową bo bym ugotowana była).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej akukuuuuu .kurcze sufit w łazience górnej juz zrobiony. na suficie nie ma zadnych uskoków tylko przy ściane z cegłą jest przerwa na włozenie paska led i tak samo centralnie nad wanną. Kurcze z tymi lustrami to mnie zmartwiłaś. Koncepcja była taka, że lustra bez ramy sa ale tak jakby ich nie było.... a lustro nad umywalką no musi być, a ze pociągnęłam płytkę do samej góry to też "powiesiłam" lustro w ramie. A miałabyś jakiś pomysł na inne rozwiazanie w tej wersji?

A co sie stało z piekarnikiem??????? Ja mam juz swój zamówiony :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agiś dziękuję za zdjęcia. Ściana z cegły super!

Co do kuchni, to na pewno będziesz zadowolona :). Biel jest ponadczasowa, łatwo ją aranżować na różne sposoby i rozjaśni przestrzeń, bo wspominałaś, że kuchnia jest od północy :).

Nowy pomysł na łazienkę też mi się podoba i to bardzo :).

Coraz bardziej kusi mnie by też wykombinować u siebie toaletkę. Jaka jest powierzchnia Twojej łazienki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianna ściana z cegły wyglada o niebo lepiej niż na zdjęciu, a myśle, że efekt będzie jeszcze lepszy po zafugowaniu. Bardzo ciesze się, że nowa wersja łazienki Ci sie podoba. łazienka ma wymiary 3,77m x 2,5m. Myśle, że z toaletki będę zadowolona tym bardziej , ze planuje kupić sobie jeszcze lusterko stojące z podswietleniem ( w moim wieku bardzo przydatne ;-) ). Wiem, ze napewno nie robiłabym makijażu w sypialni stąd tez ten wybór i decyzja o toaletce w łazience.

A powiedz, co myślisz o dwóch róznych lustrach obok siebie? To znaczy , że jedno jest w ramie a obok wklejone w płytkę? Akukuuu zwróciła mi na to uwagę :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...