Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kuchnia Agi75


Agi75

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 664
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej kkkmilka.Fajnie, ze wpadłaś :-) Jesli możesz to podaj mi namiar na tę cegłę o której piszesz. Ja myślałam o skalnej z elkaminodom, ale widziałam ją tylko na fotkach a nie w realu. Dzięki za informacje o rovere. Myślałam, ze one wszystkie takie "różnokolorowe". Mój mąż tez optuje przy wersji pierwszej łazienki :-) Edytowane przez Agi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Witam w ten upaaaaaaaaaaaaalny ranek. Piję juz druga kawę bo cisnienie jest strasznie niskie :-(

 

KKKamilka dzieki za namiar na cegiełke. Widze, ze oni maja jeszcze wiele innych fajnych okładzin...Moze cos wykorzystam do gabinetu np. to http://www.incana.pl/inc/produkty/galeria/Qubo/qubo.jpg

 

A swoja droga to ciekawa jestem jaka jest cena za metr tej cegiełki. Iwek Twoja znajoma nic nie mówiła o kosztach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przychodzę z wątku o lampach i sie witam u Ciebie :)

Kuchnię kojarzę bodajże z wątku o projektach kuchni.

 

Co do lamp. Dwie lampy nad barkiem fajnie u Ciebie wygladaja, ale widzę , że masz sufit obniżany nad barkiem. Ja niestety nie mam i dlatego się zastanawiam czy pojedyńcze lampy będą dobrze wygladały...

Również zapraszam do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naberia witam Cię ślicznie. A co za różnica czy sufit podwieszany czy nie podwieszany. Wydaje mi sie, że to przede wszystkim kwestia gustu i upodobań.Mi sie po prostu nie podobaja lampki połączone, niezależnie czy są podwójne czy potrójne...A Twój watek podglądałam niejednokrotnie z ukrycia ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz! tak po cichutku podgladasz? a ja tyle razy potrzebowałam pomocy! ;) Zapraszam Cię do udzielania się :)

 

Może masz rację z tymi lampami... Tzn gdybym znalazła dosyć szerokie, to może nie wygladałoby to źle, ale niestety jak są szerokie, to wciskają tam 5 lampek. Za gęsto. Chyba faktycznie stanie na 3 pojedyńczych.

 

Aha, widzę, że podobają nam się podobne drzwi z Cala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej rere. Znajoma ma archicada więc jak u niej jestem to sobie szaleję z pomysłami. W salonie zastanawiałam sie nad taką scianka wiszącą w miejscu gdzie jest teraz donica z kwiatami.Wstawie wizualke dla porównania ...Na ścianie z telewizorem planuję płyty z piaskowca a na podłodze gres.I tu pytanie ....jaki????? Affron wydaje mi się za szaroniebieski .. :-( Szukam więc beżowo-szarego gresu.Pomocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...