Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

SUPER już wyglądają wasze domki

 

Nasz niedługo również wkroczy na ten etap.

Okna są już zamówione drewniane z Sokółki dachowe będą Roto R48WD

Dachówka Koramic Marsylka antracytowa angoba właśnie ją kładą :)

Czekamy z niecierpliwością jak będzie wyglądał nasz dach.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 546
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszyskich,

jakaś cisza zrobiła sie na forum.

Dobra pogoda i wszyscy budują?

Dzisiaj po wielu trudach zakończyłem stan surowy zamknięty.

Kolejne etapy będą jeszcze trudniejsze.

 

http://img715.imageshack.us/img715/5919/dsc06032h.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/2674/dsc06034qg.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/9433/dsc06036qn.jpg

 

Może macie jakieś plany na rozwiązania wnętrz?

Podzielę się z Wami pomysłami.

Hej Czapkaa nie wiedziałem, że małe ścianki na poddaszu pod oknami można wymurować jak u Ciebie.

Myslałem, że będe stawiał je z rigipsu.

 

Pozdrawiam

Mariusztt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:))

 

Nie odzywałam się długo i pewnie tak bedzie jeszcze przez dłuższy czas:(a to za sprawą budowy,pracą,dzieci i maz...nie ma na nic czasu

U Nas wylewają jutro strop,stan surowy z oknami,dachem wyjdzie około 230 tys,podobnie jak u Czaapki:) Jezeli chodzi o wnętrza to tez trochę pozmienialiśmy,wyrzuciłam dwa okna z sypialni u góry,bo była bardzo nie ustawna przez nie i za jasna jak dla mnie,na dole powiększyłam łazienkę i zrezygnowałam z klatki schodowej(czyli zostawiłam same schody przestawiając je na drugą stronę)ciężko mi to wytłumaczyc więc jak zrobię fotki to wkleję:))

Jestem już pod wrażeniem Waszej budowy, i powodzenia w dalszych etapach,najgorsze chyba przed Nami,czyli urzadzanie w środku(ja mam jeszcze trochę czas),ale juz mnie to przeraża a najbardziej koszta:(((

Ogólnie jestem bardzo zadowolona,bo dom jest naprawdę piękny i funkcjonalny:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, nadejszła wiekopomna chwiła, że muszę zacząć zastanawiać się nad wyborem stolarki okiennej.

W związku z tym pytanie do szanownych Forumowiczów, jakiego producenta/dostawcę stolarki wybieraliście, jaką wybraliście samą stolarkę (czy pakiet 3 szybowy, jaka przenikalność cieplna okna, czy braliście też montaż).

Byłbym też niezmiernie wdzięczny (i pewnie reszta osób, które są na podobnym etapie co ja też) gdybyście też mogli podzielić się wiadomością ile złotóweczek kosztowała was stolarka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mariusztt.

Wspólnie z żoną zamierzamy wybudować naszą szczęśliwą krainę i jesteśmy dopiero na etapie zakupu projektu. Czy istniałaby taka możliwość aby zobaczyć Twój domek na żywo??

Witam,

oczywiście pokażemy Wam naszą Szczęśliwą Krainę.

Mój email: [email protected]

Pozdrawiam

Mariusztt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie po dłuższej nieobecności.

Nareszcie ruszyła i nasza budowa. Cały czas tylko podziwialiśmy zaawansowanie przy budowach Waszych domów, ale nie mieliśmy nic do powiedzenia. Teraz możemy już coś niecoś powiedzieć, a przede wszystkim zadać parę pytań.

Kochani powiedzcie mi z jakimi kosztami muszę się liczyć przy zamawianiu wszystkich okien (oczywiście koszty uśrednione dla okien w średnim standardzie). Byłbym bardzo wdzięczny za szczerą podpowiedź.

Poniżej zamieszczam parę zdjęć z naszej budowy z prośbą o fachowe komentarze. Za wszelkiego rodzaju podpowiedzi i krytykę będę bardzo wdzięczny.http://images49.fotosik.pl/1545/7f6419f13320ece4m.jpg' alt='7f6419f13320ece4m.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...