Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej Tylor,

70 km to niewiele, jeżeli znajdzie się czas moglibyśmy się spotkać na budowach i wymienić doświadczeniami.

Chociaż mamy już powoli z górki z budową :rolleyes:

Twoja budowa znajduje się niedaleko Lubina?

Moja jest między Szprotawą, a Żaganiem.

 

Pozdrawiam

Mariusztt

hej hej Mariusztt,

nasza SZK buduje sie w Osieku-wioseczka 4 km od Lubina- jesli masz ochotę nas odzwedzić- zapraszamy:)my tez możemy Cie odwiedzic:)

pozdr

Tylor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 546
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej hej Mariusztt,

nasza SZK buduje sie w Osieku-wioseczka 4 km od Lubina- jesli masz ochotę nas odzwedzić- zapraszamy:)my tez możemy Cie odwiedzic:)

pozdr

Tylor

 

Hej Tylor,

my także zapraszamy Was do nas.:)

Super, że będziemy mogli wymienić się doświadczeniami.

Budujemy SZK dokładnie w Małomicach między Żaganiem a Szprotawą.

Podaję mojego maila, tam wymienimy się telefonami i umówimy się na spotkanie.

[email protected]

Pozdrawiam

Mariusztt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , mam wielka prosbe odnosnie domu SZK jestem zaineteresowana tym projektem, prosze mi powiedziec jesli oczywiscie jest taka mozliwosc, ile kosztowalo was postawienie tego domu w stanie surowym zamknietym, Bede bardzo wdzieczna,wiem ze to u kazdego sa rozne sumy ale bede wiedziala mniej wiecej w przyb. jaki bedzie koszt, A i mam takze pytanie do panstwa z Piotrkowa Tryb. jesli takze moga napisac kwote ile do stanu zamknietego kosztowalo was postawienie wraz z materialem,i czy bylaby mozliwosc zobaczenia domku W piotrkowie .Napisze swoj adres amail, i poprosze o jakis kontakt.Dziekuje serdecznie i czekam na jakies info.

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich ponownie po krótkiej przerwie,

i u nas powoli zaczyna powracać dobry humor. Oj chyba będzie Wigilia już w nowym domu, ale lepiej nie krakać. Z zewnątrz dom prezentuje sie już nieźle, ale w środku jest jeszcze troche pracy. Poczekamy zobaczymy. W końcu jeszcze trochę czasu budowlańcom pozostało. Pozdrawiamy wszystkich życząc powodzenia w budowie http://forum.muratordom.pl/images/smilies/welcome.gif

http://images50.fotosik.pl/1744/3320e60cf2fcf64dm.jpg http://images47.fotosik.pl/1629/270748af46db810em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam!

 

Na wstępie serdeczne podziękowania dla Pani Czapki ;) za poświęcony czas. Byliśmy, oglądaliśmy - robi wrażenie:)

 

Tylko te schody no nie ;)? wstawiam kilka zdjęć niedawno skończonego tematu z podświetleniem LED, u nas zrobimy tez coś takiego, tylko zabieg 90st.

 

A może ktoś zainteresowany?:)

 

DSC_0527.jpgDSC_0533.jpgDSC_0537.jpgDSC_0536.jpgDSC_0543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0544.jpgDSC_0546.jpgDSC_0551.jpgDSC_0561.jpgDSC_0543.jpg

 

reszta zdjęć. Do zrobienia tych schodów nie potrzebujemy żelbetowej ściany i konstrukcji na etapie murowania.

 

Póki co jesteśmy posiadaczami pięknego garażu i fundamentów pod domek więc zdjęć z budowy nie wstawiam:)

 

Jestem ciekaw jak tam postępy u Czapki :)

 

Pozdrawiamy

Krzysiek i Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, hej hej :cool:

Umiecie zdołować ;(

Żartuję, oczywiście. Z brakiem schodów już się pogodziłam, może kiedyś w innym życiu :p

 

Z postępów to garaż skończony, kotłownia skończona, pralnia skończona, poddasze całe w płytach w 3/4 zagipsowane, łazienka dolna się kończy, do świąt BN podobno ma już być :)

 

Następujący plan jest taki:

- finalny szlif kominka (mam nadzieję, że już temat kominka zamkniemy ostatecznie, bo Pan kominkowy nas przeklnie, chyba 3 razy zmiana koncepcji :p )

- poddasze wygładzane

- łazienka na górze

- k-g kuchni

- płytki kuchnia/salon/hol

- panele w pokojach

- zabudowa kuchni

- zabudowa garderób i szaf

- montaż ceramiki łazienkowej

 

Ale jak to wszystko dalej pójdzie i jak pójdzie to nie mam pojęcia

 

Pozdrawiamy wszystkich przyszłych mieszkańców Szczęśliwej Krainy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Kaiser,

Bardzo podoba mi się Twoja propozycja schodów. Jestesmy na etapie tynków i powoli zbliżamy się do wylewek w naszej SzK stąd nasze gorączkowe przeglądanie wszelkich projektów schodów. Jesli możliwe prosze o info kto, gdzie i ewentualnie za ile podobne może zaproponować - podaję swój kontakt - [email protected]

(z powodu wyjazdu odpowiem po 03.01.2013)

 

pozdrawiam - czekam na info a jednocześnie życzę wszystkim sympatykom tego forum samych dobrych chwil w 2013 roku

muflon25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Zdjęcia, które wstawiłem to realizacja mojej firmy. Wjedź sobie na stronę http://www.schodykaiser.pl , w galerii jest jest więcej podobnych schodów.

 

Nasza Szk będzie rosła dopiero od kwietnia, więc niestety nie mam zdjęć z zamontowaną konstrukcją. Schody robimy w 3 etapach - konstrukcja w stanie surowym, przed lub bezpośrednio po tynkach, wkuwamy się w ścianę tylko na 5cm więc nie ma wielkiej ingerencji. Po montażu konstrukcji przyklejamy na nia płytę OSB i na czas wykończeniówki masz schody po których można spokojnie chodzić.

 

Wyłożenia z drewna montujemy gdy już jest czysto czyli po montażu podłóg etc, potem balustrady.

 

Wycenę do SzK wyślę Ci na maila w sobotę,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witak Kajser

 

Bardzo podobają nam sie schody które umiesciłes na forum. Wybudowaliśmy SZK, i jestesmy na etapie kładzenia płytek w garazu. Dlatego zaczelismy pomalu interesowac sie schodami.

Mam prośbe o podanie poczty ewentualnie nr telefonu. Mamy wybrane schody i chcielibyśmy z mezem sie zorientowac jaka mniej wiecej cena by byla takich scjhodów.

Z góy dzieki za info.

 

Pozdrawiam

Sylwia Smok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witak Kajser

 

Bardzo podobają nam sie schody które umiesciłes na forum. Wybudowaliśmy SZK, i jestesmy na etapie kładzenia płytek w garazu. Dlatego zaczelismy pomalu interesowac sie schodami.

Mam prośbe o podanie poczty ewentualnie nr telefonu. Mamy wybrane schody i chcielibyśmy z mezem sie zorientowac jaka mniej wiecej cena by byla takich scjhodów.

Z góy dzieki za info.

 

Pozdrawiam

Sylwia Smok

 

Witajcie,

 

[email protected] 784668664 jestem trochę w rozjazdach w tym tyg ale postaram się rzucić okiem,

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś czasu szukam idealnego projektu domu m.in. z użytkowym poddaszem, 2-stanowiskowym garażem, oddzielnym pokojem na parterze. Szczęśliwa kraina (po niewielkich zmianach kosmetycznych) zawiera praktycznie wszystko czego oczekuję. Przeanalizowałam już wiele innych projektów mniejszych domów, ale zawsze czegoś mi w nich brakuje np. spiżarni, oddzielnego pokoju na parterze lub pomieszczenia gospodarczego itp. Ostatecznie po próbie dodania brakujących pomieszczeń okazuje się, ze wracam do punktu wyjścia tj. szczęśliwej krainy;) Czy ktoś z Państwa wybudował może szczęśliwą krainę (najlepiej w wielkopolsce) ? Jeśli bylibyście Państwo tak uprzejmi i pozwolili mi zobaczyć ten domek w rzeczywistości byłoby super? Za pomoc w podjęciu decyzji zrewanżuję się jeszcze zimną wódeczką weselną ;) Serdecznie proszę o kontakt na [email protected].

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...