Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Morze na wakacje


alfa36

Recommended Posts

Określ się może ciut precyzyjniej, co rozumiesz pod pojęciem "fajny ośrodek" i jakiego typu atrakcji oczekujesz.

... Mam nadzieję, ze jeszcze nie jest za pozno na poszukiwania....
Obawiam się że w wielu przypadkach już jest, choć coś na pewno znajdziesz nawet jadąc "na pałę" inna kwestia gdzie i za ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na Łebie, konkretnie zaklepalam arenę slonca. Powiem szczerze, ze mam dosc przeglądania ofert i szukania opinii. I w dodatku mam taki podly charakter, ze już do lipca będę myslala, czy dobrze wybralam:( Tym bardziej, ze doswiadczen nie mam z pobytami nad polskim morzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dobrze wybrałaś. Cóż oczekiwania masz raczej z przeciwnego bieguna niż moje więc się nie odzywałem bo miejsca które mógłbym polecić, by Ci nie odpowiadały, a takich z wyżywieniem potańcówkami i animacjami najzwyczajniej nie znam bo raczej omijam na odległość. Nie oceniam, po prostu mam inne oczekiwania / uwarunkowania. Łeba w sezonie dosyć ludna, gwarna i rozrywkowa, jak dla mnie za bardzo, ale jeśli tego oczekujesz to powinno być dobrze. A z pobytami nad polskim morzem to jest tak że jak się trafi pogoda jak drut, to i na takie sobie lokum człowiek przymknie oko i takie sobie jedzenie nie wadzi, a ogólnie stwierdza że nie ma po co jeździć nie wiadomo gdzie na drugi koniec świata, bo tu jest pięknie. A jak się trafi 2 tygodnie deszczu z temperaturą między 12 a 15 stopni to ma się ochotę wyryć na drzwiach wyjściowych z domu wielkimi literami "Nigdy więcej nad Bałtyk"

Pozostaje zaklinać pogodę i oby się udało.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nad morzem bylismy ostatnio 4 lata temu, to stwierdzilam, że jednak warto wziąsc pod uwagę polski klimat i w razie czego nie pluc sobie w brodę, stąd moj wybor. Choc nie powiem troche mi żal Sandry w Pogorzelicy, bo tam na pewno bysmy się nie nudzili (ale jednak cena dla nas nieco zaporowa).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ja mężem i maluchami jeździmy do Dąbek, do hotelu Geovita. Wygodny ośrodek z miłą obsługą i jedzeniem, do morza jest jakieś 150 m., więc bardzo blisko :) A co do atrakcji,jeśli chodzi o sam hotel, to dla rodziców wszelkie zabiegi Spa, a dla dzieciaków plac zabaw. Oprócz tego wiadomo, że miasteczka nadmorskie tętnią życiem, więc na nudę nie można narzekać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
Ja mężem i maluchami jeździmy do Dąbek, do hotelu Geovita. Wygodny ośrodek z miłą obsługą i jedzeniem, do morza jest jakieś 150 m., więc bardzo blisko :) A co do atrakcji,jeśli chodzi o sam hotel, to dla rodziców wszelkie zabiegi Spa, a dla dzieciaków plac zabaw. Oprócz tego wiadomo, że miasteczka nadmorskie tętnią życiem, więc na nudę nie można narzekać :)

 

ja również polecam Dąbki ,

na szczeście klimat się ociepla , lata 2013 i 2014 to pokazały najwyższe temperatury od lat

czekam teraz kiedy będą rosły palmy ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
ja również polecam Dąbki ,

na szczeście klimat się ociepla , lata 2013 i 2014 to pokazały najwyższe temperatury od lat

czekam teraz kiedy będą rosły palmy ;-)))

 

 

Po zeszłorocznym urlopie w Dębkach w tym roku jako miejsce urlopu wybraliśmy...... Dębki.

 

Ta mieścina ma w sobie tocos, co co roku przyciąga.... Choc to bedzie dopiero nasz trzeci pobyt w tym raju nie tylko na naturystów :)

 

 

 

Jest to wspaniałem miejsce dla rodzin z małymi i wiekszymi dziećmi.. duzo kwater przygotowanych na przyjecie rodzin z maluchami.

 

Miejsce warte polecenia.

 

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zeszłorocznym urlopie w Dębkach w tym roku jako miejsce urlopu wybraliśmy...... Dębki.

 

Ta mieścina ma w sobie tocos, co co roku przyciąga.... Choc to bedzie dopiero nasz trzeci pobyt w tym raju nie tylko na naturystów :)

 

 

 

Jest to wspaniałem miejsce dla rodzin z małymi i wiekszymi dziećmi.. duzo kwater przygotowanych na przyjecie rodzin z maluchami.

 

Miejsce warte polecenia.

 

 

Pozdrav

 

My ostatecznie wybraliśmy ośrodek w miejscowości Jantar nad Zatoką Gdańską. Dębki też spoko, sporo opinii pozytywnych czytałem, ale zdecydowaliśmy się na coś bliżej nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...