Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaka masz blachodachowke?  

3 383 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka masz blachodachowke?



Recommended Posts

Jaką? Z posypką mineralną. Cena zabija, ale efekt również - każdy się mnie pyta "CO TO JEST TO NA DACHU :o"

 

A co do Blachotrapezu to trzymałbym się z daleka. Widziałem ich warunki gwarancji. Oprócz tradycyjnego "Nie odpowiadamy za...", to hitem sezonu jest możliwość reklamowania dopiero gdy problem występuje na min 10% powierzchni dachu. Czyli przy moim dachu (350m2) mógłbym reklamowac dopiero gdy co najmniej 35m2 jest np. zardzewiałe :o Jak 30m2 rude zeżarło to wszystko jest według nich OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dach domu mówiac krótko jest poplątany z pomieszanym, w projekcie powierzchnia dachu wwynosi 235 m2 firma wymierzyła że bedzie potrzeba na przykrycie około 320m2 (pomiary robiło kilka firm i były do siebie zbliżone) dach jest wielopołaciowy na domie parterowym i w dodatku z garażem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Musze pilnie zmienić poszycie dachu bo chce w zimie zaadaptować poddasze na mieszkanie.Byłem zdecydowany na Plannje ale słysze głosy że lepszy Lindab. (Plannja ma takie matowe kolory)Sam już niewiem.A czasu coraz mniej.Mam dach o spadku z dwóch stron 45 stopni taki mały domek jednorodzinny ok 180 kw dachu.Pomóżcie. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Polecam Rautaruukki .

Leżu u mnie od 4 lat w (ceglastym kolorze- ok. 300 m kw.).

Nic się złego z nią nie dzieje.Mieszkam na skraju lasu i o zgrozo patrząc na niektóre domy pokryte dachówka widzę jak pięknie rosną na nich glony

(chodzi mi głównie o cementowe:Brassa itp)

Nie mówie że dobra dachówka mi sie nie podoba ale była wtedy gdy budowałem poza moim zasięgiem finansowym.

Po otynkowaniu domu i zrobieniu podbitki drewnianej w takim samym kolorze

jak pokrycie dachu nabrało wszystko własciwego wyglądu.

Przestrzegam tylko przed wyborem ekipy która blachy nigdy nie kładła lub nie posiada odpowiednich narzędzi do jej docinania.

Nie żałuje swojego wyboru,ale też nie będę namawiał bo to w końcu wybór każdego inwestora.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wznowienia tematu informuję, że w listopadzie 2005

blachodachówkę wysokotłoczoną LINDAB LPAH MAT (do tej pory najdroższą na rynku - 43.10 brutto m2 całkowity) mogę zaproponować w cenie 25.00 zł m2 całkowity brutto. Blachodachówka LPAL niski profil w połysku i w macie jeszcze taniej!!!

*w promocji kolory:

połysk:cegła, brąz

mat:cegła, brąz, wiśnia

 

Pozdrawiam

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...