Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaka masz blachodachowke?  

3 383 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka masz blachodachowke?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nima problema. Biedny kupuje dach raz (porządny na całe życie, beton, ceramika, łupek, blacha miedziana , tytan -cynk lub z posypką mineralną ) a bogaty blachodachówkę która wystarczy na 20-25 lat dlatego twierdzę że kupują ją ludzie zamożni :wink: i nie piszcie mi że blachówka jest najtańszym pokryciem nawet na dachu prostym dwuspadowym bo przy dzisiejszych cenach blachodachówki i dachówki cementowej to absolutny mit (nie mówiąc już o dachu bardzo skomplikowanym ) dla mnie to nędzna imitacja za niemałe pieniądze które żądają sobie producenci blachówek tym bardziej się dziwię że ludzie chcą to kupować, ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.Trabant to też podobno samochód i nawet jeżdzi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście do blachodachówki nie potrzeba żadnych gąsiorów, wiatrownic, taśm uszczelniających , wkrętów itp bo i po co ? :roll: zanim napiszecie coś o kosztach dajcie do wyliczenia jeden i drugi mat a przekonacie się sami :wink: ja nie muszę nikomu nic udowadniać bo mam gdzieś co kto kupi na swój dach (jego kasa i jego problem lub brak takich problemów przez dziesiątki lat w zależności co się wybierze ) o ile konstrukcja i kąt nachylenia połaci dachu na to pozwala nie położyła bym na takim dachu marnej imitacji w cenie dachówki lub nawet droższej. życzę rozsądnych wyborów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zanim napiszecie coś o kosztach dajcie do wyliczenia jeden i drugi mat a przekonacie się sami...

Dałem do trzech składów dachowych.

ZAWSZE I KAŻDA dachówka była droższa od Plannji.

 

...nie położyła bym na takim dachu marnej imitacji w cenie dachówki...

Brawo!

Ponownie kultura na wysokim poziomie.

Osiągasz dno, a nawet metr w muł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozglądałem 3 lata temu, to najtaniej wychodziła z firmy Blachotrapez z Rabki. Blachę ściągałem z Kalisza bo bliżej nie ma przedstawicielstwa, kolor ceglany RAL8004. Nie mogę narzekać dobrze się układała. Obróbki dokupowałem w innej firmie, z kolorem nie było problemu. Po roku dorabiałem daszek i potrzebowałem tylko dwa małe arkusiki. Miałem kłopot z dostawą. W końcu pojechałem po nie do Kalisza i przywiozłem na dachu. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qdlaty to nie jest jakaś tam kultura na forum , tylko moja opinia na temat blachodachówki czy to Ci się podoba czy nie, chcesz imitację ? to sobie kup, mam to gdzieś, tylko nie zapominaj co imituje co , bo jakoś prawie nikt nie chce kłaść trapezówki ( bo to niby na stodoły się kładzie ) a niemal każdy chce mieć dach z blachy w kształcie dachówki ( ciekawe dlaczego w tym kształcie akurat ?) z dołu wygląda jak dachówka mówią :lol: choć akurat trapez mimo że pozbawiony uroku jest o niebo lepszym materiałem od blachodachówki, tylko skąd Wy to możecie wiedzieć jak oślepia Was kształt czegoś co dachówkę tylko imituje ? a teraz na temat ,najbardziej dachówkę udają : Lindab głęboko tłoczony, Plannja, Rautarukki, Borga, i Pruszyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonaszczytno , stwierdzam, że albo jesteś nawiedzona i chcesz, aby wszyscy mieli dobrze, byli mądrzy, a warunkiem jest zrobienie tak jak pisze koleżanka, bo to jedyna prawda (nie wspominam już o ocenie jakiej poddaje ludzi :o wzgledem ich wyborów pokrycia dachów)....napisałaś raz i starczy, nie wrzucaj swoich złotych myśli do kazdego wątku o dachach, plissss :wink:

albo masz jakis interes w tym i naganiasz klientów...(czy to nie jakiś pseudo PR ???)

daj spokój...pytanie było jaką, a nie czy..., ale Ty kółko w o tej imitacji :roll:

PEACE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko skąd Wy to możecie wiedzieć jak oślepia Was kształt czegoś co dachówkę tylko imituje ?

:o :o :o

Troszkę dystansu i wyrozumiałości dla mniej zasobnych portfeli życzę.

 

Moi rodzice zmieniali dwa lata temu dach z blachy i położyli blachodachówkę Rukki. Dekarz bardzo sobie ją chwalił mówił, że bardzo dobrze się ją układa a dla nas bardzo ładnie wygląda na dachu. Ja też kryję dach blachodachówką :wink:

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirek ty podaj dokładnie jaką Ruki masz bo jak se natka dotrze do wątku mieczotroniksa to ci ta mantra o ruki w pięty pójdzie.

 

Daj konkrety dziewczynie i nam wszystki, zdjątko fajne aleć nie doczytałem co to konkretnie za blacha. Jak ułożona, jak ocieplona, po ile te 2 lata temu ją miałeś.

 

Bo jak nateczka zapuści poszukiwacza po mieczotroniksie i blachach to ją postrzyka, jak własna ekipa układaczy ruki miecza potraktowała.

 

On co prawda nie miał blachodachówki, jeno blachę, ale dziekuję za taki serwis. :evil:

 

Więc nie zachwalaj jakbyś chciał jakąś firmę wypromować, albo daj to inteligentniej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...