Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaka masz blachodachowke?  

3 383 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka masz blachodachowke?



Recommended Posts

:D Mylisz się Panie Edziu ja wcale niemam ceramiki na swoim dachu :wink: a i nie nerwowa jestem,wręcz przeciwnie wesoło mi jak ktoś zachwala pokrycie które ma na własnym dachu twierdząc że tylko takie jest jedyne , najtańsze i najpiękniejsze (mając o tym pojęcie jak Lepper o zarządzaniu ministerstwem rolnictwa) jak byś poczytał ten wątek od początku znalazł byś mój post odpowiadający na zadane pytanie autora wątku. Pozdrawiam
Napinasz się dziewczyno, jak jasna ch.... żyłka Ci pęknie i tyle z tego. daj na luz i zobacz jaki jest tytuł wątku. Wejdź sobie na inne forum i tam się spełniaj albo zadzwoń na telefon zaufania. Zepsułaś ten wątek i tyle. Rzekłem i żegnam ozięble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witam

Czy ktos ma jakies doswiadczenia z blachodachówka z Bratexu??

jestem w trakcie wyboru blachodachówki moze ktos juz kupowal te blache i zechce podzielic sie swoja ocena.

 

Widziałem na osiedlu na szeregówce w Radomiu. Są tam 4 lata i nie widać aby coś się działo.

http://www.intersol.pl/?d=Inwestycje%20w%20realizacji&d1=Osiedle%20ul.%20Skrajna,%20III%20etap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja też szykowałem się do zakupu Bratexu (wiosną tego roku) Prelaq Nova lecz mój dekarz powiedział, że robię to na własną odpowiedzialność

jego koledzy kładli blachy Bratexu i ponoć były problemy z prawidłowym zgraniem zamków ... no i zrezygnowałem

 

ale coś takiego może trafić się w każdej firmie jak zbyt długo nie wymieniaja walców tłoczących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym raczej Sarę z BudMatu.

http://www.dachlux.com.pl/producenci/budmat/bladach.php

Ta wytłaczana w Ostrowcu składa sie idealnie a tłoczą chyba z Saaboskiej blachy.

Planja, hm.... jest kilka domków przykrytych planją i ze względu na przebarwienia a właściwie całkowite wyblaknięcie koloru tego producenta nie polecam (dla przykładu: domek drewniany na ul. Waryńskiego- widać z ulicy, dom mojego kolegi w Skaryszewie, gdzie na reklamację nikt nie przyjechał od 12m-cy, ale sąd już wysyła pozwy).

U siebie mam Alfę ceglasty mat z Blachprofil2 na ul. Warszawskiej. Wytłaczana jest z niemieckich blach ThyssenKrupa. Zapina się idealnie.

Nie polecam Polonici z Kieleckiej atakże składu obok Jety.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Zastanawiam sie na zakupem blachodachowki na dach, dostałem dwie wyceny . Jedna z firmy Ruuki na 21 tys razem z orynnowaniem ( 15 lat gwarancji) a druga wycena na 20tys Plannja - gwarancja 10 lat. Mam dylemat którą wybrac, bo w zasadzie potrzebuje ja na maja ( tak bede mial robiony dach) i za Plannje moge teraz zaplacic i odebrac w maju a za Rukki nie, tyle ze ona ma dluzsza gwarancję. Cenowo prawie nie ma roznicy. Plannja jest tloczona w Szwecji a Rukki u nas. I na co sie tu zdecydowac ???

Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie na zakupem blachodachowki na dach, dostałem dwie wyceny . Jedna z firmy Ruuki na 21 tys razem z orynnowaniem ( 15 lat gwarancji) a druga wycena na 20tys Plannja - gwarancja 10 lat. Mam dylemat którą wybrac, bo w zasadzie potrzebuje ja na maja ( tak bede mial robiony dach) i za Plannje moge teraz zaplacic i odebrac w maju a za Rukki nie, tyle ze ona ma dluzsza gwarancję. Cenowo prawie nie ma roznicy. Plannja jest tloczona w Szwecji a Rukki u nas. I na co sie tu zdecydowac ???

Proszę o opinie.

 

jeśli jesteś pewien, że reklamacje bez problemu przyznają po tylu latach (jeśli będzie taka potrzeba) to dołoż tysiąc i weź Ruuki

nie chce się spierac ale chyba obydiwe są tłoczone w Polsce i obydwie chwalą dekarze. tą są bez wątpienia jedne z najlepszych blach

ja bym wybrała tę, której cenę możesz sobie zaklepac, bo na wiosnę z pewnością ceny pujdą w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...