Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaka masz blachodachowke?  

3 383 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka masz blachodachowke?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A mi po długich poszukiwaniach (ale internetowych) najbardziej podoba sie blachodachówka Wenus z BudMat-u. Ma powłoke prelag NOVA i najwyższą falę. No i ma 30-letnia gwarancję. Tyle z internetu ale co z praktyką. Czy ktos ma ja położoną. A może jakieś zdjęcie? Acha i ja bym chciała połysk, bo domek będzie w lesie iglastym. Co byście radzili? Czy to dobry wybór. Czy braś lokalną blache - tanią - z 10 - letnia gwarancją?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom

w Radomiu jest ciur drożej - około 35 PLN brutto za m2. W Ostrowcu możesz kupić to samo za 31,70 PLN.

 

Ostatecznie zdecydowałem się na zakup w Radomiu a to z tego względu, że przedstawiciel firmy radomskiej, pan Grzesiek, był u mnie na obmiarze dachu dwa razy i trochę swojego czasu dla mnie poświęcił.

 

Chciałem się zachować honorowo i zakupić to u niego, mimo tego, że w Ostrowcu miałbym blachę tańszą o 850 PLN ...

 

Cóż, przeboleję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z panem z Radomia. Zapewnił mnie że jeśli zamówię blachę od SSAB to na bank taką dostanę. Przekonuje mnie to . Jadę zobaczyć na żywo i muszę się decydować bo ekipa zapowiada się za tydzień - dwa.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A może coś odbiegającego od klasyki? Dzisiaj czytałam dziennik jednego z forumowiczów i zanotowłam Jego pomysły na blachodachówkę:

 

http://www.metrotile.com.pl/

http://www.bratex.pl/produkty/pokrycia-dachowe/blachodachowka/

http://www.najlepszablacha.pl/blachodachowka.php

 

Pozdrawiam, Mirella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hey

 

Nie wiem co wybrałeś,ale ja mam na dachu Sare z Budmatu z blach SSAB.

Bardzo dobre wykonanie,nie widac łączeń (jak np. u sasiadki kóra ma Balexmetal).

Do wyboru masz połysk,mat lub Nova,czyli powłoka gruboziarnista (do wyboru połysk i mat).

CO do Budmatu,to robia blachodachówke rowniez z blach austriackich i niemieckich.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Witam, Chce kryc dach blachodachowka. Czy sa jakies pozytywy krycia blachodachowka w porownaniu z dachowka oprocz tych oczywistych. Jakiego producenta blachodachowki byscie polecili mi? Wiem ze jest masa niskiej jakosci blachodachowki na rynku, czego chcialbym uniknac. Jakas konkretna blachodachowke proponujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...