Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaka masz blachodachowke?  

3 383 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka masz blachodachowke?



Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

Wszystkie elementy dachu mialem z RR. Ekipa byla nie "firmowa". Ale bardzo dobra (chyba najlepsza jaka dotad spotkalem budujac).

 

Z RR dystrybutorem wspolpracowalo sie doskonale. Wszystko przywiezli na umowiona godzine. (Prawie nigdy z innymi tak nie bylo).

 

A buduje dosyc daleko ;) (Patrzec w profilu), wiec mysle cena nie bedzie aktualna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim Rautaruuki.Jestem w trakcie budowy rok temu pokryłem dach zielonym matem profil maxi nowa kosztowala 24,60za 1m z vatem.Dach jest skomplikowany(projekt D12B) więc było trochę odpadów ale efekt końcowy jest wspaniały.Materiały na cały dach kosztowały 12 tyś i tutaj uwga dla wszystkich pokrycie to nie tylko blacha to również gąsiory,uszczelki,wkręty, blacha płaska więc pamiętajcie o tym zanim zdecydujecie się na ta lub inną firmę wzsystko dobrze przeliczcie żeby nie było niespodzianek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym blachy na swój dom nie położył. Blacha to pasuje co najwyżej do blaszaka. A jeszcze do tego blacha co chce udawać dachówkę zgroza! I jak się nazywa blachodachówka! Kto wymyślił taką kretyńską nazwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sarę. Kierowałam się porównaniem jakość/cena/wygląd

Pewnie chętniej bym połoźyła Planiję albo Lindab ale droooogo wychodziło, a Sara ma jakieś tam certyfikaty ISO i mam nadzieję, ze za bardzo w swoich folderach reklamowych nie nakłamali. To się okaze za jakiś czas :lol:

Pozdrawiam Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym blachy na swój dom nie położył. Blacha to pasuje co najwyżej do blaszaka. A jeszcze do tego blacha co chce udawać dachówkę zgroza! I jak się nazywa blachodachówka! Kto wymyślił taką kretyńską nazwę.

Pewnie miedź, bo tańsze rzeczy nie wchodzą dla niego w rachubę.

Tom wybrałeś już balchodachówkę?

Czy jest RR?

I po ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...