Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaka masz blachodachowke?  

3 383 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka masz blachodachowke?



Recommended Posts

Witaj PiVi!

 

Mam ciekawą ofertę z firmy Balex Metal na cały dach. Proszę Cię o jakąś opinię. Dekarz (z rodziny więc raczej wiarygodny), który układa dachy już kilkanaście lat pracuje na ich materiałach i poleca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

o zart-met to nie wiem czemu ale o polonice to slowa dobrego nie powiem

 

a moze tak z innej beczki

 

zwróćcie uwagę, że te firmy polonica blach profil itd to są spółki z oo czyli jak się zaczną reklamację to mogą się zamknąć i za rok będzie nowa firma zamiast blach profil II to blachprofil III itp :)

 

a wszystko to po to zeby uniknąć reklamacji i gwarancji

 

 

w trafficu można kupić blachę arcelor mittal lub koreańską na jedną i drugą jest 10 letnia gwarancja od sprzedawcy oraz od huty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja wiem ile lat ma firma, jak się nazywa właściciel, czym się zajmuje i gdzie się mieści, chodzi mi tylko o odniesienie się do tego co wcześniej napisałeś o ryzyku z firmami z zoo w nazwie, w odniesieniu do tego działalność gospodarcza osoby fizycznej wydaje się być bardziej ryzykownym przedsiębiorstwem (nie rozpatrując wcale czy firma traffic ma zamiar się z rynku zwijać :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
wiesz jest dokladnie odwrotnie. Bo na pytanie co to jest za blacha dostaniesz odpowiedz Pruszynski...powiesz acha i koniec tematu...nie dowiesz sie z czego pruszynski produkuje. A ja Ci powiem ze po 18,5 to arcelor to to nie jest...a co to sam sobie odpowiedz. Poza tym blacha pruszynskiego ma na koncu taka rynienke do odprowadzania wody, inne firmy rozwiazaly to troche w inny sposob i jest ok a u nich blacha w miejscach gdzie schodza sie 4 arkusze po prostu odstaje i widac kazdy arkusz blachy. Wszystko jest do zrobienia i doswiadczeni dekarze wiedza jak to zrobic ale w wiekszosci przypadkow tak to pozostaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...
  • 1 month później...
Witam. Jestem zainteresowany kupnem blachodachówki. Ze wstępnego kosztorysu wynika, ze różnica w cenie pokrycia blachodachówką połyskową, a matową wynosi 400 zł. pytanie brzmi: czym oprócz wyglądu różni się mata od połysku i od jakiego producenta warto kupić blachodachówkę. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...